PATROL's latest activity

+
  • PATROL
    PATROL replied to the thread Gothic.
    Tam miałem wrażenie, że jest potężniejszym byczkiem, tutaj jest jakiś wyciągnięty w górę i szczuplejszy. No i łeb bardziej kwadratowy, w...
    • 1711992854219.png
  • PATROL
    FD Projekt RED :think: Fajnie, że pokazaliście prolog na zdjęciu, ale bym wolał wiedzieć, że kupuję pełny produkt :mad: Żądam pełnej...
  • PATROL
    Uwielbiasz PC-ty "Sleepery"? Pragniesz retrofuturystycznych doznań rodem z pierwszych wizji Cyberpunka? Tęsknisz za starymi, dobrymi...
  • PATROL
    PATROL replied to the thread Gothic.
    Wydaje mi się, że takie gry istnieją, ale możemy nie być świadomi czasami ich istnienia, bo ciężko się do obecnych mas przebić z taką...
  • PATROL
    PATROL reacted to Wroobelek's post in the thread Nie mogę włączyć dodatków. with RED Point RED Point.
    Którą z tych dwóch masz: lewą, czy prawą? Lewa zawiera podstawkę i oddzielnie instalowane dodatki (jeśli są dokupione). Wtedy po...
  • PATROL
    PATROL reacted to Wroobelek's post in the thread Nie mogę włączyć dodatków. with RED Point RED Point.
    Może ogromna ilość sejwów była tu problemem? Pousuwaj stare i niepotrzebne sejwy, zostaw sobie kilka ostatnich. Jeśli jeszcze nie...
  • PATROL
    PATROL replied to the thread Nie mogę włączyć dodatków..
    Dodatki muszą mieć status zainstalowane. Czy masz je zakupione, czy tylko podstawkę?
  • PATROL
    PATROL replied to the thread Gothic.
    Jakieś słabe AI, bo obecnie to już detal potrafi być dość zachwycający :D Przewinęły mi się pozostałe screeny i na razie wciąż mam tę...
  • PATROL
    PATROL reacted to CesarzTemeri's post in the thread Gothic with RED Point RED Point.
    @PATROL @5ander5 Okej, panowie, myślę że muszę wam coś wyjaśnić. Co do tej zbroi Gomeza, która wygląda jak w AI... Cóż, jest w AI...
  • PATROL
    PATROL reacted to 5ander5's post in the thread Gothic with RED Point RED Point.
    Faktycznie dziwna zbroja. A sam Gomez już nie wygląda swojsko, ale za to jak latynos który mógłby mieć tak na imię ;D Generalnie te 4...
  • PATROL
    PATROL replied to the thread Gothic.
    Tak myślę, że chcieli osiągnąć efekt, gdzie Gomez siedzi w zamku w pięknej zbroi nienaznaczonej ciosem, rysą, walką, że jest takim panem...
  • PATROL
    PATROL reacted to Vattier's post in the thread Logowanie na forum po 5 marca 2024 with RED Point RED Point.
    Dokładnie tak, po dokonaniu jakichkolwiek zmian na koncie GOG (email, nick) najlepiej jest się od razu przelogować na forum, żeby dane...
  • PATROL
    PATROL reacted to raison d'etre's post in the thread Logowanie na forum po 5 marca 2024 with RED Point RED Point.
    Zmieniłem pocztę w ustawieniach gogowych, ale nie widzę by miało to jakiś wpływ na adres mailowy na forum, pozostał stary, nieaktywny...
  • PATROL
    PATROL reacted to Nars's post in the thread Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC) with RED Point RED Point.
    W sieci pojawiły się zdjęcia od samych aktorów biorących udział w table read do Legacy, które najprawdopodobniej zdradziły oficjalne...
Top Bottom