Recent content by Pete12234

+
  1. P

    Uwaga - wiersz. Omijać szerokim łukiem... No dobra, żart. Zapraszam.

    Smutny ten wiersz. Tak samo jak zakończenie, które w sumie kontynuowałeś. Swoją drogą to srogo sponiewierałeś Geralta emocjonalnie :P
  2. P

    Strona internetowa z kartami do gwinta

    Nieco jałowa oprawa graficzna, ale ogólnie prezentuje się fajnie :D Mógłbyś zrobić konkurencję dla tych stron z check-listami pozwalającymi odznaczać sobie zebrane już karty i zapisującymi to w plikach cookies. No i warto byłoby zrobić zakładkę z neutralnymi kartami, bo Geralt w potworach jakiś...
  3. P

    Wiedźmin 3: system walki

    Wkładaj takie, jakich znaków używasz najczęściej. Używasz Igni i Aard, ładuj wszędzie glify Igni i Aard. Aczkolwiek przed ładowaniem ich polecam zrobić sobie jakiś zestaw wiedźmiński, żeby nie tracić ulepszeń przy każdej zmianie zbroi.
  4. P

    Co nieco o sprzęcie

    Też tak myślałem, dopóki nie musiałem tych kabli tam układać. Nie każda obudowa daje Ci swobodę ich układania, nie każdy zasilacz ma miękkie okablowanie i jeśli masz wysoką obudowę, to nie każdy kabel będzie miał wystarczającą długość, żeby go pociągnąć z tyłu. Więc lepszą inwestycją będzie...
  5. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Cieszę się niezmiernie. Szczególnie z naprawy osiągnięcia Kolekcjoner kart :)
  6. P

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    U mnie zdarza się, że Geralt nie chce złapać się krawędzi zepsutej łodzi, kiedy jest w wodzie. Jeśli łódź jest w pełni sprawna problem ten nie występuje. Swoją drogą, jest przewidziana data wydania patcha?
  7. P

    Co nieco o sprzęcie

    Router już zmieniłem. Kazali czekać na nowy, bo tamten był "zepsuty" (chociaż w sumie nie był, no bo jeśli oba zachowują się tak samo...). Na własny koszt kupiłem nowy i lipa... Więc pozostaje czekać na pana technika. Dzięki za pomoc! :D
  8. P

    Co nieco o sprzęcie

    Proszę, zapisany log z Wiresharka: https://www.dropbox.com/s/ef77tthq9wxjhbr/Log.pcapng?dl=0
  9. P

    Co nieco o sprzęcie

    Spingowałem, wygląda to tak: Według producenta w moim routerze firewalla nie ma, więc nie mam co wyłączać. A logi.. pobrałem WireSharka ale nie am pojęcia gdzie te logi są. Naciskam "capture" no i są pokazane ruchy sieciowe, ale nie wiem czy to ma być to z górnej konsoli czy dolnej :D
  10. P

    Co nieco o sprzęcie

    Witam. Mam problem taki, że nie ładują mi się strony internetowe, ale Facebook i YouTube działa jak najbardziej poprawnie. Mogę oglądać filmy w 1080p i wszystko działa. O ile poruszam się w obrębie tych dwóch stron. Na telefonie, gdzie łączę się bezprzewodowo działa Facebook, YouTube i Snapchat...
  11. P

    Brak ghuli w możliwym do wyzwolenia miejscu

    Hmm... nadal ich nie ma. Chyba, że szukam w złym miejscu. Gdzie one są konkretnie?
  12. P

    Brak ghuli w możliwym do wyzwolenia miejscu

    Brak ghuli w możliwym do wyzwolenia miejscu Tak jak wyżej. W Białym Sadzie, niedaleko wioski jest kapliczka do wyswobodzenia, ale tam nie ma żadnych potworów, tylko niedźwiedź, ale po zabiciu go ludzie nadal się nie pojawiają. Medytacja też nie pomaga, co zrobić?
  13. P

    Patch 1.03 w wersji PC już dostępny!

    A można to pobrać innym sposobem niż przez GOG Galaxy? Bo strasznie długo się to tam pobiera...
  14. P

    Co nieco o sprzęcie

    Dzięki! Nietani ten kabel, ale oplot wygląda fajnie :D
  15. P

    Co nieco o sprzęcie

    Mam pytanie, a mianowicie - czy kabel, którym podłącza się zasilanie pod procesor na płycie głównej to 8pin EPS czy inny? I gdzie kupić przedłużkę długości mniej więcej 10-20cm? :D
Top Bottom