Recent content by Phea

+
  1. P

    Panel o polskiej wersji językowej Cyberpunk 2077 na MFKiG w Łodzi!

    Zważywszy że dialogi pisane są po polsku, to nienagranie ich byłoby trochę marnotrawstwem ;)
  2. P

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    A ja powiem tak: rozumiem żal Sapkowskiego względem tego, co napisała undomiel9 i sądzę, że wielu graczy by zrozumiało... Gdyby nie sposób, w jaki te swoje żale wylewa. Można było to samo powiedzieć w sposób nieobrażający ni REDów, ni graczy, ba, nawet zyskać wśród słuchaczy jakieś współczucie...
  3. P

    [Bug]Zadanie "Oko za oko"

    Może się komuś przyda: ja nie miałam z tym zadaniem problemu, ale mojemu bratu Roche się nie pojawił pod drzewem. Brat zostawił zadanie w spokoju, zaczął wykonywać zadanie "Spisek" (UWAGA SPOILER: wyciągnął Talara z jaskini trolli), w którym Vernon również bierze udział, po czym wrócił pod...
  4. P

    Regis?

    Ta gra to fanfik. A kto jak kto, ale akurat co do Regisa, istnieje pretekst, dzięki któremu można by go JAKOŚ przywrócić. Może nawet niekoniecznie w postaci fizycznej. Nie wiem, skontaktować się z nim telepatycznie, wszystko jedno. Co innego, gdybyśmy sobie życzyli spotkać Cahira, Milvę...
  5. P

    Regis?

    Dzięki wam za informację, od dawna szukałam tego jednego spoilera. Damn it, a taką miałam nadzieję na Regisa :( Jedyna postać z geraltowej kompanii, której "zmartwychwstanie" można było jakoś usprawiedliwić. Kurczę no, aż mi się ciężko na sercu zrobiło. Takiego growego fanfika zrobili, postaci...
  6. P

    Musical Wiedźmin

    Musical Wiedźmin Teatr Muzyczny w Gdyni napisał dzisiaj na swojej stronie oraz facebooku, że trwają rozmowy na ten temat. Premierę przewidują na wrzesień 2017. Mam dziwne wrażenie, że większość ludzi zareaguje histerycznym śmiechem, ale ja jestem wniebowzięta, zwłaszcza że szalenie cenię...
  7. P

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Dzięki! Chciałabym :) Niestety, cięęężko wkręcić się do studia dubbingowego, jak się nie ma szkoły aktorskiej... Póki co mogę się udzielać tylko w dubbingach fanowskich... Albo znów brać udział w konkursach dubbingowych z okazji premiery Wiedźmina w Empiku ;)
  8. P

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Sorry, że odgrzebuję część rozmowy sprzed kilku dni, ale dawno tu nie zaglądałam... Robię sobie przerwę od tego forum, wchodzę i kurczę, aż mi się tak miło zrobiło, że muszę odpowiedzieć :D/> Ja podkładałam :)/>
  9. P

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Wyzima. Bród, smród i ubóstwo. Fabuła wciągająca, ale bury świat już męczy. I wtedy... Wtedy nagle, w środku nocy, Geralt pojawia się nad cichym, błękitnym jeziorem. Wokół wieśniacy. Dziwnie czyści, spokojni wieśniacy, czekający na coś. Zieleń. Bujna roślinność. Tajemnica, unosząca się w...
  10. P

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Sprawa od początku zapowiadała się ciekawie. Śledztwo? W obozie, składającym się z mieszanki ras? Zlecone przez elfa? Lubię elfy. Lubię tajemnice. I jeszcze w grę wchodzą powtarzające się morderstwa. To jest właśnie to, co każda Phea lubi najbardziej. Sekcja przyniosła zaskakujące wyniki...
  11. P

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Łoezu, sorry. Pomieszały mi się hipotezy z oficjalnymi zapowiedziami ;P
  12. P

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    ... A potem z krzaków wyskoczy Yennefer i da mu po pysku za szlajanie się z najukochańszą Triss. Zakładając, że gracz nie będzie kontynuował zapisów z części drugiej, gra pewnie uzna tak jak ostatnio, że nie wybrał nikogo. Prawdopodobnie w Nilfgaardzie nie będzie to miało szczególnego znaczenia.
  13. P

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Mnie tam wystarczy możliwość ogolenia Geralta (tak jak w dwójce, gdzie można było zmienić fryzurę) i będę zachwycona. Co do zbroi; przecież dotychczas można było nosić różne warianty. Niezadowoleni się przebiorą i po problemie ;)
  14. P

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Mnie się marzy jakiś konkurs, albo casting... Mogliby wyznaczyć jakieś pomniejsze postacie, którym zwycięzcy użyczyliby głosu. Szkoda, że w dubbingu nie praktykuje się takich rzeczy.
  15. P

    Napisz scenariusz gry komputerowej z Jakubem Szamałkiem

    Boże, jaki cudowny pomysł! Mam tylko nadzieję, że miejsc wystarczy :)
Top Bottom