[Bug]Zadanie "Oko za oko"

+
[Bug]Zadanie "Oko za oko"

Witam, mam problem z zadaniem oko za oko, gdy mam się spotkać z dowódcą niebieskich pasów przy drzewie wisielców, przyjeżdżam na miejsce, ale nie zastaję tam nikogo. Nic nie daje reset gry, komputera, ponownie wczytanie itp. Nic nie pomaga też powrót do kryjówki niebieskich pasów i rozmowa z Rochem. Wiecie co może powodować taki problem i jak go rozwiązać ?
 
Spróbuj poczekać dobrą chwilę, mi pamiętam Crach (czy jak tam jemu) nie chciał się pojawić. Pobiegałem w około, szukałem, a tu nagle na moich oczach się wgrał. Zresztą podobnie miałem z Rochem, ale na moście w Oxenfurcie.
 
Patch 1.05 wychodź dzisiaj w całości? Czy dzisiejsza aktualizacja obejmuj etylko bug z xp?
 
Też niestety mam ten problem. Wygląda na to, że gdy pójdzie się dalej głównymi misjami, to nie można już jej wykonać.. A skoro nie można, to powinna się zamknąć jako nieukończona..
 
Może się komuś przyda: ja nie miałam z tym zadaniem problemu, ale mojemu bratu Roche się nie pojawił pod drzewem. Brat zostawił zadanie w spokoju, zaczął wykonywać zadanie "Spisek" (UWAGA SPOILER: wyciągnął Talara z jaskini trolli), w którym Vernon również bierze udział, po czym wrócił pod drzewo wisielców - tym razem Roche czekał na miejscu. Jak na moje oko, to nie bug - po prostu Roche jest w tym czasie w Passiflorze.
 
Last edited:
No to sluchac (spoiler). Roche sie na powrot pojawia pod drzewkiem jak ukonczycie misje Dijkstry, ktora chyba nazwya sie "Spisek".

---------- Updated at 07:41 PM ----------

widze, ze kolega mnie uprzedzil :)
 
Top Bottom