Recent content by Piesman

+
  1. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    Właśnie tego typu karty rozwalają tą grę... A tak w ogóle to chyba ktoś usunął mój ostatni komentarz.
  2. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    Ale ja obserwowałem cmentarz i Sihil pojawia się na nim, a potem wraca do ręki. Problem z Sihilem polega na tym, że rozjeżdża niektóre talie. Po prostu nie da się z tym wygrać talią opartą na dużej ilości małych jednostek.
  3. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    Teraz Sihil nie ma manipulacji tylko skacze z cmentarza do ręki... A takie manipulacje, na które trudno zareagować niszczą tą grę. Cholera, nie o to w tym chodzi!
  4. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    W to się już przestaje dawać grać. Sihil... kolejny absurd.
  5. Piesman

    Konstrukcja GWINTA 1: Koszt werbunku

    Przeczytają, nie przeczytają. Swoje napiszę. Podróżująca kapłanka - trzeba z niej zrobić kartę złotą, a koszt podnieść co najmniej do 7. Złoty nekker - koszt nie mniej jak 12, może nawet 13 i zmiana opisu "jeśli nie masz w talii innych kart o koszcie werbunku 10 i więcej". Ciri erupcja mocy. Też...
  6. Piesman

    Powracają Podróże Geralta i Ciri!

    Wreszcie coś z sensem! Jak przeleciała podróż Geralta i nie sczaiłem, że trzeba było jakieśtam jeszcze zadania porobić, poza jej ukończeniem, to pisałem o przywrócenie tej podróży. Dostałem odpowiedź, że się skończyła, przepadło, kropka. W końcu jednak stanęło na moim;)
  7. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    Pierścień przychylności to jest pikuś przy kapłance. Faktycznie zwykle wielkich szkód nie czyni, głównie dlatego, że jest tylko w pierwszej rundzie. Za to kapłanka to jest masakra. Dzisiejsza aktualizacja też galante. Chyba 4 czy 5 razy się wykrzaczała i konieczne było resetowanie GOGa... No i...
  8. Piesman

    Podróżująca kapłanka

    Ta karta to chyba jakiś żart. Koniecznie trzeba to zbalansować, bo to już osiąga granice absurdu żeby kombo dwóch kart za 4 w ostatniej kolejce rozwalałom 30 punktową przewagę wypracowaną przez całą grę. Ta karta powinna być złota i kosztować co najmniej 7 jak nie 8.
  9. Piesman

    [BUG] Misja: Sprawa Sandry D.

    To ja mam inny problem. Drzazga jest ale Sandra, za żadne skarby nie chce zadzwonić. Wyrobiłem już wszystko co było. Jestem w punkcie bez powrotu. O co chodzi?
  10. Piesman

    Problem z kontraktem: zostawić night city

    Znalazłem taki temat na obcojęzycznym forum: Czyli to jest bug... tylko dlaczego tego nie naprawią? Przecież wystarczyłaby prosta łatka. Redzi, do roboty!
  11. Piesman

    Problem z kontraktem: zostawić night city

    Jak w tytule. Dakota do mnie nie zadzwoniła, kontrakt nie chce mi się aktywować. Mam zrobione wszystkie inne kontrakty od Dakoty i wszystkie zgłoszenia NPCD na badlandach. Wytłukłem ochronę bazy, ten Bruce siedzi sobie na podłodze i nie chce ze mną gadać, znacznik na mapie prowadzi do komputera...
  12. Piesman

    Cyberpunk - niewyraźny interface

    Mam taki problem z Cyberpunkiem, że interface wygląda tragicznie. Ekran gry jest ok. Ale plecak, inwentarz, umiejętności itp. - dramat. Wszędzie piszą tylko jak zwiększyć fps, odświeżanie itp., ja z tym problemu nie mam. Gra chodzi płynnie na full detalach. Tylko ten rozmazany interface. Czy...
  13. Piesman

    Cyberpunk w oknie

    Witam, chciałem zacząć grać w Cyberpunka i od razu zonk. Gra otwiera się w oknie na środku ekranu, wykorzystuje mniej niż pół monitora. Nijak nie idzie tego zmienić. Szukałem na internecie, podobno pomaga przesiadka na Windows 10. Z tym, ze ja mam Windows 10... O co kaman?
  14. Piesman

    W co pograć na androidzie? Jak gwint już się znudzi bądź wkurzy...

    Hehe, Wojna Krwi poprzechodzona już kilka razy;)
  15. Piesman

    W co pograć na androidzie? Jak gwint już się znudzi bądź wkurzy...

    Osobiście proponuję Puzzle & Survival. Całkiem ciekawa gra dla wielbicieli świata postapokaliptycznego. Trochę denerwujące mikropłatności, jednak da się efektywnie grać i bez tego. Jakieś inne propozycje? https://pns.onelink.me/6tpA?pid=User_invite&info=1049658078_1001040000056248
Top Bottom