Recent content by po763

+
  1. po763

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Kalkulatory bootlenecka można sobie wstawić do kąta, one nie oddają w pełni tego zjawiska. Wszystko zależy od gry, ustawień i rozdzielczości. Przykładowo do gry w 4k nie potrzebujemy koniecznie i9, ponieważ w tej rozdzielczości to GPU przejmuje na siebie większość obliczeń. Przy niższych...
  2. po763

    Aktualizacja 1.23

    Mam wrażenie, że po aktualizacji gra działa płynniej, szczególnie przy szybkiej jeździe i zderzeniach, ale podczas jazdy autostradą zauważyłem doczytujące się przede mną elementy np. drogę lub lampy. Wcześniej tak nie było, dodam, że mam dysk NVMe, a nie stary HDD. Niestety aktualizacja nic nie...
  3. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Jak wcześniej myślałem o patchu w piątek, a gdy nie wyszedł to coś o wtorku, tak przez weekend przemyślałem sprawę i myślę, że wyjdzie w środę, żeby można było zrobić jak najwięcej rzeczy, po prostu :P
  4. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Dlaczego hardkor? Jedyna trudność to dociągnięcie do legendarnego decka, który rozprzestrzenia legendarnego hacka na jedną osobę więcej. Potem załatwiamy sobie legendarny hack "restart systemu" i hackujemy wszystkich jak leci po kolei. Może niekiedy trochę zająć, ale przy dobrze ulepszonej...
  5. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Piątek wieczorem po sesji giełdowej obstawiam, a z rana patch notes czy coś w tym stylu. Chociaż jeden patch był chyba w piątek o godzinie 22/23 także wszystko możliwe :P
  6. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Widzę 11 stron głównie lamentowania o to jak te zmiany są bez sensu, jak to gra jest źle zrobiona. W tej całej dyskusji jest ciężko znaleźć coś nowego, oprócz utartych od 2 miesięcy skarg na policję, AI i tak dalej... Miałem nadzieję, że napiszesz coś nowego co Ci nie pasuje, a tutaj niestety...
  7. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Co powinno według Ciebie zasługiwać na miano "sztandarowych" zmian?
  8. po763

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Wszyscy myślą, że grę poprawi już pierwszy duży patch, niestety będzie odbywało to się małymi krokami, ale ciągle skutecznie do przodu :) Wpadłem na ciekawy pomysł dla CDPR, ale nie wiem czy jest możliwy do realizacji. Mianowicie raz na ten np. miesiąc byście zakładali temat, który dotyczył by...
  9. po763

    Co nieco o sprzęcie

    Osobiście bym poleciał coś w tym stylu https://www.komputronik.pl/zbuduj-pc/vGdwXQB7DM Sklep możesz sobie zmienić na morele/X-kom zobacz gdzie Ci to taniej wyjdzie. A tak co nieco pisząc to nie widzę sensu dopłaty do i9, ponieważ w grach to niewiele zmienia (chyba, że nie tylko grasz). Możesz...
  10. po763

    Co nieco o sprzęcie

    Na tej płycie to chyba max nawet i7-7700k wejdzie, bo to jest lga1151 v1 (czyli chipsety serii 100/200), a lga1151 v2 to i7-8xxx i i7-9xxx (chipsety z serii 300). A co do samego kompa do grania to i9 to chyba trochę overkill, i7 według mnie nadawał w zupełności, ale nie o tym chciałem napisać...
  11. po763

    Co nieco o sprzęcie

    @Izengrin podaj może budżet, bo np. i3-10100f kosztuje te 300/400zł nowa i ma wydajność w grach jak i7-7700k, więc no xD Może się okazać, że trochę zaoszczędzić i wymienić całość (czyli płytę, procek i ram)
  12. po763

    Błąd w trybie fotograficznym

    Cześć, zauważyłem błąd w trybie fotograficznym. Polega on na tym, że iskry w momencie zderzenia np. autem z słupem są normalnej wielkości, ale wraz z czasem w trybie fotograficznym się wydłużają co jest irytujące. Myślę, że przydałoby się to naprawić. Załączam zdjęcie z początku "zderzenia"...
  13. po763

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Gram w Cyberpunka tak samo jak paru znajomych i nikt nie zauważył takiego zachowania policji jak opisujesz. Jak kogoś klepię przy nich to zaczynają strzelać a jak rzucam granat to mam gwiazdkę od razu. A jak kogoś postrzelę nawet przy nich to nie mam całego oddziału SWAT, tylko ten patrol i ew...
  14. po763

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Fakt patrole są stacjonarne i wygląda to jak jakaś "prezentacja" policji lub trauma teamu, ale reszcie rzeczy, których piszesz pomimo 70h w grze nie zauważyłem. Znaczy jeśli nie ma patrolu w okolicy to możesz sobie na nieco więcej pozwolić, ale myślę, że wyolbrzymiasz tutaj.
  15. po763

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Skoro czujesz się oszukany przez redów tym, że wydali niedopracowaną grę, to dlaczego jej nie zwróciłeś do 21 grudnia? Odzyskałbyś swoje pieniądze i nie musiałbyś już poświęcać czasu temu forum tylko ew. artykułom, które przybliżałyby stan gry na dany moment :)
Top Bottom