Recent content by Qmet

+
  1. Q

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Ja bym z chęcią zobaczył taki plot twist, gdzie jak Geralt sobie odpoczywa z Yen/Triss, lub wiedźmaczy na szlaku następuje 2 koniunkcja. Pojawiają się nowe potwory, starych przybywa, jest i od groma, monstra pustoszą wioski. Potwory ewoluują, stają się o mądrzejsze. Wojska północy nie mogą...
  2. Q

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Czytałem kilka stron wcześniej w tym temacie, dyskusje o kolejnych wiedźminach i końcu przygód Geralta. I z jednej strony się cieszę, bo brak ograniczeń do kanonu może dać redom dużo możliwości, jednak z drugiej strony trochę się martwię o brak Geralta. Zastanawiam się, czy uda im się stworzyć...
  3. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Tylko NG+ powinno być w tej grze od początku. Dopiero wtedy ( na ng+) system rozwoju postaci pokazuje jak genialny jest. Wtedy kiedy masz multum skilli i musisz wybrać jest odpowiednio, zależnie od sytuacji, np walczysz z golemem to bierzesz ulepszonego quena, walczysz z kilkoma przeciwnikami i...
  4. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Czy jakaś dobra dusza powie mi, jakie dlc czekają na nas w tym tygodniu?
  5. Q

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A co to się dzieje, jak się na ciebie kilka upiorów rzuci. Eredin wymięka :D Trzeba było zwabić gon do jakiejś krypty i tam te upiory by ich powybijały. Teraz już tak serio, chciałbym, żeby z każdym przeciwnikiem było tyle zachodu ile z upiorami, albo jak z imlerithem, to były duże wyzywania...
  6. Q

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie wiem jak wy, ale ja walcząc z biesem czy innymi koksami odniosłem wrażenie, że są za mało agresywni. Ba bies nawet czasem odbiegał ode mnie i chciał chyba ogryźć własny ogon. Jak mnie przewrócił, to samo zamiast zasypać serią ciosów honorowo daje mi szansę i odsuwa się. Good guy bies :D...
  7. Q

    Fabuła - czego zabrakło, co wyszło wyśmienicie

    Mi to zabrakło jakiegoś, wielkiego, końcowego wyzwania. Walka z Eredinem była dość prosta. Ogólnie cały finał był mega klimatyczny itd. , ale po królu gonu spodziewałem się większego wyzwania, a tu niespodzianka. Liczyłem też na trochę więcej zadań z naszą wiedzmińską drużyną i troszkę dłuższy...
  8. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Kurde ten Nilfgaardzkich set fajny, więcej takich fajnych kurtek. Redzi powinni zrobić dlc z kilkoma takimi kurtkami, albo pozmieniać niektóre w grze, bo są zwyczajnie brzydkie, przynajmniej moimy zdaniem.
  9. Q

    [SPOILERY] Opinia o wszystkich postaciach z Wiedzmina 3

    Co do Lamberta, to 1 obrazek podsumuje wszystko. Nie pamiętam, kiedy się ostatnio tak uśmiałem.
  10. Q

    Zadanie Smok - BuG???

    Mam to samo zaganiałem owce i nic. Meh Chociaż fajny był monolog Geralta-pasterza.
  11. Q

    Yennefer

    W sumie jakby nie patrzeć to Yen w 2 poprzednich częściach nie było w ogóle. Kolejną sprawą jest to, że jest dla Ciri przybraną matką, więc chcąc nie chcąc Geralt będąc ojcem nie może zupełnie zerwać z nią kontaktów nawet jakby wybrał Triss. Jednak to nie zmienia faktu, że tej i tej jest...
  12. Q

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Nie zrobiem jeszcze wszystkich zleceń, ale brakowało mi takich hardcorowych potworów, walk podczas których Geralt musiałby spiąć i dać z siebie wszystko. Jakby było kilka takich zleceń wielopoziomowych na dajmy na to wampira wyższego, na takiego potwora, przed którym Geralt odczuwałby strach...
  13. Q

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    W pełni się zgadzam, do tego może jakieś dodatkowe questy z innymi wiedźminami. Takie wspólne zlecenia z Lambertem lub Eskelem lub obojgiem <3. Mogli by się zebrać na jakiegoś wampira wyższego, co to ponoć niezabijalne i się przekonać ( oczywiście nie chodzi mi tu o cyrulika :) ) Ja to bym...
  14. Q

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Nie zrozum mnie źle gra jest świetna, ale może jestem zbyt wybredny. Dla mnie po prostu opcji dialogowych z tak kluczową postacią było za mało, chodzi mi o te dialogi, gdy np. mogliśmy porozmawiać z nią w Kaer Morhen. Był tylko 1 temat do rozmów i tyle, dziwne to dla mnie, że Yen nie chciała się...
  15. Q

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Mnie tam bolała mała ilość questów w moim przypadku z Yennefer. Questów, w których jest tylko ona i Geralt dla siebie. Naprawdę tylko 1? Chłop nie widział jej tyle czasu, to zamiast na spokojnie spędzić z nią trochę czasy robi wszystko w biegu. Ilość opcji dialogowych z nią też była dla mnie...
Top Bottom