Recent content by Real_Seredith

+
  1. R

    BUG - Porażka w wyniku przerwania połączenia

    Tak, ale sprawdzałem ping, stabilność, prędkość i łącze w innych gierkach, wszystko jest cacy
  2. R

    BUG - Porażka w wyniku przerwania połączenia

    BUG - Porażka w wyniku przerwania połączenia Błąd ten jest powtarzalny i bardzo irytujący. Mianowicie w losowych momentach gra oznajmia mi, że moje połączenie zostało przerwane (łącze jest nienagannie stabilne, 30+ Mb/s) a mecz zakończył się porażką. Nie udało mi się zauważyć żadnych...
  3. R

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Oczywiście, że nie jest niezależny w 100%. W końcu jest oparty na książkach, wprowadza istniejące wcześniej (też w grach) postacie etc. Ale znajomośc tego wszystkiego nie była wymagana, żeby nie czuć się w świecie zagubionym, historia jest jednak oderwana od tej z poprzednich części, bardziej...
  4. R

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Talia: Potwory Karta: Ogar Dzikiego Gonu Bug: Po zagraniu Caranthira przeciwnik spasował, a ogary zwiekszyły swoją siłę z 2 do 6, mimo że nie było na stole karty, która by to powodowała. Możliwe, że gra była za szybka i coś mi umknęło, ale szansa jest jakieś 1 do 200, więc raczej bug
  5. R

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Talia: Scioa'tael Karta: Saperzy Vrihedd Bug: Bład w opisie - jest "zmiejsz 2 siłę" zamiast "zmiejsz O 2 siłę" No i macie literówkę w tytule tematu: "zabserwowane" zamiast "zaObserwowane" ;)
  6. R

    "Utracono połączenie"

    Mam ten sam błąd przy nienagannym łączu już 5 czy 6 raz z rzędu, trochę to upierdliwe
  7. R

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Zgadzam się absolutnie, w 100% z każdym aspektem posta. W ten sposób gra traci (przynajmniej w oczach moich i wszystkich moich znajomych) BARDZO dużo, nic na tym nie zyskując. A co do BPP, to jednak Gwint jest grą na podstawie uniwersum wiedźmińskiego, nie spodziewałem się takich przykrych...
  8. R

    Herb reprezentujący gracza - pomysł

    Diablo 3 może i zdechło, ale kreator emblematow był spoko, dokładnie o to w tym chodzi. Podobnie jest w Evolve. Różne tła/kolory/symbole, które odblokowujesz w miarę gry, za aczywki i inne takie. Twój własny symbol oddających preferencje estetyczne, czasami też sposób poszpanowania że jesteś...
  9. R

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    O, nie wiedziałem że część z nich już jest, dzięki. Nadal jednak obstaję przy swoim. Gwint jest grą niezależną i spoko. Jak ktoś grał w Wieśka 3 (który jest dość niezależny od poprzednich czesci - nawet ta "trójka" jest ukryta żeby nie zrażać graczy, którzy wcześniej serii nie znali zbyt dobrze...
  10. R

    Pytania do twórców

    Mam pytanie do przedstawicieli CDPR (no chyba, że któryś z graczy będzie to wiedział bo to mi coś umknęło). Gdy wchodzę do kolekcji kart wszystkie arty są NIEOSTRE. Jakby nie chciały się do końca załadować (ale nie mija to z czasem). Nawet na podglądzie grafiki są bardzo niewyraźne. Co ciekawe...
  11. R

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Ja osobiście marzę o talii "postacie z Sagi" czy coś. Geralt/Vesemir/Eskel/Lambert, Szczury, Bonhart, Puszczyk, kwiat rycerstwa Toussaint, Pavetta, Calanthe, Vilgefortz, Rience... Tego typu postacie. To by dopiero było kozackie
  12. R

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Mam pytanie, czy tylko u mnie karty w kolekcji są po prostu NIEOSTRE? I przy przeglądzie miniatur, i w podglądzie pojedyńczych arty są rozmazane, brakuje ostrości. A podczas rozgrywki ewidentnie nie ma tego problemu...
  13. R

    Szturm na Dun Tynn zamyka zadania poboczne - które? [SPOILERY]

    A, szczerze mówiąc przeszedłem grę 2 razy i nawet nie zauważyłem, że przy zbyt wysokim poziomie dostaje się mniej XP bo jakoś nigdy nie miałem z tym problemu... Aktualnie jestem tuż po skończeniu głównego wątku "Krew i wino", dopiero zaczynam poboczne, a level mam 79, bo gram na NG+, natomiast...
  14. R

    Gwint - Unikatowe karty

    Modów nie używam, żadnych. Kurcze, teraz aż się zastanawiam czy nie miałem halucynacji i nie pomyliłem 19 z 17...
  15. R

    Gwint - Unikatowe karty

    To raczej nie to, bo wcześniej było 17. Z tego co zauważyłem to nalicza od ilu ludzi karty już wygrałem, a nie odlicza ilu jeszcze muszę pokonać...
Top Bottom