Recent content by redundantor

+
  1. R

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    To wszystko już było w książkach. Czytaj... przyda się na pewno ;)
  2. R

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    U mnie też nie jest w stanie sczytać ustawień gry - trzeba chyba poczekać na aktualizacje sterowników
  3. R

    Aktualizacja 1.07

    Normalnie cytat tygodnia - za dawnych czasów zgłosiłbym tą wypowiedź do działu "rodzyny" w top secret Parafrazując, jak ktoś kiedyś powiedział - seks jest bezsensowny bo polega cały czas na wsadzaniu i wyjmowaniu i tak w kółko- A tak powaznie - na czym ma polegać walka - na ustawieniu Ci...
  4. R

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Bo ta gra jest zainstalowana w katalogu GOG albo steam, a tych bazowo GFE nie widzi. Musisz dodać te katalogi w ustawieniach. To jest zakładka preferencje - lokalizacja w Geforce Experience
  5. R

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    tak, przy takiej różnicy poziomów trol robi w gacie i pada na zawał od samego patrzenia
  6. R

    Wiedźmiński tatuaż

    cyt. z Lema "Gdyby nie Internet nie wiedziałbym, że jest tylu idiotów na tym świecie" Zdjęcia tych tatuaży, brzydkich, krzywych, jeszcze nie wygojonych pokazują co drzemie w głowach właścicieli. :)
  7. R

    Szybka podróż ze skelige = pulpit!

    Potwierdzam, jeżeli na Skellige wybiorę zadanie np. w Novigradzie to wywala do pulpitu. Jeżeli teleportuję się mając wybrane jakieś zadania na skellige nie ma problemu. Tak czy inaczej bug do poprawienia bo jest to bardzo irytujące.
  8. R

    Szybka podróż ze skelige = pulpit!

    Pozostaje chyba robić questy na Skelige i czekać na patch - mam nadzieję, że 1.07
  9. R

    Szybka podróż ze skelige = pulpit!

    Szybka podróż ze skelige = pulpit! Wiem, że w innych tematach było o tym wspominane, ale chyba jest to na tyle powszechne, że warto założyć nowy wątek - może oko saurona je dostrzeże. Po popłynięciu na wyspy nie można wrócić korzystając z szybkiej podróży (inaczej chyba się nie da). Po prostu...
  10. R

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Gra wygląda bardzo dobrze i nie czuć spadków FPS na sprzęcie (zrobiłem test na starszym komputerze): Q6600 (niekręcony) 4GB RAM GTS450 !!! SSD M6S Plextor (ustawiony na AHCI w BIOS, nie na IDE - to magia, którą odkryłem ostatnio - tyle, że trzeba na tym instalować system, bo przełączenie...
  11. R

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ................ PS. Powyższy post nie był żadną wycieczką osobistą - w żaden sposób nie oznaczał mojego stosunku do kolegi z forum. Nie zawierał nic obraźliwego i kierowanego w celu obrażenia kogokolwiek. Tak czy inaczej kasuję - żeby nie burzyć poczucia spełnionego obowiązku u Moderacji. ;)
  12. R

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Powiedzmy to szczerze - gra na tym modzie nie różni się niczym od czitowania na GODMODE na kodach. To tak jakby w WOW miec pretensje, że nie można wbić 200 levelu jak nie kupiłem dodatku dającego taką możliwość i zadania na dodatkowy duży exp.
  13. R

    The Elder Scrolls --> Wiedźmin, Fallout --> Cyberpunk 2077. Przypadek?

    The Elder Scrolls --> Wiedźmin, Fallout --> Cyberpunk 2077. Przypadek? nie sądzę. Zdrowa konkurencja da graczom kolejne perełki? Jak sądzicie.
  14. R

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No jasne, że tez bym wolał żeby to dawało zawsze XP Co masz do takiej gry... ja tak gram i nie narzekam ;) To może mieć też związek z nieliniowościa tej gry. Co chwila jakiś dylemat, zabić nie zabić, zaruchać nie zaruchać, że zwariować można. Może gdybyś wcześniej zabił to co zaruchałeś lub...
  15. R

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Moim zdaniem jest to trochę dyskusja donikąd. "Szare questy" pojawiają się przecież w momencie, gdy za bardzo pchnęliśmy fabułę do przodu i niejako się przeterminowały. Wiedźmin to coś w rodzaju RPG (żeby nie kalać tej nazwy jakąkolwiek gra komputerową - żadna RPG nie jest) i jako RPG życie...
Top Bottom