Recent content by RosomakMat.24

+
  1. R

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Ja z edycji kolekcjonerskiej nie ma zamiaru rezygnować. Ale jako fan gier planszowych i karcianych trochę mi szkoda, że nie dostanę kart. Co z tego, że Gwint będzie dostępny w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dużo fajniej było by zagrać w realu ze znajomymi przy piwie :)
  2. R

    Zadaj pytanie twórcom gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Może niektóre pytania się powtórzą 1. Czy Geralt będzie się męczył podczas pościgu (ogólnie podczas biegania) jaki widzieliśmy w gameplayu z gryfem? 2. Czy będzie możliwość włączenia/wyłączenia konieczności jedzenia, picia i spania jak to było w Fallout New Vegas w trybie "Jestem Hardkorem" ? 3...
  3. R

    Konkurs na weekend

  4. R

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie. Chodzi o to, że gra ma do dyspozycji takie na przykład zadania "Uratuj krasnoluda", "Zdobyć dowody przeciw komuś", "Przynieś wiadro wody". I gdy przechodzisz grę po raz pierwszy to masz do wykonania tylko 1 z tych zadań, a przechodząc po raz drugi znowu jest losowanie tylko 1 zadanie z tych...
  5. R

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja proponuje wprowadzenie losowych zadań pobocznych tak by przechodząc po raz drugi grę nie wykonywać tych samych zadań. Chodzi o to by z kilkunastu zadań pobocznych gra losowała kilka, które będą do wykonana.Inne pomysły:- zagadki logiczne - np. z wykorzystaniem znaków (przewrócić drzewo Aardem...
  6. R

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Brawo Mr. Troll twoja wypowiedz zdobyła zaszczytne wyróżnienieMam nadzieję, że jesteś z niej zadowolny.
  7. R

    CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

    Takie małe pytanko. Dlaczego gdy wybieram samodzielne rozdysponowanie talentów rycerzem, krasnoludem lub czarodziejką to nie mogę wybierać znaków, mimo iż "Bramkarz" mówi, że jakieś konkretne mam do dyspozycji?Mod ciekawy. Fajny do odstresowania po ciężkim dniu. Ps. Czarodziejka z Igni na maksa...
  8. R

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Możliwy spolierJa mam pytanie odnośnie potwora który podrzuca martwe zwierzęta pod dom Katriny i którego mamy zabić. Gdzie on jest, albo której godzinie można go znaleść?
  9. R

    Co sądzicie o ER?

    Ja jestem zadowolony z ER (jak na razie :P). Póki co nie zaważyłem jakiś poważnych błędów, może po za kosmicznym szczęściem przeciwników w pokera.Najbardziej jestem zadowolony ze skróconego czasu wczytywania (wcześniej to można było spokoje herbatę sobie zrobić w tym czasie) oraz z osobnej torby...
  10. R

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Czyli musze ściągnąć jeszcze "The Witcher (Wiedźmin) Bonus Pack Polski", by mieć "Efekt uboczny"?
  11. R

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Własnie zainstalowałem patcha (1.4) do gry. Gdzie jest przygoda "Efekt uboczny"? Mam tylko "cene neutralności". Co robić?
  12. R

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Czy Wiedzmina Update można normalnie kupić w sklepie czy trzeba przez internet zamawiać? Dziś byłem w Epiku (Gdynia) i mówili że tylko przez neta mozna dostać.
  13. R

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Co mogę dać?- bęben od pralki- ramę rowerową zrobioną ze stali czołgowej- stół z powyłamywanymi nogami (opcjonalnie z nogami do samodzielnego wyłamania)
  14. R

    Versus - Wielki konflikt, Rebelia, decyzje, zdrajcy i wojskowa hierarchia...

    Przepraszam, ale jak dołączyć do zakonu? Na versus nic się nie zmieniło i nie wiem jak dołączyć do danej frakcji. Mała pomoc?
Top Bottom