Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Ja z edycji kolekcjonerskiej nie ma zamiaru rezygnować. Ale jako fan gier planszowych i karcianych trochę mi szkoda, że nie dostanę kart. Co z tego, że Gwint będzie dostępny w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dużo fajniej było by zagrać w realu ze znajomymi przy piwie :)
 
''Wszystkich graczy traktujemy w ten sam sposób. Nie ma mowy o dodawaniu dodatkowej zawartości na różnych platformach lub opóźnianiu daty premiery gry z powodu opłacania nas przez jakiegoś producenta. Jest to sprzeczne z tym, w co wierzymy. Więcej informacji otrzymacie na targach E3.''

Wypowiedź sprzed E3.
 
Niesamowite, dać bonus do konsoli, która ma może z 15% rynku i nawet amerykanie nie chcą jej kupować. Brawo Redzi, gratuluję. Po prostu brak słów. Najbardziej mnie denerwuje to, że to nawet nie zwiększy sprzedaży edycji bo zdaje się że nakład już został wyczerpany. Rozumiem, że my dostaniemy coś innego, hm? Zaufanie buduje się latami a traci w chwilę - niegłupi to powiedział.

No i przypomina mi się krasnoludzkie zaklęcie wyryte runami na sihilu Zoltana... Ehhh...

 
Last edited:
Żenada, kompromitacja. Czuje się oszukany i rozczarowany!!!!!! Tak nie można, totalny zawód. Nie rozumiem tego,w żaden sposób strzeliliście sobie w stopę. Kto podejmuje takie decyzje, nikt Wam tego nie zapomni bo nie składa się obietnic, nie mówi się że jesteśmy rebels, że wszyscy gracze są równi, że nie będzie zadnych dodatków na żadną z platform a później robi się coś takiego!!! Nie wierze w to, idiotyczna decyzja znacznie gorsza od tej na GOG'u bo już nie odzyskacie zaufania, za dużo słów na wiatr poszło. Kompromitacja. Wszystkiego się spodziewałem, ale nie tego.

Pokażcie że macie jaja, odeślijcie kasę Microsoftowi, przyznajcie się do błędu, przeproście - to może uda się to wyprostować.

Inaczej nie zdziwie się jak masowo ludzie będą kasować kolekcjonerki oraz preordery również, bo wszyscy czują się oszukani, nie tylko Ci co mieli edycje kolekcjonerskie. Idiotyczna decyzja która będzie się za wami ciągła latami. Nie wiem co jeszcze napisać, brak mi słów po prostu.
 
Tak, ale dlaczego posiadacze XBONERA mają dostać bonusy za nic?

Bo REDzi mają z tego zysk. Gdyby wcześniej przyszło Sony i zaproponowało to samo co M$ pewnie też by się zgodzili. Biznes. Zakładając oczywiście że M$ zapłacił za to REDom
 

Guest 3669645

Guest
Przynajmniej jest ta świadomość, że na pewno większość REDowego studia też jest wkurzona tym posunięciem :p
 
Zamówiłem edycję kolekcjonerską na PC i z zakupu raczej nie zrezygnuję tym bardziej że już odłożyłem sobie na nią kasę ale naprawdę chciałbym dostać tę płócienną mapę. Oj nieładnie Redzi.... :(
 
Kogo obchodzi jakiś zasrany sklepik? Tu chodzi o zaufania które zostało zatracowane na wieki. REDZI się sprzedali prosto mówiąc, nie ma już rebels, jest firma jak każda inna.
 
Po prostu brak mi słów.. tyle lat głębokiej wiary w to co robicie, by w nagrodę dowiedzieć się ile tak na prawdę warte jest wasze słowo.. i to jeszcze w tak podły sposób. Zawsze byłem z was dumny, dzielnie sławiłem wasze imię.. teraz jedyne co odczuwam to wstyd.
 
Podjęcie decyzji o zakupie kolekcjonerki za 350 złoty to nie jest coś co robię często. Tak na prawdę pierwszy raz zdecydowałem się na taki ruch. Przede wszystkim dlatego, że zawsze darzyłem firmę sporym szacunkiem, kupując wydawane gry przez CD Projekt od kilkunastu lat. Naiwnie, myślałem, że szacunek jest odwzajemniony. Tymczasem spotkał nas taki kwiatek i wielkie rozczarowanie. Nie można kreować się na piewców równego i właściwego traktowania graczy a potem odwalać takie historie. To jest czysta hipokryzja. Jeśli macie jeszcze trochę szacunku, to przynajmniej bądźcie szczerzy i przestańcie wprowadzać ludzi w błąd co do intencji. Niestety, zakup kolekcjonerki to był błąd. Na szczęście, można jeszcze zrezygnować, być może ktoś z listy rezerwowej się ucieszy. W każdym razie potraktowaliście graczy na pecetach i ps4 jak graczy drugiej kategorii. Co jak co ale po Was się tego nie spodziewałem. Jestem ciekawy jak skomentuje te zachowanie Marcin Iwiński, która zawsze chętnie wygłasza wykłady o równym traktowaniu.

Przepraszam bardzo. Dokonując zakupu uznałeś, że się opłaca, inaczej byś tego nie zrobił. Czy RED-zi odjęli z Twojej kolekcjonerki coś co miało się w niej znajdować? Przykre, że tylko Xbox dostał coś dodatkowego, ale ludzie kupujący EK PC lub PS4 wiedzieli co dostaną, po prostu nie dostaliście niespodzianki(której nie było w umowie).
 
Z drugiej strony renty dla ludzi ułomnych się należą, to i dla ułomnej konsoli widocznie coś Micro$oft wyprosił.
 
Top Bottom