Recent content by RosteR

+
  1. R

    Zbadać autentyczność listu Kimbolta

    po jakimś czasie szukania znalazłem notatkę, która mówiła o kolejności, ale dzięki i tak
  2. R

    Zbadać autentyczność listu Kimbolta

    Zbadać autentyczność listu Kimbolta Czy komuś udało się stworzyć odpowiednią miksturę do sprawdzenia listu Kimbolta? To zadanie jest dostępne z nowym dodatkiem z drogi Roch'a...
  3. R

    Problemy z patchami - temat zbiorczy

    Spróbuj zmniejszyć pamięć pobieraną do grafiki, może akurat oddajesz jej kawałek dysku... W moim przypadku to prawie 2Gb.
  4. R

    Problemy z patchami - temat zbiorczy

    Ten patch pre-download da się jakoś inaczej niż przez tą aplikację?
  5. R

    Problemy z patchami - temat zbiorczy

    Podczas ściągania nowego patcha, mimo że mam 25Mbit neta, co chwila wyskakuje mi info o przekroczeniu czasu pobierania danych i przestaje się ściągać...
  6. R

    Problemy z instalacją gry - temat zbiorczy

    Czy jest możliwe uzyskanie wersji iso zakupionej przeze mnie Wiedźmina 2? Napęd chyba nie do końca odczytuje mi płyty... Płyty nie są porysowane, używałem ich tylko raz, w dniu premiery, w maju zeszłego roku, a podczas instalacji przerywa instalację z powodów nieodnalezienia plików...
  7. R

    Pomysł do wiedźmina 2

    Pomysł do wiedźmina 2 -Wpadłem na pomysł konia w wiedźminie, tyle się biega, a to męczy -Przydałby się dodatkowy akt Czy to jest możliwe do zrealizowania?
  8. R

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Mam problem, po zainstalowaniu patcha 2.0 i odinstalowaniu wiedźmina 1, nie uruchamia mi się launcher, próbowałem i jako administrator i uruchamiałem w xpsp3 itp. Grę uruchomiłem bezpośrednio z katalogu bin, ruszyła, ale już w języku angielskim i bez dialogów, da się coś zrobić bez ponownej...
  9. R

    Problemy z paczkami / wersjami językowymi - temat zbiorczy

    Mam problem, po zainstalowaniu patcha 2.0 i odinstalowaniu wiedźmina 1, nie uruchamia mi się launcher, próbowałem i jako administrator i uruchamiałem w xpsp3 itp. Grę uruchomiłem bezpośrednio z katalogu bin, ruszyła, ale już w języku angielskim i bez dialogów, da się coś zrobić bez ponownej...
Top Bottom