Recent content by sand.glokta

+
  1. sand.glokta

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W końcu zmęczyłem ostatnie odcinki. Rzadko się wypowiadam chodź jestem forumowym weteranem. Nie jestem w stanie ubrać tego szerzej w słowa. Przeczytałem Cykl z 10 razy. Pierwszy raz, za premierą kolejnych tomów leciałem do księgarni, Empiku w mieście nie było. Następnie czytałem niemal na raz...
  2. sand.glokta

    Mapowanie klawiszy na klawiaturze.

    Jakbyś grał od 30 lat na strzałkach, (swoją drogą kiedyś nie było wogóle wsadu), to byś zrozumiał..
  3. sand.glokta

    Mapowanie klawiszy na klawiaturze.

    Nie rozumiem czemu to zablokowali, w każdej grze, nawet niszowej da się ustawić strzałki, a tak gra niegrywalna, i mega rozczarowanie, że przez taką pierdółkę.
  4. sand.glokta

    Mapowanie klawiszy na klawiaturze.

    Podbijam wyżej, mega rozczarowanie, jestem leworęczny, inaczej nie potrafię. Powtarza się sytuacja z W2, zróbcie coś z tym, bo jest to rzecz, która wielu ludziom uniemożliwia grę.
  5. sand.glokta

    Godzina premiery gry

    Zamówienia, są w drodze, jutro będą.
  6. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zdecydowanie będzie średnia poniżej 90, na Metacritic zawsze spada, nigdy nie rośnie, o ocenia na miarę w3 można zapomnieć, wyjdzie gdzieś koło 86-87, ostatecznie. Szkoda mi w sumie Redów, tyle się napracowali, zapowiadało się fantastycznie, a teraz obrywają przez hajp i bugi. Ale brawa za...
  7. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Strona Gol wisi....
  8. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Fakt, przy takim hajpie. Swoją drogą CDPR ma teraz gorzej niż przy W3, każdy wytknie mu wszystko, każdy błąd.
  9. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Za chwilę recenzje...obstawiam średnią około 88, nie sądzę, że ocena przebije W3, który dostawał dychy od takich serwisów jak Gamespot.
  10. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Skąd info, że na GoLu graja 2 tygodnie już?
  11. sand.glokta

    4

    Czytając ostatnie posty kolegi dochodzę do wniosku, że my pracujemy w tej samej firmie chyba.
  12. sand.glokta

    Godzina premiery gry

    Wiadomo, kiedy będą pierwsze recenzje?
  13. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 — Zwiastun Trybu Foto

    Aż, żal, że nie ma trybu TPP..super to wygląda.
  14. sand.glokta

    Cyberpunk 2077 — Night City Wire: Odcinek 5.

    Serio były? Ja nic nie wyłapałem nowego.
  15. sand.glokta

    Co nieco o sprzęcie

    @zuber1906 Dzięki stary bardzo mi pomogłeś. Kupię kartę, teraz tylko dylemat Nvidia czy AMD:shrug:
Top Bottom