Recent content by Sir_Artman

+
  1. Sir_Artman

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Nie da się podnieść ekwipunku pokonanego przeciwnika jeśli znajduje się on w trawie. 1668150618 Z ruchem ulicznym nadal jest problem. Uczestnicy ruchu nie ruszają mimo że jest zielone światło, ruszają dopiero przy następnej zmianie świateł na zielone. Zatrzymują się na zielonym świetle...
  2. Sir_Artman

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Pistoletu Skippy nie da się przenieść do schowka! Tak samo Tank Topu Johnnyego. W mieszkaniu zostawionym przez Judy nie ma opcji spania.
  3. Sir_Artman

    Dodatkowe obrażenia od rykoszetu

    Tutaj nikt tego nie czyta. Zapomnij że ktoś Ci odpisze.
  4. Sir_Artman

    Problem z zadaniem głównym Sprawdz inne tropy albo poczekaj az, takemura bedzie gotowy

    Witam, Czy ten błąd został naprawiony? Bo Takemura jak na razie w tej misji nie dzwoni, a minęło już trochę czasu.
  5. Sir_Artman

    Wolne chodzenie

    Zaraz to sprawdzę. Jeśli tak, to przepraszam za marudzenie :) Zwracam honor - jak to mówią! :)
  6. Sir_Artman

    Wolne chodzenie

    Czy to jest takie trudne dla CD Projekt Red, żeby postać w grze mogła chodzić wolnym krokiem, a jeśli gracz chce to sobie przyspieszy? To jest naprawdę idiotyczne, że trzeba trzymać prawy przycisk myszy, by postać poruszała się wolnym tempem. Dlaczego w Wiedźminie 3 podstawowe tempo postaci było...
  7. Sir_Artman

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    W Prologu, kiedy V i Jack uciekają przed korporacją z punktu kontroli, nie mogę strzelać z broni. Wyświetla się komunikat "Akcja zablokowana" czy jakoś tak. Dramat. Po prostu dramat. Wracam do gry po kilku miesiącach, a tutaj takie coś. 1629810152 Jednak nie. To u mnie w ustawieniach, dziwnym...
  8. Sir_Artman

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Te auta które z niewiadomych powodów się zatrzymują, znowu jadą, znowu stop. To kompletnie rozwala akcje. Poza tym, nadal nalegam, aby wprowadzić wolne chodzenie, bo jest zabawnie że musimy iść za jakąś postacią, i nie zawsze podążanie za nią powoduje że prędkość naszego kroku zrównuje się z...
  9. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    W sumie to studio musi wykombinować jak czasowo zmieścić akcje dodatków, bo w sumie V ma mało czasu. Pół roku minie, i będzie po chłopie, a jeszcze do tego trzeba wziąć pod uwagę że nie zawsze będzie cacy. Czasem chłop wstanie rano, bania będzie go boleć przez te komplikacje relicu, pewnie...
  10. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tak czy inaczej, to przy tak krótkim wątku głównym, liczę że te dodatki lada dzień się pojawią, bo przyznam się szczerze, że jak na grę która powstawała tyle lat, to bardzo krótka fabuła. Podejrzewam że wiele pomysłów w ciągu lat po prostu odpadło. No nic. to zacznę się bawić resztą postaci...
  11. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie no, nie jestem typem który napierdziela do wszystkiego co się rusza w grze, i ma gdzieś fabułę. Jestem taki porządny, że nawet w GTA V przestrzegam przepisów drogowych, przez co nikt nie chce ze mną grać ;(
  12. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Potrafisz poprawić humor człowiekowi, nie irytując go jednocześnie. To rzadka umiejętność. Podobało mi się że w Wiedźminie 3 fabuła się ciągnęła, i ciągnęła, natomiast tutaj zleciało mi to szybko. No i oczywiście, dosłownie, moja paszcza się otwarła ze zdumienia, jak w końcowej scenie, nie było...
  13. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czyli po prostu byłem nieuważny. Dzięki Offka :)
  14. Sir_Artman

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Stały problem gry, - brak możliwości zbierania rzeczy z robotów, i kiedy ciało lub broń leży w trawie. Na przestrzeni całej gry, takie przypadki ida w dziesiątki, więc sporo jest fantów których nie można zabrać. Załączam screeny.
  15. Sir_Artman

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Uuuuuuuuu!!!!! Nie spodziewałem się, ale... właśnie skończyłem główny wątek gry. Łeeeeeeee!!!!!! Naprawdę jest to aż takie krótkie? Aż nie mogę uwierzyć. No nic... to teraz się skupię na temacie błędów, bo trochę ich wyłapałem, ale naprawdę, wielka szkoda że główny wątek jest takie króciutki...
Top Bottom