Recent content by spoon

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Pewnie trochę mnie emocje poniosły ale przesunięcie kolejne i to o 3 miesiace może świadczyć o tym, że projekt zaczyna trochę przerastać studio. Z historii gier wiemy, że wiemy, że częste przesunięcia prowadzą do wyczerpywania środków. Jest to najczarniejszy scenariusz, mało prawdopodobny ale...
  2. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    3 miesiące przed premierą i już wiedzą, że nie zdążą? Byłbym w stanie to jakoś przełknąć gdyby taka informacja wypłynęła miesiąc przed wydaniem ale teraz? :/ Dzieje się źle i wygląda na to, że premiera nie tylko w maju ale w ogóle jest zagrożona...
  3. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - rozgrywka w polskiej wersji językowej

    Cóż, zatem do poprawy. Innych uwag nie mam. Walka wygląda mega, dynamiczna, latające kończyny, krew tylko gęsta trochę jak zwykle. Głosy świetne, stonowane, pasujące do postaci i okoliczności. No może głos Janka nie jest stonowany ale wpasowuje się do tego małego stworka :)
  4. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - rozgrywka w polskiej wersji językowej

    A mimika czasem nie pochodzi z wersji angielskiej? Zwykle nie przywiązuję żadnej wagi do komentarzy pod filmami jednak tym razem mam nadzieję, że te mówiące o mimice z wersji angielskiej są oparte o coś więcej niż takie widzi-mi-się.
  5. S

    Wiedźmin 3: postacie

    Ujęcie Yennefer na głównej jest bardzo niefortunne, ma pozę jak jakiś karczek z siłowni. Może stąd też i ten pierwiastek męski ;)
  6. S

    Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Intro bardzo mi się podoba, ale brakuje mi walczącego wiedźmina (jakiegokolwiek). Te wszystkie walki w CGI wyglądają zawsze miodnie. No i jeszcze Vesemir jest przezabawny :D
  7. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Podróżny Łowca Potworów

    Przez chwilę myślałem, że ten pan ze zdjęcia to Michał Kubiak :0
  8. S

    Konkurs 5 - Ten ostatni

    Tytuły konkursów kojarzą mi się z nazwami odcinków Przyjaciół ;D Może w końcu coś sklece
  9. S

    Wiedźmin 3: postacie

    Jeśli już porównujemy Yen do aktorek to moim zdaniem przypomina nieco Kate z Zagubionych:
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Zastanawia mnie jak jest rozwiązana fizyka włosów. Czy jest na stałe, że tak powiem czy opcja włączana jak w TressFX. Jeśli będzie tak samo obciążać procesor jak w Tomb Raiderze to pozdro :v
  11. S

    E3 2014

    Jaka ekspresja!
  12. S

    E3 2014

    Wreszcie! Ponad sto stron komentarzy ale udało się. Materiał mega, zaskoczenie pokazaniem Yen i Ciri olbrzymie. Przyznam, że trochę inaczej sobie wyobrażałem Yennefer. Zwiększyłbym objętość fryzury, bardziej zaznaczył szczękę... Jest trochę za bardzo filigranowa. Triss z bliska :3 Chyba odejdę...
  13. S

    Wiedzmin 3 - minigry

    W świetle ostatnich wydarzeń może lepiej żeby Geralt nie miał brody ( drag queen geralt) :p
  14. S

    Wiedzmin 3 - minigry

    Raz czy dwa tak, ale potem była by uciążliwa
  15. S

    Wiedźmin 3: potwory

    Potwór, który nijak nie pasuje do uniwersum. Oby nie pojawił się w grze w takiej formie. Wątpie żeby wystąpił w sadze
Top Bottom