Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Tylko czasami i nie z wyglądu, bo ten akurat był zgoła sympatyczny.
Na tyle, że i Geralt dał się zwieść. I tyle mu z tego przyszło, że się ocknął w lochu.
Największy problem mam taki, że czytając opowiadania i sagę w przypadku Yennefer zawsze miałem przed oczyma Grażynę Wolszczak. Serial i film całkowicie wypaczyły mi jej wizerunek i nie dało się przed tym uciec. A gdy wyobrażałem sobie Yen jako Wolszczakównę, to ona nie bardzo potrafiła być miła, wrażliwa i słodka ;P



BTW: Na tym zdjęciu wygląda słodko <3



Na tym jest trochę zmartwiona:



A tu porównanie Yen z CGI i z gry, jest bardzo podobna:
 
No to trochę dziwne było. Stoi sobie pośrodku bitwy, wymachuje rękami i ryczy niczym ork, wtem nagle się odwraca i ucina łeb koniowi Yen. Ciekawe z jakiej paki ją zaatakował?

Bo przemieniła mu hełm w kruka, dlatego gość lata taki wkurzony na polu bitwy z gołą głową. Gdy typ się na nią uwziął, Yen postanowiła zwrócić hełm, ale zapomniała przywrócić go do dawnej postaci, co skończyło się nader tragicznie. Ot, cała historia.

:troll:
 
Czy tylko mnie się wydaje, czy jest tak w istocie? Gdy zaczyna świecić gwiazdka na szyi Yen, jej twarz lekko się zmienia i nabiera jakiegoś takiego złowieszczego wyrazu?
 
Czy tylko mnie się wydaje, czy jest tak w istocie? Gdy zaczyna świecić gwiazdka na szyi Yen, jej twarz lekko się zmienia i nabiera jakiegoś takiego złowieszczego wyrazu?
Zaiste tak jest. Ciekawe, czy tak samo będzie to działało w grze jako pomoc w dialogach, byśmy wiedzieli, kiedy za chwilę się wkurzy na nas ;P
 
Yen się zmienia twarz, Triss zaczyna krzyczeć gdy wypowiada zaklęcie, Azarowi Javedowi głos zmieniał się na taki nieludzki (Przykład niżej), każdemu czarodziejowi po rzuceniu zaklęcia "coś" niezwykłego się dzieje.
2:42

Największy problem mam taki, że czytając opowiadania i sagę w przypadku Yennefer zawsze miałem przed oczyma Grażynę Wolszczak. Serial i film całkowicie wypaczyły mi jej wizerunek i nie dało się przed tym uciec. A gdy wyobrażałem sobie Yen jako Wolszczakównę, to ona nie bardzo potrafiła być miła, wrażliwa i słodka ;P



BTW: Na tym zdjęciu wygląda słodko <3


Na tym jest trochę zmartwiona:


A tu porównanie Yen z CGI i z gry, jest bardzo podobna:

O Boże, jaka piękna <3. Redzi powinni bez wahania zmienić nawet model z SoD na ten. Też miałem problem z portretowaniem Yen jako Grażynę, tak samo zresztą z Żebrowskim - Geraltem, Jaskrem - Zamachowskim; czy Aragornem - Mortensenem, Legolasem - Bloomem i tym podobne. Ale skoro Żebrowskiego zastąpił model Geralta z W2, tak myślę że Yen z intra zastąpi Grażynę.
 
Last edited:
Największy problem mam taki, że czytając opowiadania i sagę w przypadku Yennefer zawsze miałem przed oczyma Grażynę Wolszczak.

Coś takiego faktycznie mogło wypaczyć postrzeganie postaci.
Dobrze, że mi zostało to oszczędzone, a to dziwne, bo najpierw zatrułem się serialem, dopiero potem sięgnąłem po sagę.
Miałem wprawdzie drobny problem z Żebraltem z Rivii, ale wizualizacja Arthasa, co to wyglądał jak wkurzony (i bardzo blady) Gerwant na mocnych ziółkach, w jednym z numerów CDA szybko i raz na zawsze, wyparła Skrzetuskiego.
A co się tyczy Yen, od SoD w zasadzie jest dla mnie tylko jedna, choć i moje wyobrażenie różniło się tamtej wersji.
Cieszy, że wersja ze intra i ta z "Miecza przeznaczenia" są, choć nie identyczne, to jednak spójne, (tylko ten render).
 
Dokładnie. Platige udało się to, czego Redzi u Yen nie mogą uzyskać, dobre połączenie fizycznej młodości z "dojrzałością".
Dokonujecie już takich osądów, mimo że praktycznie nie widzieliśmy Yen z gry (prócz jednego krótkiego ujęcia z trailera i kilku zdjęć wklejonych z edytora gry)? Myślę, że jeszcze nie ma za bardzo podstaw do ferowania takich wyroków ;P Yen z gry wydaje mi się bardzo podobna, a w ruchu będzie pewnie jeszcze ładniejsza :)

BTW: Pewnie właśnie odkrywam Amerykę jako Kapitan Oczywisty, ale Yen już jest w dziale postaci ;P

http://thewitcher.com/witcher3/yennefer
 
Last edited:
Dokonujecie już takich osądów, mimo że praktycznie nie widzieliśmy Yen z gry (prócz jednego krótkiego ujęcia z trailera i kilku zdjęć wklejonych z edytora gry)? Myślę, że jeszcze nie ma za bardzo podstaw do ferowania takich wyroków ;P Yen z gry wydaje mi się bardzo podobna, a w ruchu będzie pewnie jeszcze ładniejsza :)

Osądzam to, co widzę. Poza tym napisałem wyraźnie: nie mogą uzyskać, mają jeszcze troszeczkę czasu :)
 
Osądzam to, co widzę. Poza tym napisałem wyraźnie: nie mogą uzyskać, mają jeszcze troszeczkę czasu :)

Gdybym porobił poszczególne screeny Yennefer z tego intra, to na niektórych też wyglądałaby niekorzystnie ;P Dlatego wstrzymam się z wyrokowaniem dopóki nie zobaczę jej w akcji już w samej grze.
 
Dlatego wstrzymam się z wyrokowaniem dopóki nie zobaczę jej w akcji już w samej grze.

Co powinno mieć miejsce już jakiś czas temu, tym bardziej, że wizja Yen wywołała morze obaw i kontrowersji.
Tymczasem klops.
Do premiery równo raptem cztery miesiące, zaś do sfinalizowania prac nad grą trzy, tylko trzy.
Aktualny build musi być niemal finalnym, a my dalej nie wiemy mnóstwa rzeczy. Na przykład niczego odnośnie alchemii, sztucznej inteligencji, poziomów trudności itd. Nie wiemy nawet jak wyglądają, co ważniejsi bohaterowie. Jedyne co dostajemy to rendery (i śliczną Yen z cgi), które do samej gry mają się niespecjalnie.
 
BTW: Wiem, że to nie bardzo w temacie, ale czy macie jakieś pomysły, czyj cień widnieje aktualnie w dziale postaci? Ja bym typował tam Vesemira albo Letho, bo jak na cesarza Nilfgaardu to chyba trochę za duży ma ten miecz ;P
 
BTW: Wiem, że to nie bardzo w temacie, ale czy macie jakieś pomysły, czyj cień widnieje aktualnie w dziale postaci? Ja bym typował tam Vesemira albo Letho, bo jak na cesarza Nilfgaardu to chyba trochę za duży ma ten miecz ;P
Toć przecież już kilka razy to było omawiane. :p To na pewno Vesemir, wystarczy przybliżyć i kontury zgadzają się idealnie z modelem.
 
Intro bardzo mi się podoba, ale brakuje mi walczącego wiedźmina (jakiegokolwiek). Te wszystkie walki w CGI wyglądają zawsze miodnie. No i jeszcze Vesemir jest przezabawny :D
 
wybaczcie że proszę o pomoc w tak trywialnej sprawie ale mszę się upewnić: czy yennefer ma buty, które zaczynają się przy ziemi(duh), lecz kończą... w połowie uda? takie rzeczy istnieją?

piję do obrazka z sekcji postaci

szybki riszercz: istnieją.

 
Last edited:
Padły tu już chyba wszelkie możliwe argumenty za i przeciw, więc nie będę się produkował :). Napiszę tylko, że mi osobiście intro bardzo się podoba, wcale nie mniej niż odpowiedniki z pierwszej i drugiej części. Pasuje mi właśnie ten klimat niepewności, to że nic nie jest jasno wytłumaczone i podane na tacy w czym niektórzy upatrują głównej wady tego filmu. Yennefer wygląda świetnie i oby w grze było podobnie :). Muzyka również trafia w moje gusta :).
 
Top Bottom