Recent content by szymonides

+
  1. S

    Gry komputerowe

    Jeśli chodzi o CQ w BF 3, to największe wrażenie wg mnie robi mapa Ziba Tower reszta jest w miarę hehe... :)
  2. S

    Gry komputerowe

    Ja osobiście bardzo bardzo napaliłem się na Diablo 3 ale po miesiącu czekania na dostawę i podwyższeniu ceny poczekam sobie na promocje. :)
  3. S

    Gry komputerowe

    Wystarczy dodatek podstawka jest za free czyli wydatek około 60 zł ;)
  4. S

    Gry komputerowe

    Słyszałem, że z tym modem DayZ zabawa jest przednia.
  5. S

    Co nieco o sprzęcie

    Wstępnie chciałem sprzęt do 2k, ale wyjdzie na to, że jeszcze będę musiał dołożyć. :)
  6. S

    [LINKI] Piszą o nas!

    Ale to jutro :)
  7. S

    Co nieco o sprzęcie

    Koło 800zł
  8. S

    Co nieco o sprzęcie

    Tylko ta cena I5 jest szokująca.
  9. S

    Co nieco o sprzęcie

    Witam, mam małe pytanko, gdyż przymierzam się do kupna nowego komputera i teraz zastanawiam się nad wyborem procesora i chciałbym się was poradzić, czy lepiej wydać trochę więcej pieniędzy na Intela I5, czy przerzucić się na tańszego AMD?
  10. S

    Moje skromne co nie coś.

    Rozumiem i tak na razie nie spieszę się i robię wszystko powoli, gdyż nie chcę tego spartaczyć ;)
  11. S

    Gry komputerowe

    Ja osobiście lubię sobie czasami pograć w FPS ale i tak u mnie na 1 miejscu są gry RPG.
  12. S

    [LINKI] Piszą o nas!

    Wywiad z twórcami na temat rozszerzonej wersji Wiedźmina 2 jak i konsolowej. http://www.gram.pl/news_8A7jGe64_Wiedmin_2_0_i_Wiedmin_2_na_X360_wideowywiad_z_gamescom_2011.html
  13. S

    Pakiet Zielarza - Unikalny dodatek

    Jak się ma najnowszego patcha to tam wszystkie dodatki są włącznie z tym pakietem. :)
  14. S

    Gry komputerowe

    ja zamówiłem na gram strona godna polecenia ;)
  15. S

    Gry komputerowe

    No miejmy nadzieje to przecież POLSKA gra :)
Top Bottom