Recent content by V-Tech

+
  1. V

    How do you continue leveling past 35?

    There is a good, simple way to remove the end-game problem, which I would personally love to see: level scaling. After you're done with the main quest line, everything should get scaled up to your level (besides the items, perhaps), so that the game would still be challenging. But that would...
  2. V

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Najtrudniej, to jest na tym Mrocznym zacząć. Ale już po osiągnięciu szóstego/siódmego poziomu, na którym mamy mnóstwo zleceń i zadań pobocznych, gra staje się dużo przyjemniejsza.
  3. V

    Wasze wrażenia, oceny, recenzje

    Ja jeszcze zauważyłem, że w obu grach są napisy, wątki fabularne, misje poboczne i zwierzęta. I tego można jeszcze więcej się dopatrzeć! Jak nic Ctrl+C,Ctrl+V!
  4. V

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Ja sugeruję lekki rebalans przeciwników. Bo to trochę nietakt, jeżeli duża grupa bandytów jest łatwiejsza, niż stadko pięciu - sześciu wilków. (Mroczny)
  5. V

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Oj bez przesady. Fakt, że poziomy lecą bardzo powoli, bo mam piąty po dwunastu godzinach rozgrywki, ale z pieniędzmi i rynsztunkiem problemu nie miałem najmniejszego. Miecze stalowe można zdobyć od bandytów, są całkiem spoko i dużo lepsze niż poprzednie jakie miałem, a zbroję i miecz srebrny...
  6. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Do mnie kurier zawitał jakieś piętnaście minut temu :D. Póki co - jestem niesamowicie podekscytowany. Mapkę już rozłożyłem, już postarałem pozapamiętywać mniej-więcej lokacje, soundtrack już w odtwarzaczu, wszystkie płytki przełożone do steelbooka. Co jeszcze ciekawsze - na GOG jest masa na...
  7. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Tylko żebyś z poziomem toksyczności nie przesadził! :D
  8. V

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Z tego co wiem, to koło jedenastej mają paczki do nas zacząć trafiać, aczkolwiek rozumiem Twoje obiekcje, bo jestem w tej samej sytuacji.
  9. V

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU:i7 4770k 3.4[Ghz] GPU: Gigabyte Geforce GTX 770 [Mhz] RAM: 16 [GB] 1600 [Mhz] SSD: tak RESOLUTION: 1280/768 PRESET: HIGH/UBER Ustawienia graficzne: VSYNC:ON NVIDIA HAIRWORKS:OFF SHADOW QUALITY:UBER TERRAIN QUALITY:UBER WATER QUALITY:UBER GRASS DENSITY:HIGH TEXTURE...
  10. V

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Racja, co nie zmienia faktu, że osiągnął marzenia przez tworzenie moda :). A szczerze - wolałbym chyba pracować przy nowym Halo, niż przy kolejnych Scrollsach.
  11. V

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Ja, oprócz takich przyziemnych modów, jak ciekawsze zbroje, dodanie kompana do walki, czy inne "duperele" znane nam ze Skyrima, bardziej oczekiwałbym kompletnych scenariuszy opartych na wydarzeniach z opowiadań.... Kurcze, to byłoby coś... Nie ma co mówić, aspiranci do włączenia się w...
  12. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jak się zdaje, to były też umowy o niesprzedawaniu gry przed premierą? :D Ale i tak myślę, że REDzi tak samo jak przy premierze drugiego Wieśka staną na wysokości zadania i przygotują "pokrzywdzonym" jakąś miłą rekompensatę. Swoją drogą - Boziu, jak ja czekam! Na szczęście dość późno się...
  13. V

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Prawdziwy wiedźmin nie idzie na łatwiznę! :D
  14. V

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Bez nagłej śmierci? No to już wiem, który poziom wybrać. Tak jak w drugim Wieśku wybrałem z biegu Mroczny, tak tutaj z marszu wybieram... Marsz Śmierci? :)
  15. V

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Nie wiem, czy widzieliście tą adnotację, ale wstawiam: Aby zagwarantować sobie dostawę w dniu premiery gry (19.05.2015), musisz złożyć i opłacić zamówienie do 14.05.2015 do godziny 17:00. Paczkomaty InPost - odbiór po północy 19.05.2015 możliwy tylko dla zamówień opłaconych do 11.05.2015 do...
Top Bottom