Recent content by vcrproszek

+
  1. V

    Rozszerzenia

    dlatego miło by było jakbyśmy w kolejnych patchach zobaczyli możliwość tworzenia profili przed rozpoczęciem rozrywki ;)
  2. V

    Poradniki

    z tym nie mogę się zgodzić. jest masa ludzi, którzy nie rejestrują gry zaraz po jej zakupie a dla nich również powinny być dostępne aktualizacje moim zdaniem podczas instalacji gry powinniśmy wprowadzać cd-key,a autoupdate powinien sprawdzać ten klucz(mam na myśli system sprawdzania kluczy w...
  3. V

    Multimedia

    a ja chętnie zobaczyłbym odpowiadania;) nie muszą być AS ;)
  4. V

    Poradniki

    Również popieram przedmówcę, a dorzuciłbym do tego listę ogólnych przedmiotów i ich lokację ( np gdzie dokładnie możemy znaleźć narkotyki;)hehe:) lub książki pochowane w szafach, a przydatne do zbierania ziół i skórowania )
  5. V

    Rozszerzenia

    cześć ! czasami TobiAlex nie grałeś w archlorda pod nickiem Sargeros ?jeśli tak to witaj ponownie;)nie wiedziałęm ,że ty zrobiłeś ten poradnik ;)A co do rozszerzeń to również mam pytanie- co mamy rozumieć przez "rozszerzenie" ? czy to ma być większy dodatek(na cd/dvd) i mamy polecić cobyśmy...
  6. V

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    powinna- posiadam podobny sprzęt do opisanego przez ciebieja aktualnie gram na :Win XP SP2A64 3000+1gb Ram 400hzGF 6600LE1024x768 ustawienia na low i gra chodzi płynnie i można grać spokojnie ;)Za 2 tygodnie zmieniam grafę więc zobaczymy jaka różnica będzie
  7. V

    System walki w grze Wiedźmin

    dokładnie ;)mi opanowanie systemu walki zajęło 10-15min,ale ja przeczytałem najpierw pół instrukcji obsługi zanim zacząłem grać ;) . Aż nie mogłem uwierzyć, że jest to takie proste;) po prostu klikamy LPM w odpowiednim czasie(na łatwym i śrendim poziomie to pestka, bo gra podpowiada kiedy klikać...
Top Bottom