Recent content by Vedymin

+
  1. V

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No oczywiście że tak, masz sławić wydzieliny popełnione przez Lauren i subskrybować żeby mogło powstawać jeszcze więcej Blood Originów. Wyrzuć zdrowy rozsądek przez okno i konsumuj. Jeśli jest inaczej to jesteś obrzydliwym hejterem i nienawidzisz marki Wiedźmin. Pamiętaj - nie myśl o sensowności...
  2. V

    Pillars of Eternity

    No właśnie o tym mówię, Pathfinder to jedyna głośniejsza alternatywa. Tyranny to praktycznie małe Pillarsy 1.5, od tych samych twórców (I bez sequela), wydane na jednym wdechu z nimi, a reszta wyszła minimum 13 lat temu albo jest bardzo niszowa. Trzeba głęboko po nie sięgać, turówki praktycznie...
  3. V

    Pillars of Eternity

    Drużynowych, izometrycznych, nie sprzed ponad 20 lat? Praktycznie wcale, oczywiście nie mówimy tu o diabloidowych zaklikiwaczach z gatunku H&S. Nawet Warhammer 40k w temacie strategii i RPGów nie wypuścił od dawna niczego nie w turach, wyłącznie strzelanki (ostatni to bodajże Gothic Armada 2)...
  4. V

    Pillars of Eternity

    Oby nie, turowych RPGów już i tak jest po horyzont do porzygu. Czasami można się pobawić, ale im dalej w las staje się męczące (Divinity 2 na przykład)
  5. V

    Tyranny - nowa gra Obsidianu

    Oczywiście porównanie do GoT jest dość symboliczne tu i ówdzie pojawiaja się po prostu podobne motywy. Świat jest bardziej umagiczniony, a edykty stanowią wisienkę na torcie systemu magicznego. Motyw wiary też skojarzył mi się z Dak'konem z Planescape'a. A ja nie zgodzę się z twierdzeniem...
  6. V

    Tyranny - nowa gra Obsidianu

    Ah, Tyranny... przeszedłem latem i dołączam się do zachwytów. Świat mimo że znacznie mniej ufantazjowany (mniej ras rozumnych, głównie ludzie) wydaje się znacznie bardziej ciekawy i złożony na poziomie systemu magii niż Pillarsy - edykty, czy fakt, że moc archontów zwiększana jest poprzez...
  7. V

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Oby retcon, ubijanie dość ważnych postaci wprowadzonych w fimach/serialach po książkach i komiksach jest dla mnie słabe
  8. V

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Może zaoferuje Geraltowi czerwoną pigułkę, po której okaże się, że cały ten serial był tylko snem zaprojektowanym by zniewolić jego umysł
  9. V

    Gry komputerowe

    Choćby dla tych kampanii/moda warto mieć Reforged :D Chyba czas odkurzyć W3
  10. V

    Forumowa filmówka

    Nikt jeszcze nie wrzucił? Już 1 marca, dobra wiadomość że będzie najwcześniej jak można było w marcu :D
  11. V

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Rozumiem, bo animowanki Star Warsowe mają ogromną liczbę zapychaczy, szczególnie Rebelsy przez które trzeba przebrnąć do mięska. Ciężko te zapychacze też olać, bo zwykle pojawia się w nich jakiś element który warto poznać. Daj znać jak obejrzysz Wojny Klonów 5-7 sezony które mają najciekawsze...
  12. V

    Gry komputerowe

    Dodam jeszcze tylko, że od niedawna EA App u mnie nie rozumie opcji nie wylogowywania mnie i wymaga logowania za każdym razem po restarcie komputera. Jedyna opcja jaka działa to wyłączenie w ustawieniach potwierdzania tożsamości za każdym razem gdy loguję się z nowej przeglądarki czy urządzenia...
  13. V

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Z jakiegoś powodu film jest niepubliczny, na szczęście przed premierą odpaliłem kartę i mam link z historii https://www.youtube.com/live/MxmMzmDBX6I?feature=share Edit: już został przywrócony :P
  14. V

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Robi się ciekawie, widać że to bezpośredni sequel animowanych Rebelsów. Zobaczymy, oby uniknięto nijakości i zachowawczości 3 sezonu Mando
  15. V

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Akurat Soulsy (z czwórką włącznie... to znaczy Eldenem chciałem powiedzieć) miały system zapisu zapisujący postęp praktycznie co chwilę przez co nie traciło się praktycznie żadnego postępu, a nawet można było sobie uszkodzić sejwa (rzadkie przypadki, ale zgłaszane czasem) przez użycie ALT+F4...
Top Bottom