Recent content by VXII.pl

+
  1. V

    Aktualizacja 1.2

    mega robota ludzie z CDP !!
  2. V

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Błędy przenikania to bład starego sterownika karty graficznej, a nie łatki, testowane wiele razy tutaj na forum i na FB, nie jeden zgłaszający dziękował za informację. Wystarczyło wgrać najnowsze sterowniki
  3. V

    Misja poboczna: Czerwony Wieszcz

    Też w tym utkwiłem, testowałem rozwiązania powyżej. Dolecowo zadziałało, załadowanie save'a z przed misji, podjechanie to doca i założenie wszczepu który daje możliwość używania modyfikacji (ja mam akurat Raven Microcyber MK IV) podjęcie misji. Wtedy po podłączeniu do routera pojawiły się...
  4. V

    Brak stacji Ebunike

    A tak dalej zgłaszając, stacji Megablock H7 też nie da się odkryć :) jonusiescu, dzięki za info :)
  5. V

    Brak stacji Ebunike

    Nie mogę odkryć stacji Ebunike na mapie. jestem na miejscu, ale stacja się nie pokazuje na mapie. Mogę jej użyć i pojechać na pobliskie stacje, a z innych stacji nie mogę pojechać na Ebunike. Czy to ma znaczenie dla zdobycia Frequent Flyer? PC Win10 i7 9xxx RTX2070 v.1.06
  6. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Dyski SSD M.2, i7 9850H, 16GB RAM, RTX 2070 8GB VRAM i też mam z tym problemy czasem, ale to nie tak że chciałbym potwierdzić twoje ostatnie zdanie :)
  7. V

    Wybór języka się resetuje po ponownym uruchomieniu gry

    Startuję grę z GOG, ustawiam w głównym menu jeszcze przed grą Ustawienia -> język: Audio: ANG Napisy: PL Interface: PL klikam Zastosuj włączam grę, wszystko działa jak powinno, zamykam grę, startuje ponownie wchodzę do tego samego menu i widzę: Audio: PL Napisy: PL Interface: PL Jeśli ponownie...
  8. V

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Za każdym razem jak włączam grę przez GOG muszę zmieniać ścieżkę dźwiękową na angielską. Nowa łatka tego nie naprawia.
Top Bottom