Recent content by WujekArczi

+
  1. W

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    I jak tam wrażenia po streamie ? Dodaje listę zmian dla KP, po angielsku, ale myśle że każdy ogarnie. Northern Realms: Kaedweni Sergeant only boost loyal units; also got crewman John Natalis down to 8 from 10; removed effort costs Foltest up to 5 from 4; only boost loyal units Reinforced...
  2. W

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    To nie jest dobry pomysł na deck, za dużo kart, im masz więcej kart tym szansa na wyciągniecie złotych/srebnych kart maleje. Polecam deck oparty na lekkiej jeździe i rębaczach (dodałem linka niżej). Ze wszystkich możliwości ten rodzaj decku wydaje mi się najlepszy. Sam osobiście gram podobnym z...
  3. W

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Gram podobnym deckiem i jest ok, lekka jazda burej chorągwi jest naprawdę dobra, szczególnie przeciwko NF i ST, prawdopodobnie w połączeniu z jaskrem może być jeszcze ciekawsza, ponieważ widzę po reakcjach ,że nikt się tego nie spodziewa. Jakoś można grać do następnego patcha, ale jak...
  4. W

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Jeśli chodzi o f2p to zgadzam się z przedmówcami, że jeśli chcesz pozostać konkurencyjny to musisz się skupić na jednej frakcji, maks dwóch + neutralne. Inaczej nie ma o tym mowy. Chyba że się czerpie przyjemność z "catch them all" i tego typu nastawienia. Karty KP w sumie nie są takie złe...
  5. W

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Level 9 here, jako gracz f2p skupiam się na graniu maksymalnie dwoma frakcjami z wiodącą talią królestw północy. Taki miałem kaprys, ale też pierwsze 30 paczek kart po zamkniętej becie "obdarowało" mnie w kilka kart KP więc chcąc nie chcąc jestem towarzyszem waszej niedoli :) Mechanizm "maszyn...
  6. W

    Wyszukiwanie przeciwnika

    niestety dla mnie też nic patch nie zmienił w tej kwestii :/
  7. W

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Gdzieś czytałem iż rzekomo matchmaking opiera się na twoim win/lose ratio, a nie na poziomie konta czy po sile kart
  8. W

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Problem już został zauważony, trzeba czekać na poprawki
  9. W

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

    Redzi problem już zauważyli, okazało się że zrobili "update" matchmakingu przez co teraz BARDZO dużo osób nie może się połączyć z kimkolwiek ... cięzko powiedzieć ile czasu zajmie im naprawa tego, może być to jeden dzień, a może i tydzień ...
  10. W

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

    Zapodaje link to tematu (eng) na reddicie https://www.reddit.com/r/gwent/comments/5cklaq/game_fails_to_find_an_opponent_what_is_going_on/, widać że ktoś z Redów tam odpisuje wiec sprawa miejmy nadzieje została zauważona
  11. W

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

    Piszę to na wszelki wypadek, gdyby ktoś miał podobny przypadek i zastanawiał się co się stało, otóż prawdopodobnie jest to problem większej ilości graczy, szczególnie o wysokim lvlu, na reddicie, nawet tutaj zaczynają się pojawiać tematy o podobnych problemach
  12. W

    [Bug] Can't find an opponent

    Well, let me guess - you are high lvl player ? Its not only you ... https://www.reddit.com/r/gwent/comments/5cklaq/game_fails_to_find_an_opponent_what_is_going_on/
  13. W

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika" Od wczoraj mam ten problem, po osiągnięciu 31 poziomu nie może mnie z nikim połączyć, mogę zostawić włączonego gwinta na godzinę, a i tak z nikim mnie nie połączy:/ Próbowałem restartów, GOG, klienta itd, ale nic nie pomogło, czy ktoś może ma...
  14. W

    Gracze wychodzą przed końcem rozgrywki

    ekhem ... nie będę tu poddawał pomysłów, ale powiem tylko że takie coś już istnieje, nie zostało napisane pod gwinta, jest ogólnie dostepne i sprawdza się bardzo dobrze, zostawiając komputer włączony na noc możesz sie rano spodziewać 300-400 golda i podobną ilość scrapów kart ... tak więc to...
Top Bottom