Recent content by xSikorX

+
  1. xSikorX

    Sihill

    Nom wcale nie jest silny, na skelige jest nie do zatrzymania po w 1 rundzie po 1 turze masz trzy jedynki na swoim stole, stawiasz obronce on go czysci, już przerabialem ten scenariusz chyba kazda talia, trzeba miec farta. Jest jak zawsze ludzie się ze mną nie zgadzają, a potem w statystykach...
  2. xSikorX

    Sihill

    Ciekawe jak to niby skontrujesz jak każdy deck ma jednostki, a decki z ta karta sa przygotowana i na obrońców i na wzmacnianie. W teori to tu każdy napisze, że nie moża to nie można tamto a w praktyce po 1 rundzie już ma na sobie 5-7 dmg i po grze
  3. xSikorX

    Sihill

    Znalazłem błąd. Karta Sihill jest albo popsuta albo ktoś przypadkiem dodał ją do gry w tej formie ale to odpada bo nikt by nie był tak szurnięty i niemądry. Więc prosze ją naprawić. Błędem jest jej dmg co runde i brak szansy kontry. Dziękuje za uwagę
  4. xSikorX

    Talie startowe

    Wspaniale, skomentował bym to ale po co
  5. xSikorX

    Talie startowe

    Czy ja mogę je jakoś usunąć? Okropnie mnie irytują i mieszają mi się przy wyborze tali z normalnymi -_-
  6. xSikorX

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Zmieniono wczytywanie się gry? Bo ta zmiana mi się nie podoba, nie lubie czekać w nieskończoność...
  7. xSikorX

    Aktualizacja 10.2 — lista zmian

    Ruchome piaski? Pogoda już istnieje nie wiem czy zauwazyłeś. Pojawiający sie nagle typ i wymieniający karty, nie rozumiem tej "mechaniki" i jestem przeciwny RNG, już istnieje taka karcianka, która swoim RNG sama się zabija
  8. xSikorX

    Tryb Draftu opuszcza wczesny dostęp!

    Po genialnym W3 wszystko co po nim się sypie... Gwint ledwo sapie i zamiast próbować go ulepszać totalnie go psują bardziej i bardziej
  9. xSikorX

    Krół Żebraków

    Chciałbym wiedzieć kto stworzył tą kartę i kto ją dodał do gry żeby kupić od tego człowieka troszkę tego co zażywa, tez chce mieć taki odlot. A tak serio liczyłem na nerfy w tym sezonie po tym jak na yt lądowały filmiki kiedy talie z Syndykatu orają wszystko, każda talie jak chcą nawet i bez tej...
  10. xSikorX

    Tryb Draftu opuszcza wczesny dostęp!

    Nagrody są żartem nieważne czy wygrasz 2 czy 5 razy dostajesz to samo...(każda wygrana powinna nas nagradzać, a tutaj czuję, że tylko zmarnowałem czas aż do 6 i 7 wygranej gdzie dopiero czuję progres) Nagrody za 6 i 7 wygranych powinny być większe. Wole złoto i kupienie za nie beczki żeby sobie...
  11. xSikorX

    Aktualizacja 10.1 — lista zmian

    Fajnę te nagrody za draft, wejście 150g wygranie 5/7 walk dostałem 100g i 1 beczke czyli jestem do przodu o 50g za wygranie większości gier. Eh ta podróbka areny jest tak bardzo do kitu. A miałem nadzieję...
  12. xSikorX

    Oto rozkład jazdy na 2022!

    Czyli już nie ma nadziei na powrót areny... nuda w tym Gwincie, a jak była fajna alternatywa t ją zabili i dali nam coś co sie nie nadaje do gry... eh cóz za 4 miesiące nowe karty. Powrót za 4 meichy
  13. xSikorX

    Świder

    Wyciskają kase ile się da, bo niedługo nikt w to nie będzie chciał już grać. Ludzie odeszli od HSa, na rzecz Gwinta, a teraz Gwint robi to samo co HS. Idiotyczne overpower karty, 0 balansu i oczywiście RNG.... A my sobie możemy narzekać i pisać mają nas w dupie wiem, bo pisałem mięsiące temu o...
  14. xSikorX

    Nieudany klon HSa

    A oto jak RNG i najgłupsza mechanika Gwinta czyli ingerancja w czyjąś talie psuje rozgrywke, taktyke i wrażenia z gry, ingerencja w czyjś deck to największa kupa i niedorzeczność. Druga karta która mi ukradł to ragh nar roog, niestety robiąc screena nie złapałem dobrze momentu. I tak oto mimo...
  15. xSikorX

    Świder

    Mam ponad 40 punktów na stole, wpada świder zostają mi 4 punkty, balans
Top Bottom