Search results

+
  1. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Cześć! Tak, żyjemy i mamy się dobrze, a praca wre! Podtrzymujemy informację, że projekt jest niezagrożony i na pewno się ukaże. O wszystkich ważnych rzeczach informujemy Was zawsze w naszych wpisach, więc ostatni nasz post zawsze będzie aktualny, chyba, że sami go zdementujemy. Na kolejne...
  2. K

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Ciężko powiedzieć. Obecnie skupiam się nad PBW.
  3. K

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Od prawie trzech lat intensywnie pracuję nad innym projektem: "Pożegnanie Białego Wilka". Nie można robić kilku rzeczy na raz. A jeśli chodzi o stwierdzenie "sił nieadekwatnych do zamiarów", to "Pożegnanie Białego Wilka" jest projektem dużo bardziej złożonym i ambitniejszym niż "Sny umarłych".
  4. K

    Pathareas problem

    Cześć - Nie trzeba. - Nie trzeba. - Współpracuje. Jeśli przy generowaniu NavigationMesh, edytor się wyłącza, to znaczy, że jakiś obiekt (lub obiekty) dodane jako 'staticMesh' nie posiadają kolizji.
  5. K

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    You may think that we vanished. Quite the contrary, our work goes extremely well, the music plays loudly, and the guests are having fun. You can see that everything just works! Everything goes in the right direction and we gently move forward, we'll finish the main plot very soon, and start...
  6. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Zapewne sądzicie, że umarliśmy. Wręcz przeciwnie, prace idą pełną parą, muzyka weselna gra, a goście wreszcie zaczęli zabawę. Jak widać - wszystko działa! Wszystko zmierza w dobrą stronę i sukcesywnie poruszamy się do przodu, niedługo zakończymy pracę nad głównym wątkiem i zajmiemy się...
  7. K

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    “I'll leave Field Marshal here.” (...) “He may decide to suddenly launch his profanities at point bank range, and our stealth approach would go to hell. Come on.” Can you guess who do you see in these pictures? Write in comments!
  8. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    "Zostawiam wam Feldmarszałka (...) Ptaszysko gotowe z nagła zacząć kurwami sadzić wniebogłosy i diabli wezmą skryte podejście. Idziemy." Czy potraficie trafnie odgadnąć, kto jest na screenie?
  9. K

    SOLVED 3 świnki wyłączają mi monitor

    Cześć Mam kilka pytań: 1. Czy zawiesza się tylko gra czy cały komputer? Jeśli pojawi się czarny ekran, to kliknij (alt+ctrl+delete) lub (alt+tab), jeśli nie będzie reakcji, to znaczy, że wszystko się zawiesiło. 2. Czy poza tym błędem gra działa dobrze? 3. Może to pytanie jest dziwne, ale czy ten...
  10. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Mniej więcej w 80%
  11. K

    [KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

    Witam wszystkich :) Kiedy myślę o serii gier Wiedźmin, pierwsze wspomnienie, które przychodzi mi do głowy, pochodzi z 2007 roku. Wydarzenie to nauczyło mnie wytrwałości i cierpliwości, ponieważ po zainstalowaniu pierwszego Wiedźmina na moim komputerze, okazało się, że działa on w magicznych i...
  12. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jest duża szansa, że uda nam się skończyć w tym roku :)
  13. K

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    Another guest came to Kaer Morhen! Old disputes have been forgotten.
  14. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Kolejny gość przybył do Kaer Morhen! Dawne spory odeszły w niepamięć.
  15. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Mamy dla Was nowe screeny z naszej przygody! Album: http://imgur.com/a/AwJcr
  16. K

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    We've got some new screenshots for you! ​​​​​​​http://imgur.com/a/5qjyD I know :)
  17. K

    Krakowska inicjatywa

    Ja w poniedziałek też odpadam. Nie będzie mnie w Krakowie. :/
  18. K

    Krakowska inicjatywa

    6 września może być (właściwie to 5 i 7 września również :P)
  19. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Rzecz bardzo prosta - Trzy Kawki spojrzał mu prosto w oczy. - To, co reprezentuje Chaos, jest zagrożeniem, jest stroną agresywną. Porządek zaś, to strona zagrożona, potrzebująca obrony. Potrzebująca obrońcy.
  20. K

    Krakowska inicjatywa

    Do 9 września jestem w Krakowie, więc chętnie wpadnę :)
Top Bottom