Search results

+
  1. A

    Osiągnięcie Przyjaciel w Potrzebie - uwolnienie Jaskra

    To chyba wynika z tego, jak poprowadziło się z nim rozmowę początkową, czy było się szczerym i od razu powiedziało wszystko czy nie.
  2. A

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    A ja bym chciał coś w stylu: nowa postać; do tego dziecko-niespodzianka, którą przyprowadza Ciri, Musi przejść wszystkie próby, ale do tego trzeba magów (ściągnąć Triss/Yen/obie), Vesemira i Geralta (bo obaj znają wiedzą jak je przeprowadzić) itd. A w tle coś w stylu upadający Nilfgard; ludzie...
  3. A

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    Skrzynka, dajcie skrzynkę. Chociażby po jednej na lokację na początek. Bo niektórzy lubują się w zbieraniu różnego rodzaju elementów zbroi itd, Zwłaszcza, że niektóre mają dość dużą wagę i zajmują 90% ekwipunku :/
  4. A

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Może tylko ja mam z tym problem ale: zbugowane znaczniki na mapie - mimo oczyszczenia jaskini/zlikwidowania gniazda potworów/otwarcia ukrytego skarbu i zabrania wszystkiego na mapie czasem pozostają znaczniki jako niewykonane brak klucza do klatki z "więźniem" w velen Płotka blokująca się na...
  5. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Na i5-4200m z GT 740m i 8gb na wyzerowanych współczynnikach i rozdziałce najniższej (odnośnie poprzednika i tego, że zajmuje 2/3 - wystarczy zmienić na full screen, bo zeskakuje do wersji okienkowej) mam w początkowych lokacjach w okolicach średnio 20 fps (19-21), 30 fps w skoku górnym, 12 fps w...
  6. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Teraz takie pytanie, czy ktoś ma problem ze swoją myszką? Bo moja ustawiona na podstawowe 1000 dpi lata jak opętana, tak że zszedłem do 500 i nadal mi lekko wariuje (tzn chodzi za szybko)
  7. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To tak, i5-4200M + GT 740m + 8GB RAM + najniższa rozdzielczość + wszystko na 0 = avg 20 fps (ze skokiem na 12 przy loadingu cutscenek i przeskoku do 28 trakcie minimalnego obciążenia). Czyli działa, nawet w miarę płynnie (xD) ale bez większych efektów.
  8. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Bo tam nie jest unplayable tylko coś w stylu "mocne spadki fps" a w 1 jest technicznie niemożliwe (tak wg niemieckiego jest)
  9. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    W teorii procek się nie łapie, w teorii praktycznej jest dość duże prawdopodobieństwo, że pograsz w miarę normalnej płynności (bo zadziałać i tak zadziała), w praktyce - do jutra się nie dowiesz.
  10. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Według mnie ten patch pogorszy tylko fps przy ultra, reszta pozostanie taka sama (ewentualnie trzeba będzie wyłączyć coś dodatkowego na medium).
  11. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ale to nadal jest max detail, tylko bez HBAO+ i HW.
  12. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tam1ek Zobaczymy jak będzie to wygladało na low i medium. Jeżeli będzie płynnie na starszych kartach, to tak - zoptymalizowali (przynajmniej dolny pułap) xD A tak serio, to chyba żeby płynnie działało w wymaxowanych ustawieniach z HW to by musiałbyć 2x Titan Z
  13. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie ma za co. Może ktoś kto zna ten język lepiej to potwierdzi, bo z tego co ja zrozumiałem to ultra przy GPU klasy średniej daje już tylko ograniczoną grywalność (w 1080).
  14. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie no, spokojnie. To jest dla ustawień ultra (chyba, jeżeli dobrze przetłumaczyłem sobie z niemieckiego) więc na low powinno być dużo lepiej :p
  15. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Laptop - raczej nie ruszy. Ze względu na kartę. Mam GT 740m i raczej będzie ciężko (przynajmniej tak wynika z wcześniejszych wpisów) a co dopiero 540. A takie pytanie - czy lepsze byłoby GIGABYTE VGA ATI Radeon R9 290X 4GB DDR5 do Phenom II X6 1090T czy coś innego (np jakiś GT) w podobnej cenie?
  16. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    AMD Phenom II X6 1090T | Nvidia GTX 560 TI | 8GB ram Intel i5-4200M | Nvidia GT 740M | 8GB Jak myślicie, któryś z nich udźwignie na low konsolowe 30fps? :p
  17. A

    Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

    A szkoda, bo w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak czekać aż ktoś z podobnym zestawem napisze, że gra jest grywalna lub nie i wtedy ewentualnie robić upgrade.
  18. A

    Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

    O, właśnie coś takiego. Byle nie wbudowanego. Bo po co mi wbudowane skoro równie dobrze mogę sobie uruchomić pełną wersję i wiem czy mi pójdzie czy nie (i sam mogę sobie ustawić poziom grafiki). Ale to się wiąże z jej zakupem. A jeżeli mi nie pójdzie to będę musiał dokonać wymian/zakupów, a to...
  19. A

    Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

    Nie jest za późno. Wersje, z którymi można było zapoznać się na targach były wycinkami. Mi wystarczyłoby 5 - 10 minut gry, żeby ocenić czy muszę coś dokupić/wymienić czy nie. Raiven - A portale benchmarkowe, społecznościówki i yt, etc. to dla mnie tak wiarygodne źródło informacji jak Fakt i...
  20. A

    Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

    Wiedźmin 3 - wersja demonstracyjna Witam, w związku z hypem, ogólnym rozgardiaszem spowodowanym wymaganiami sprzętowymi itd. zapytuję, czy Redzi mają zamiar wydać wersję demonstracyjną, która pozwoliłaby graczom sprawdzić własne sprzęty przed zakupem pełnej wersji? Czy wychodzą z założenia...
Top Bottom