Search results

+
  1. Ingen0000

    Gwint nie chce się wyłączyć

    Gwint nie chce się wyłączyć Właściwie to nie jest palący problem, bo wyłączam grę z menedżera zadań, ale pomyślałem że może jest na to jakiś banalny sposób. A więc: 1. Gdy wyłączam grę (niezależnie w jaki sposób to robię, ani jakim kontrolerem) wszystko zamarza i muszę wchodzić do menedżera...
  2. Ingen0000

    Ile beczek potrzeba do skompletowania całej kolekcji?

    Ile beczek potrzeba do skompletowania całej kolekcji? Zanim ekipa moderska powiesi na mnie psy za założenie nowego wątku, chciałem uroczyście oświadczyć: 1. Użyłem wyszukiwarki wielokrotnie, odmieniając 'beczki' przez wszystkie znane mi przypadki i nie trafiłem na wątek ani post który...
  3. Ingen0000

    Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31?

    Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31? Witam Szacowne Grono Największych Fanów Kunsztu Studia CDPRED i Miłośników Prozy Andrzeja Sapkowskiego. Ostatnio wrzuciłem moda (basic needs) do folderu "Mods" w głównym katalogu gry. Niestety, gra nie chce się uruchomić. Wobec tego - co mam zrobić...
  4. Ingen0000

    GOG GALAXY, instalacja gry.

    GOG GALAXY, instalacja gry. Sprawa ma się tak: Dokonałem reinstalacji GOG GALAXY, licząc że w ten sposób zaktualizują mi się osiągnięcia (udało mi się zdobyć "Master Marksmana", chociaż platforma GOGG tego nie widziała). Jednak po ponownym uruchomieniu programu i zalogowaniu się na moje konto...
  5. Ingen0000

    Osiągnięcia w GOG GALAXY

    Osiągnięcia w GOG GALAXY DRODZY MODERATORZY! Znając to forum to zaraz dostanę ostrzeżenie że niepotrzebnie zakładam nowy temat, ale proszę zrozumieć że wyszukiwarka się nie sprawdza - może mam zbyt niskie IQ by wklepać tam odpowiednie literki? Przy rejestracji nie uzupełniałem formularza który...
Top Bottom