Search results

+
  1. B

    How to make belt health

    How to make belt health How to make belt health my character. For example Letho.
  2. B

    Pasek zdrowia Bossa

    Pasek zdrowia Bossa Wie ktos jak ustawić przeciwnikowi pasek życia jak to maił np. Letho podczas walki z Geraltem w podstawce ? Jesli ktoś wie to poproszę dokładnie powiedzieć gdzie takowa opcja się znajduje, mile widziane ss.
  3. B

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

    [W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy Stary projekt jakim jest "Świteź” został odmrożony. Prace od nowa trwają nad przygodą na razie wszystko jest w mojej głowie i rozpisane na kartkach. Czyli pomysły jak urozmaicić grę, zadania główne, zadania poboczne...
  4. B

    Dialogue and teleported

    Dialogue and teleported How to do that after the start of the dialogue our Party does to us teleported and talk to us?
  5. B

    Ktoś jeszcze pracuje?

    Ktoś jeszcze pracuje? Ktoś jeszcze się zajmuje REDkitem bo widzę że na tym forum słabiutko z tym aby ktoś się wypowiadał.
  6. B

    Music in fight

    Music in fight How to change themusicduring the fight?
  7. B

    Qte

    Qte How make qte ?
  8. B

    Brightness grass

    Brightness grass how to change the brightness of the grass?
  9. B

    Retekstury

    Retekstury Szukam kogoś kto jest ogarniety wmiare dobrze w reteksturowaniu.
  10. B

    Monster NPC

    Monster NPC I somehow spawn a monster NPC. monster has no animation and it is nieruchomo.Jak add animations and "fight." When you want to fight the battle starts on the fist.
  11. B

    Dialog and script

    Dialog and script Can do start dialog through script
  12. B

    Merchant

    Merchant How do make linked templemat merchant and templemat my NPC in world?
  13. B

    Signpost

    Signpost How do make singpost on my world? (Click on my singpost - display text)
  14. B

    Fight Geralt vs NPC

    Fight Geralt vs NPC How start fight NPC(let's start and fight sword) vs Geralt in quest? And how start fight NPC(monster) vs Geralt in quest ?
  15. B

    Change world

    Change world How can correctly change world in quest?
  16. B

    Wczytanie layera

    Wczytanie layera Wie ktoś jak wczytac layer który mam w moim świecie i potem go "odczytać" najlepiej dzieki zadaniu jak to zrobić?
  17. B

    Load layer

    Load layer How do load/unload layer on my world in quest ?
  18. B

    Zbieranie roślin

    Zbieranie roślin Może mi ktoś napisać jak zrobić rośliny tzn jak ustawić np. belisse na mapie abym mógł ją zebrać Geraltem i mieć jej płatki w eq.Próbowałem korzystać z porad na eng forum lecz nic z tego nie wyszło ;/
  19. B

    Rozmowa z potworem

    Rozmowa z potworem Jak zrobić dialog z potworem którego mam zespawnowane i dialog działa lecz kamera ciągle pokazuje na Geralta nawet gdy wilkolak wypowiada swoja czesc to kamera ciagle pokazuje Geralta z jednego ujęcia.Wie ktoś jak to naprawić?
  20. B

    Lykaon - bład

    Lykaon - bład Miał ktoś może błąd jak na screenie i wie jak go rozwiązac?
Top Bottom