Search results

+
  1. zimny123z

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Mam tylko jedno bardzo ważne pytanie... Czy zapisy stanu gry na PC będą kompatybilne/ miały możliwość przeniesienia do nowej wersji? Tak przy okazji to kopę lat. Stęskniłem się za tym forum i za wszystkimi. Niektórzy zmienili nawet kolor na czerwony z tego co widzę ;)
  2. zimny123z

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Jedyne moje zastrzeżenie to do wymiany kart na początku rund. Jak się wymieni ostatnią kartę to ekran robi się czarny bo czeka się na przeciwnika. Ale jaką się dostało kartę dowiadujemy się dopiero jak oponent skończył wymianę. Strasznie irytujące to zaciemnienie ekranu. Powinien być taki sam...
  3. zimny123z

    Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

    Mam jedno baaardzo ważne pytanie. Co to za kawałek leci w tle w cinematicu od 0:49? Byłbym baardzo wdzięczny za odpowiedź:)
  4. zimny123z

    Wiedźmińskie covery

    Właśnie zmieniłeś moje życie:)
  5. zimny123z

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    Pomysł oczywiście nie umarł. Jednak Krew i Wino, sesja i Overwatch to prawdziwe wysysacze czasu. Jednak jak sprawa się trochę uspokoi to prace natychmiast ruszą:)
  6. zimny123z

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Ja wiem, że mam dzisiaj kolosa z fizy ale bez przesady to jeszcze nie powód żeby tak drastyczne środki używać.
  7. zimny123z

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    No to pięknie. U mnie gra jest w takim stanie, że glitche graficzne to po prostu nic nie znaczące drobnostki. Jak KiW nie wprowadzi poprawek to najprawdopodobniej nie pogram aż do następnego patcha albo i dłużej.
  8. zimny123z

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Zacznę od samego uruchomienia gry. 1) Tuż po intrze gra wyświetla menu jakby był wczytany już jakiś zapis a gra była tylko potraktowana ESC. Po wciśnięciu Wróć do gry albo powrotu do głównego menu gra świruje i wyświetlane jest tylko samo tło menu a sama gra się freezuje. 2) Drastyczne spadki...
  9. zimny123z

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Ten patch wprowadził u mnie tyle bugów, że gra jest praktycznie niegrywalna. Czy wiadomo coś o następnym patchu albo czy KiW coś w tej kwestii naprawi?
  10. zimny123z

    Krew i Wino -- Oficjalny Zwiastun dodatku!

    Tak ale wtedy zyskam tylko lepszy obraz a dźwięk zostanie bez zmian.
  11. zimny123z

    Krew i Wino -- Oficjalny Zwiastun dodatku!

    A z po naszemu znajdzie się jakiś bezstratny?
  12. zimny123z

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    Ok może być PW:) Obiecuję, że nikomu nie powiem.
  13. zimny123z

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    Możecie zdradzić ten cytat? Please!!!
  14. zimny123z

    Krew i Wino -- nowe screeny!

    Toż to oczywista wina braku DX12;)
  15. zimny123z

    Krew i Wino -- nowe screeny!

    Kurde aż się Eri pojawił;)
  16. zimny123z

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    To jest jakaś myśl. W końcu, żeby talia mogła być pełnoprawną musi mieć odpowiednią ilość kart a jak na razie jest ich za mało. Tak około 20 razem z dowódcami. Jak tylko znajdę czas między kolokwiami to spróbuję ogarnąć grafiki do tych nieużytkownikowych kart. Przy okazji Nighty pisał mi na PW...
  17. zimny123z

    Co nieco o sprzęcie

    Na LC mi nie zależy chodzi mi tylko o ciszę i w miarę możliwości o wygląd. Budżet to tak ok 150 zł. No i nie musi być nowe.
  18. zimny123z

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    Jak miałoby działać to ability?
  19. zimny123z

    Co nieco o sprzęcie

    Niestety żadnej gwarancji. Możecie polecić jakieś fajne podświetlane chłodzenie, nie musi być nie wiadomo jak potężne chodzi tylko o ciszę i wygląd. Jak coś to do niepodkręconego i5 3470.
  20. zimny123z

    Co nieco o sprzęcie

    Kumpel mi oferuje. Powiedział, że jest używany a dalej nie wnikałem. Sam nie testował więc pytam was:) Czyli lepiej się wstrzymać dla pewności i dołożyć do jakiegoś solidnego LC?
Top Bottom