Search results

+
  1. T

    BETA - Napotkane błędy

    Nie wiem czy było to poruszane. Zauważyłem błąd karty Zoltan Chivay, karta w tym momencie jest tak na prawdę nieśmiertelna. Jej opis sugeruje, że karta powinna zostać na stole do końca następnej tury, a na jej koniec przenieść się do cmentarza. Za każdym razem gdy widziałem użycie tej karty...
  2. T

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Twórcy powiedzieli, że wszystkie beczki, które otworzymy, nawet po resecie, wrócą do nas.
  3. T

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Nie wszyscy dostali klucze :P
  4. T

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Ogólnie widać dużą poprawę w płynności i ogólnie w tym jak wygląda gra w porównaniu do Serwery Muszą Zginąć. Dodane mechaniki i karty są świetne nie mówiąc o wykonaniu kart, które są prawdziwymi arcydziełami, samo oglądanie ich sprawia wielką frajdę. Jak to beta jest kilka błędów, które...
  5. T

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Wydaje mi się, że zaobserwowałem błąd w grze, a nie znalazłem, żadnego otwartego tematu, który tego dotyczy. Podczas gry na moim stole znajdowały się dwie karty Jeździec Dzikiego Gonu. W następnej turze użyłem karty Grom na jednym z jeźdźców, nastąpiła animacja, siła kart się nie zmieniła...
  6. T

    SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

    Przy wyłączaniu gry(z poziomu menu), przyciskiem quit dochodzi do crash'u i windows wysyła informację o zatrzymaniu pracy aplikacji.
  7. T

    SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

    Podczas gry dosyć często napotykam dosyć nieprzyjemną rzecz, a konkretnie, gdy któryś z graczy spasuje, to gra nie wyłapuje tego, chodzi mi o to, że gdy spasujemy gra wciąż daje przeciwnikowi do wykonania ruch, po czym przerzuca monetę na naszą stronę, dając nam ruch, dopiero wtedy wychwytuje...
  8. T

    SERWERY MUSZĄ ZGINĄĆ - NAPOTKANE BŁĘDY

    GTX 970 brak problemów gra śmiga. Widać wiele błędów między innymi w sterowaniu, da się zauważyć dwa rodzaje sterowania sama myszka lub sama klawiatura, fajny patent, niestety gra często wykrywa zmianę sterowania(pomimo jej braku) i wtedy gra spowalnia, a wręcz się zawiesza na jakieś dwie...
  9. T

    Gwint jako starcie dwóch armii

    Tak, ale te w Gwincie będzie można obracać i zobaczyć co jest tak jakby na drugim planie, np. Jak będziesz miał na karcie mur i będzie to karta unikalna, to będziesz mógł zobaczyć co jest za tym murem.
  10. T

    Gwint jako starcie dwóch armii

    Urozmaiceniem w porównaniu do Dzikiego Gonu będą Unikatowe karty(Czyli tak jak złote w hearthstone, tylko że w 3d), dodatkowe kampanie, które mają trwać przeszło 10 godzin każda. Myślę, że Gwint nas wszystkich jeszcze bardzo zaskoczy i pod względem animacji jak i mechanik, w końcu robią to...
  11. T

    Oficjalna baza kart Gwinta

    Czy umiejętność Carch'a An Craite czyli Summon: An Craite Clansmen: -Spawn and play 2 An Craite Clansmen Wrzuca na pole 2 członków klanu An Craite z naszej talii czy jest to nowy element, który dodaje na stół karty, które nie znajdują się w naszej talii?
  12. T

    Twój pomysł na kartę.

    Nazwa: Cianfanelli Rzadkość: unikatowa Siła: 4 Talia: Scoia'tael Rząd: zwarcie Umiejętności dodatkowe: przyzywa dwóch strażników skarbca/przekupstwo Ogólnie myślę, że przekupstwo mogłoby być dość ciekawym elementem. Na przykład przejmujemy losową jednostkę (nie najsilniejszą i nie unikatową)...
  13. T

    Pytania do twórców

    Nie potrafię w pełni odpowiedzieć na Twoje pytania, ale po obejrzeniu kilku filmów i pokazów: 1.Raczej na pewno 2.Gwint chce ubiegać się o esport, a więc raczej do pobrania 3.Tali na starcie będą 4 i będą dodawane nowe(mowa tu o frakcjach) 4.To już chyba standard w każdej grze czy choćby...
  14. T

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Nowe frakcje pojawią się na pewno, bo inaczej gwint by dość szybko umarł. Wszystkiego dowiemy się po wyjściu gwinta, bo porównując hearthstone do gwinta z Dzikiego Gonu, to gołym okiem widać, że gwint ma o wiele mniej mechanik i można powiedzieć, że działa w nim mniejszy czynnik losowości. I...
  15. T

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Większość kart, które wymieniłeś jest w gwincie i rozbijanie ich wprowadziłoby zbyt dużo zamieszania. Co do wiedźminów z poszukiwań, to byłoby zbyt monotonne. Widać, że wiedźmini pojawiający się w gwincie to po prostu zapychacze, ponieważ nie mają żadnych zdolności, Vesemir ma po prostu 7 ataku...
  16. T

    Pytania do twórców

    Moim zdaniem, choć oczywiście mogę się mylić przekleństwa w samych książkach były umieszczony żeby ukazać charakter danej postaci. W czasach gdy Sapkowski wypuszczał wiedźmina przekleństwa nie były aż tak wszechobecne jak w dziś, a książki czytali ludzie, którzy rzadko mieli z nimi styczność...
  17. T

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Ale jakby tak w sumie się zastanowić, to Redzi nie pokazali gnomów, które przecież są obecne w uniwersum. Nie jestem ekspertem stosunków między rasowych pomiędzy krasnoludami, a gnomami, ale może właśnie to połączenie mogłoby dać jakąś ciekawą talię :)
  18. T

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Myślę, że problem właśnie pojawił się po tym jak Redzi, ważniejsze postacie jak Yarpen, Zolatan i Sheldon od początku rozrzucili do innych talii. Jednak nie sposób odmówić Ci racji jeżeli chodzi o ilość krasnoludów napomkniętych przez Sapkowskiego. Chociaż postacie jak Golan lub Cianfanelli nie...
  19. T

    Nowy stół do Gwinta - plusy, minusy, sugestie usprawnień

    Po kilkukrotnym obejrzeniu filmów z e3, muszę przyznać, że niektóre rzeczy gryzą mnie w oczy. Pierwsza rzecz: W Dzikim Gonie stół do gwinta wyglądał, tak jak powinien czyli jak normalny stół. Tak właśnie to powinno wyglądać. Nowe wydanie moim zdaniem jest przekolorowane i psuje klimat samej...
  20. T

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Dokładnie, dlatego sądzę, że krasnoludy wymagają uwagi. Tym bardziej, że to właśnie krasnoludy w większej części rozprzestrzeniły gwinta, a przynajmniej wielu ludzi, go od nich podpatrzyło, jeśli chodzi o książki. Moim zdaniem krasnoludy z tali Scoia'tael powinny chociaż dostać zmienione nazwy...
Top Bottom