Search results

+
  1. V

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Ktos tu napisał że kultową gierką jest Guild Wars, może kiedys wg mnie jeszcze nie teraz. Jak narazie jest to zbyt świeża pozycja by stała się odrazu kultową. fakt jest ze nie ma abonamentu ale i tak jak narazie WoW ilością graczy ją przebija.Tak czytam i patrze ze ogólnie to się wymienia gry...
  2. V

    Wydawca Wiedźmina

    Jak by nie patrzec wydawca wazna rzecz szczególnie dla polskiej gry, która ma także trafic na zachód gdzie lezy najwięcej kasy. Od tego jaki będzie zachodni wydawca i jak wypromuje gre zależy przecież jej sukces a co za tym idzie jej p[rzyszła kondycja. Jeśli gra sie nie przyjmie na zachodzie...
  3. V

    Wydawca Wiedźmina

    Atari ma chyba najwieksze doświadczenie w wydawaniu i promowaniu gier cRPG. Wiadomo kondycha tego wydawcy juz nie jest taka jak kiedyś a i sam gatunek poszedł trochę w inną stronę (wg mnie tą gorszą graficzną) i wypromowanie cRPG to nie lada sztuka. No ale miejmy nadzieje, ze jakoś się uda i...
  4. V

    Filmy fantasy

    Ten film to poprostu Aaliyah. Co do tematyki wampirów i oddania klimatu to taki sobie no ale muzyka całkiem całkiem.
  5. V

    Filmy fantasy

    Co do błędów we Władcy Pierscieni to zapraszam pod linki poniżej :)- Drużyna Pierścienia (237 pomyłek)- Dwie Wieże (231 pomyłek)- Powrót Króla (217 pomyłek)Co do tego samochodu to w Druzynie pierścienia jak Frodo i Sam ida przez pole Magotta to powinno byc widac w tle przejeżdzający samochód.A...
  6. V

    Filmy fantasy

    łoz dawno mnie tu nie było :] Co do wersji rozszezonej Powrotu Króla to nigdy nic nie wiadomo. Pamietam, ze w przypadku drugiej części tez na poczatku mówiono, ze nie bedzie bo za długa i kto obejrzy no ale jest. Faktycznie 4h w kinie na rozszerzonej trzeciej czesci to troche dlugo jak dla...
  7. V

    Gry komputerowe

    Siemka, troche mnie nie było zajety strasznie byłem i nie miałem czasu byc na czasie w wielu sprawach a teraz mi sie jeszcze sesja zbliza i nie wiem jak to bedzie. Jak by ktoś mi mógł na priva albo na gg napisac jak sprawa z pre-orderem wygląda to byłbym wdzieczny.PS. Key'a juz mam więc jak...
  8. V

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Dupa i jeszcze raz dupa. Jesli jakiekolwiek problemy powstana na kartach ATI a na nVIDIA ich nie bedzie to nic tylko pogratulowac CDP. Czego to sie okaze. Ja narazie dla mnie to dno totalne z ta nVIDIA.
  9. V

    Gry komputerowe

    Cięzko bedzie oblookac jakis sklep we Francji prowadzacy pre-ordera. Przeglądałem własnie francuskie forum GW i ludzie jak podaja to linki do shopów w UK.TUTAJ mozecie sobie zlookać jak dokładnie wygląda taki pre-order.
  10. V

    Gry komputerowe

    No chodzi o to, że w grudniowym numerze bedzie płytka DVD z clientem GW i key'em do niego. Bety zaczynaja sie od 4 grudnia i potrwaja jak zawsze przez weekend.
  11. V

    Gry komputerowe

    szkoda tylko, ze zadne polskie czaspoismo o grach nie postara się o taki promo CD.
  12. V

    Gry komputerowe

    Powyzej 6 osób gra jest juz chaotyczna. W ostatecznosci mozna zrobić głosowanie.
  13. V

    Gry komputerowe

    Kombinujcie tak by było max 6 osób. Sprawami technicznymi zajme sie ja i ewentualnie Artuadjak uruchomi wtyki we Francji.
  14. V

    Gry komputerowe

    Jak juz bedzie załatwiane to napewno z jednego sklepu bo zakup bedzie hurtowy, co zmniejszy koszta przesyłki. Co do kosztów to kombinuje jak załatwic by przesyłka była gratis. Mam plana ale to jeszcze musi poczekac jak juz bedziemy pewni kiedy bedziemy sprowadzac i ile sztuk.
  15. V

    Gry komputerowe

    Jedno stwierdzenie i jedno pytanko mam.Na gry-online.pl pojawiła sie zapowiedz GuildWars'a. Jak by ktoś jeszcze nie wiedział co to takiego, albo jego znajomość angielskiego jest ciut za niska to proponuje oblookac se zapowiedz.No i pytanko. Jak ktoś sledzi forum to wie, ze poruszana była sprawa...
  16. V

    Muzyka i dźwięki w grze

    No ba. Muza w PK jest pierwszorzedna. Jest poprostu taka jaka powinna być. Ale cRPG to inna bajka. Tu trzeba troche się nameczyc by dopasować odpowiedni dzwieki do siebie i do samej akcji.
  17. V

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    Wszytsko dla mnie jest OK. Ale nie moge zrozumiec dlaczego daty wydań polskich gier w USA i Polsce sa tak rozbierzne. Z regóły w USA wychodza wczesniej. Chocby dodatek do Painkillera. U nas dopiero 7 grudnia.Mam nadzieje, ze z Wiedzminem tak nie bedzie i nie bedziemy musieli na gre czekac miesiąc.
  18. V

    Gry komputerowe

    Ktos próbował załozyc konto do 14 dniowego Free Trial'a *Saga of Ryzom* ??Bo kurna wydaje mi się, ze tam mimo tego, że jest 14 dni darmowego grania to trzeba zabulić 1ojro by założyć konto.
  19. V

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    Takie życie. Tam gdzie jest kasa tam sa i chętni. Nie ma sie co łudzić, ze nawet jakbysmy zaczeli robić gry pokroju HL2 to i tak rynek amerykański bedzie miał do nich pierszeństwo.
  20. V

    Gry komputerowe

    Tak. Tylko widze, ze myslicie, ze GW zamawiac bedziemy przez sklep internetowy. Mało prawdopodobne by prowadził on wysyłke do Polski. Np. taki amazon.co.uk nie wysyła produktów do Polski. Ja raczej myslałem, że gre załatwiamy przez kontakty w USA. Gry jeszcze nie zamawiamy a wy juz sie martwicie...
Top Bottom