Search results

+
  1. U

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Szkoda tylko, że po spotkaniu na PolConie z ASem to ja w coś takiego nie wierzę. Tym bardziej, że wielokrotnie się wypowiadał, że książki pisze dla forsy. Tak tylko to mówię, ale szczerze mówiąc to tak długo jak będzie pisał dobre książki to nie obchodzi mnie to jaki jest i dlaczego pisze :) Po...
  2. U

    Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!

    Ech, przypominacie tylko człowiekowi jak latka szybko lecą. Co dopiero docierały pierwsze przecieki o Berengarze jako głównym bohaterze, o możliwości stworzenia własnego wiedźmina, potem pierwsze screeny z W1... Cholera, tyle czasu, a wieśki się nie nudzą :)
  3. U

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Na samo wspomnienie wciąż mam ciarki na plecach i od razu sprawdzam czy wszystkie gry są na swoim miejscu. To już 6 lat kiedy to wszystko się wydarzyło, pamiętam że byłem niesłychanie podekscytowany premierą pierwszego Wiedźmina i faktu, że wszystko co do tej pory mogłem zwiedzać tylko w...
  4. U

    Polowanie na potwory w Wiedźminie 3

    Brzmi świetnie i tego mi brakowało poprzednio. Jak dotąd musiałem sobie "rolplejować", aby faktycznie takim myśliwym być. Mam tylko nadzieję, że pojawi się więcej słowiańskich elementów, może by tak zaczerpnąć trochę pomysłów z książek i opowieści innych narodów słowiańskich?
  5. U

    Gdzie podziały się półelfy?

    Średnio to chyba ważne dla gry, ale kto wie co się pojawi w W3?:)
  6. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Taaa, multi polegające na tym że postaci spotykają sie w kanjpie i taki tawerniany czat i gra w kości, bijatyka etc xD
  7. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Przede wszystkim te potwory mogłyby jednak trochę mieć słabszy wzrok ;) Bo zasuwając po bagnach to potrafi za wieśkiem lecieć utopiec który kilometr dalej wyskoczył z wody. Trochę inteligencji też mogłyby otrzymać, bo póki co to rzeczywiście z nich twardziele bez strachu(albo instynktu...
  8. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Gram ponownie w W1 i zdecydowanie wolę nową twarz Geralta. Bo zwróćcie uwagę, mutant mutantem, ale w W1 jest to widoczne aż za bardzo i mam nadzieję, że będzie ta zmiana ewoluowała w stronę widoczną na trailerach. Poza tym, ciekawie by było gdyby Geralyt nauczył się pływać ;)ale przede wszystki...
  9. U

    Gry komputerowe

    NIestety nie :/ Kurde, w ten sposób zarówno HR i Alan przejdą koło nosa i po co było czekać :(
  10. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    To może można chociaż liczyć na to, że przed premierą W2 pojawi się pacz który by to skonfigurował?
  11. U

    CD Projekt i Optimus podpisują umowę wartą 63 mln zł.

    Nad Wieśminem2 niech pracuja tak długo jak potrzebują, nawet jeśli zajmie to im czas do 2012. Bylebysmy dostali porządną grę
  12. U

    Gry komputerowe

    Najprzyjemniejsza grą na wyrzycie się jest Dead Hunt, cudo po prostu!
  13. U

    Najlepsza piosenka z Soundtracku

    Właśnie a jak tam komu się podobaja kawałki z płyty nr2? Tej inspirowaną grą? JAk dla mnei najlepszy to "Bring to the boil" Beltaine'a
  14. U

    Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny

    Oj tak, nawet sie nie obejrzysz, a tu już koniec :)
  15. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Nie zgadzam się, może i na samym początku dialogi nie powalają, lecz później gra sie niesamowicie rozkręca i ten klimat znany z książek zaczyna w nas uderzać z każdym L/P - click. Dialobi stają sie coraz ciekawsze, cięte(pierwsze słwa Geralta po trafieniu do lochu - ta cała ironi, cudo! - albo...
  16. U

    Gry komputerowe

    Ale czemu nikt jeszcze nie wspomniał o Longest Journey oraz serii Myst :) Gry świetne, masa głowkowania i ogolnie klimat.
  17. U

    Gry komputerowe

    A to ja wspomnę o nader przyjemnej grze/grach... Giant: Obywatel Kabuto oraz Armed and Dangerous :) świetne gry, a dialogi, sikałem ze śmiechu xD
  18. U

    Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

    Racja, film był kiepski(śmierc Nenneke, smok etc),lecz Zamachowski i Żebrowskiświetnie obronili film i zagrali naprawde dobrze
  19. U

    Rozszerzenia

    Osobiście chętnie bym pospacerował z Regisem lub Milva... Szkoda że nie żyją ^^"
  20. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Cholera, wszyscy mają problemy z Wyzimą handlową :/ co to będzie
Top Bottom