Search results

+
  1. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nom... dzisiaj ubrudziłem sobie ręce tyłówką Wyborczej... Reklama Wiesława na całą stronę... w którym serwisie nie looknę - Wiesław. Rzeczywiście... na dłuższą metę jak człowiek czeka już tylko na odbiór swojej paczki to to może wnerwiać :P
  2. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ale o co właściwie tutaj chodzi? O to jaką ocenę wystawił CDA? Czy o to, że ocenili czas gry na... względnie krótki?Ktoś naprawdę przejmuje się opiniami pism/portali? Są tacy co dawali DA2 9/10... byli też tacy, którzy dali 6/10 ale wcześniej też czymś zasłynęli...A czas gry? Nie widzę sensu...
  3. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Importowane są m.in. pancerz, miecze, gotówka (zastosowany jest pewien przelicznik). Yeah... czyli 12 kosiorków przejdzie i będę mógł sobie wybrać? Chociaż dlatego warto mieć swój zapis...Tak w ogóle zastanawia mnie kanon jakiego REDzi użyją jeśli ktoś zacznie grę po prostu od 2 części. Czy w...
  4. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    OMG są spoilerowe :PWięcej już żadnych nie przeglądam, tylko raz looknę na książeczkę z empiku.Ale będzie grubo. Jeszcze tydzień...
  5. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Dokładnie, cykl życiowy kowala jest fascynujący :D
  6. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Porównanie przepiękne... mam nadzieję, że low uciągną nawet lapki.
  7. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nie, nie jest. Przestań oglądać, wyjdź na miasto poszukać live :PBabeczki są fest, ale mnie najbardziej ciekawi czy Geralt dobierze się do tej pomocnicy Roche'a... :DEDIT: tagi pod artykułem jednak zdradzają wszystko #boobies:P
  8. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Pięknie wygląda, ale myślę że na zwiedzanie to sobie trzeba urlop wziąć... pierwsze przejście to po prostu szaleństwo parcia naprzód :D Eeee... to są podpuchy. Kiedyś widziałem ściągnięcie czegoś takiego i czyszczenie dysku przez wirusa... powiedzmy sobie szczerze - czego nie ma na warezach to...
  9. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    ScaniWiesz, chodzi o to kto ile ma czasu na granie. W innych czasach skończyłbym Heavy Raina (imo jedna z najpiękniejszych gier w jaką przyszło mi grać, a gram już długo) więcej razy, ale też z drugiej strony mam tak że nie mogę po jednym zakończeniu od razu ruszać na następne.Sam przeszedłem...
  10. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Na samym początku06.05 - "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – odliczanie do recenzji. Dziś: eliksiry" - [POL]Pod [POL] coś brakuje prawidłowego adresu... przynajmniej wg firefoxa...Odnośnie look.tv - obejrzałem to i powiem że współczuję Tomkowi Gopowi... chyba wszystko co powiedział, mówił już setny...
  11. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    To mi się podoba, mimo że i tak będę szermierzem. To mi się średni albo wcale nie podoba. Jednak klasyka BG czy Fallouta z czujnymi mieszkańcami bardziej mi pasowała do realiów, a kradzież niosła za sobą jakieś tam ryzyko i przyjemną nutkę "uda się, nie uda, zauważą?"Brak alkoholu jest dziwny z...
  12. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Mnie bardziej zastanawia czy zostaną ustalone jakieś limity orenów do postawienia... pamiętam, że w W1 nie wszyscy chcieli bić się po mordach przy wysokich stawkach, a poker był ograniczony do trzech stawek...
  13. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Mnie zastanawia, a sam przecież to linkowałem, czemu kaermorhen.ru nie dało do tej pory recki ani żadnych gameplay'ów? Bardzo na to liczyłem, serwis wydawał mi się solidny a tutaj wychodzi na to, że zbierają sejvy z W1http://www.kaermorhen.ru/modules.php?name=News&file=view&sid=1226ale po co?Nie...
  14. L

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Faktycznie, customizacja stroju Geralta jest w pytkę. Ciekawi mnie tylko jak będzie się stosunkowała do tego Zbroja Kruka.A książeczkę pewnie kupię na Allegro, bo mam z 1 i czasem arty przeglądam żeby nacieszyć oko.
  15. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ludzie, przestańcie wrzucać linki z fejsa skoro to jest prywatna, niezobowiązująca inicjatywa do której trochę osób nie ma dostępu...I btw czy gdzieś na forum jest temat żeby skomentować komiks?
  16. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Hehehe pewnie dlatego gram.pl wysyła te maile w których przypomina jakie są wymagania, kiedy będzie aktywacja i w ogóle. Żeby ludzie się ich nie czepiali :DStraszna napinka jest, ale przecież zawsze można zagrać później. Choć wydaje się to niemożliwym to tak jest...
  17. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.hark.com/clips/wvkdsjdrpn-shut-up-with-that-filthy-pig-latin:)
  18. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    U żółwia ninja? Albo nie... Sonic chyba tak potrafił :D
  19. L

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Fakt - Zoltan lubił kosiorki, ale krasnoluda z mieczem przełknąłem w DA1, bo tam był ładny klimat. Wolę toporzyska jednak.A co do piruetów to w jednej z recek było, że pod Altem mamy piruet i możemy nim ładnie wyjść z tłoku... próbowałeś kiedyś turlać się z pochwą od miecza na plecach? :D
Top Bottom