W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
LordBart said:
LordBart said:
Kolejny filmik z niemieckim komentarzem, mam nadzieję, że nie było.http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=18153
Dżizzz... dobrze, że w LO wybrałem rosyjski, a nie niemiecki. Nie mogę znieść tej świńskiej łaciny :pTo wszystko chyba było, ale zastanawiam się czemu nikt nie robi piruetów? Może trzeba je dopiero odblokować? Bo to turlanie...I Zoltan z mieczem... ech. Ale chciałbym pograć samym Zoltanem albo samą Triss...BTW z tego FAQa z gramu dowiedziałem się, że książeczka trafi do empików 09.05. Wyobrażacie sobie, że wchodzicie tam i widzicie na honorowym miejscu taki poradnik? Przejdziecie obojętnie? :D :D :D
Piruetów nie ma być, większość ma być skupiona na turlaniu. Zoltan chodzi z mieczem na wzór sagi - tam był krasnoludem wyróżniającym się tym, że wolał proste ostrza typu swój sihil.
 
Qesitam said:
Piruetów nie ma być, większość ma być skupiona na turlaniu. Zoltan chodzi z mieczem na wzór sagi - tam był krasnoludem wyróżniającym się tym, że wolał proste ostrza typu swój sihil.
Fakt - Zoltan lubił kosiorki, ale krasnoluda z mieczem przełknąłem w DA1, bo tam był ładny klimat. Wolę toporzyska jednak.A co do piruetów to w jednej z recek było, że pod Altem mamy piruet i możemy nim ładnie wyjść z tłoku... próbowałeś kiedyś turlać się z pochwą od miecza na plecach? :D
 
LordBart said:
To wszystko chyba było, ale zastanawiam się czemu nikt nie robi piruetów? Może trzeba je dopiero odblokować? Bo to turlanie...
LordBart said:
Piruetów nie ma być, większość ma być skupiona na turlaniu.
Wy tak na poważnie ?
 
LordBart said:
LordBart said:
Piruetów nie ma być, większość ma być skupiona na turlaniu. Zoltan chodzi z mieczem na wzór sagi - tam był krasnoludem wyróżniającym się tym, że wolał proste ostrza typu swój sihil.
Fakt - Zoltan lubił kosiorki, ale krasnoluda z mieczem przełknąłem w DA1, bo tam był ładny klimat. Wolę toporzyska jednak.A co do piruetów to w jednej z recek było, że pod Altem mamy piruet i możemy nim ładnie wyjść z tłoku... próbowałeś kiedyś turlać się z pochwą od miecza na plecach? :D
Piruety będą tylko w formie ataku.Jakis przeciwnik znajduje się dalej, klikasz na niego i Geralt doskakuje piruetem.Uniki to tylko turlanie.
 
LordBart said:
A co do piruetów to w jednej z recek było, że pod Altem mamy piruet i możemy nim ładnie wyjść z tłoku... próbowałeś kiedyś turlać się z pochwą od miecza na plecach? :D
A czy widział ktoś taki piruet? Mam nadzieję, że się piszącemu tamtą reckę nie ******ło trochę i pomylił piruet z przewrotem w przód, uaktywniany się altem (ale chyba mi się obiło coś o uszy, że turlać się będzie można za pomocą spacji) :pEdit:
LordBart said:
Piruety będą tylko w formie ataku.Jakis przeciwnik znajduje się dalej, klikasz na niego i Geralt doskakuje piruetem.Uniki to tylko turlanie.
Aha, to o to chodzi. Cóż, lepsze to niż nic, a te doskoki z piruetem wyglądają bosko ;PEdit2:@down: Chodziło mi o jakiś w wykonaniu Geralta, na którymś gameplayu W2... ;)
 
Strasznie podoba mi się to miasteczko, a wewnętrzne (chyba ?) podwórko rodzi u mnie skojarzenia z przedwojennymi dzielnicami żydowskimi w polskich miastach, ewentualnie z podobnymi podwóreczkami w moim rodzinnym Wrocławiu. Poczułam się swojsko ;)
 
Na tyn nowym gameplayu z polskim dubbingiem widzimy najlepszą zbroję w grze. Ma kaptur oraz znaczek Temerii.
 
W filmiku z polskiej wersji wszystko super tylko jedna rzecz mi się nie zgada - poparzcie na 3:09 (filmik z gry-onlie) postać mówi co innego niż jest napisane na dole... Mam nadzieję, że zostanie to poprawione w finalnej wersji. Ale raczej nie będzie bo za parę dni gra jedzie do tłoczni...
 
Sebii said:
Na tyn nowym gameplayu z polskim dubbingiem widzimy najlepszą zbroję w grze. Ma kaptur oraz znaczek Temerii.
Nie siej dezinformacji. To nie jest najlepsza zbroja w grze, tylko Kurtka Niebieskich Pasów, którą dostają właściciele Edycji Kolekcjonerskiej. Może ją potem udostępnią w inny sposób, ale nie jest to najlepsza zbroja w grze.Sam zamówiłem EK i nie będę jej używał ze względu na kaptur, poza tym jestem pro-elfi, więc chodzenie w kurtce oddziałów specjalnych ds. likwidacji nieludzi jakoś by mi nie pasowało :p
 
Khasim said:
Khasim said:
Na tyn nowym gameplayu z polskim dubbingiem widzimy najlepszą zbroję w grze. Ma kaptur oraz znaczek Temerii.
Nie siej dezinformacji. To nie jest najlepsza zbroja w grze, tylko Kurtka Niebieskich Pasów, którą dostają właściciele Edycji Kolekcjonerskiej. Może ją potem udostępnią w inny sposób, ale nie jest to najlepsza zbroja w grze.Sam zamówiłem EK i nie będę jej używał ze względu na kaptur, poza tym jestem pro-elfi, więc chodzenie w kurtce oddziałów specjalnych ds. likwidacji nieludzi jakoś by mi nie pasowało :p
"# Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche'a (Kurtka Niebieskich Pasów) - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej."
 
KolecEchinopsa said:
W filmiku z polskiej wersji wszystko super tylko jedna rzecz mi się nie zgada - poparzcie na 3:09 (filmik z gry-onlie) postać mówi co innego niż jest napisane na dole... Mam nadzieję, że zostanie to poprawione w finalnej wersji. Ale raczej nie będzie bo za parę dni gra jedzie do tłoczni...
Ale w W1 takie rzeczy też się zdarzały ;) Nie jest to jakiś duży problem ;) Chodzi zapewne o ten fragment z mieszkiem pieniędzy czy coś takiego ;)
 
A mi, w tym filmiku z polskiej wersji, najbardziej spodobały się "teksty z ulicy", których wiele co prawda nie było (może i dobrze), bo nie to było głównym celem, ale... zmierzając do sedna. Wiem, że raczej nie będę należeć do osób, które skończą szybko grę, ale teraz wiem, że będę miał dodatkowy powód by przedłużać sobie przyjemność grania. Będę chodzić od kąta, do kąta by posłuchać co lud ma do powiedzenia. Lubiłem to w pierwszej części i fajnie wiedzieć, że trochę tego będzie :)
 
Spodobał mi się też Geralt z kapturem :) Wygląda tak bardziej tajemniczo i wzbudza strach we wrogach, trudn będzie się zdecydować jakiego Geralta wolę ;p Walki na pięści wyglądają genialnie bardziej realistycznie, filmowo...Zauważyliście też, że Rozenek ma taki jakby inny głos bardziej postarały, zachrypnięty?
 
Oglądając, a właściwie słuchając komentarza w wersji niemieckiej (szczególnie w trakcie walki z niedoszłą Żegnicą czy Żagnicą) tak się jakoś skojarzyło http://www.youtube.com/watch?v=xOpSWJ2ZGvs&playnext=1&list=PLCD7878F743EA5AC6 1:07 - 1:19
 
Top Bottom