Search results

+
  1. K

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Ja medytowałem do północy u Wielebnego w domu, po czym udałem się z winem do młyna... Vesna czekała przed młynem na mnie.
  2. K

    Akt II

    Ale rozmawiałeś z Siemkiem, czy od razu poszedłeś sprawdzić skrzynkę? Słyszałem i o takich przypadkach ;)
  3. K

    [GENERAL] Fisstech

    Haha :P I don't think so it's possible.. :D
  4. K

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Akt II- dziwka od Carmen- plotkara z Wyzimy- Shani- driada Morenn (znajduje się w Gaju Druidów na bagnach)Ponoć można jeszcze 'zaliczyć' półelfkę, aczkolwiek mnie się to nie udało..Póki co, to by było na tyle..
  5. K

    [GENERAL] Fisstech

    There is a solution.. load previously save... but i'll start from begining... i really don't want to... i asked about it on polish forums... if i recive a reply, i'll write about is here ;)
  6. K

    [ACT I] the beast help

    When I was killing the Beast Abigail survived... Firstly you should kill all dogs before killin the Beast..
  7. K

    Akt II

    Nie możesz odzyskać sprzętu, który skonfiskował Ci Siemek?
  8. K

    Dziwy eliksir - rozmyty obraz

    To wiem, tylko że siedzę po kilka nocy z rzędu w dzielnicy nieludzi i nie mogę się natknąć na ludzi Salamandry...dobra offtopic się robi
  9. K

    Akt II

    Tę runę dostaniesz od Raymonda pod koniec Tajemnicy Wyzimy
  10. K

    Wiedźmin już w sprzedaży

    Ja już grę dostałem 23.10 ;P Szkoda, że niektóre sklepy sprzedawały grę wcześniej :/
  11. K

    Akt II

    To dziecko ceglarzy znajdziesz w III akcie ;)
  12. K

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    AMD Athlon 64 4000+ / 2,6 Ghz1 GB RAM (2x512) 800 MHzGeForce 7300 GT Sonic 256 MB 128 bitgra śmiga na średnich detalach przy rozdzielczości 1024x768 :)
  13. K

    Dziwy eliksir - rozmyty obraz

    Ja to od razu wywaliłem ten nieznany eliksir :) Teraz mam gorszy problem.. Zrobiłem większość questów z 2 aktu i nie mogę uzyskać fisstechu :(
  14. K

    Akt II

    Ja mam problem z 1 questem -> chodzi tutaj o świadka koronnegoWydałem Baraninie Colemana, tak więc pozbawiłem się dilera fisstechu, który jest mi potrzebny do przekupienia Siemka. Wiem, że ludzie Salamandry włóczą się po zmroku po dzielnicy nieludzi zabijając krasnoludów. Ponoć oni mają fisstech...
  15. K

    [GENERAL] Fisstech

    I told the inkeeper, that Coleman makes some illegal interests in Vizima.Salamander's guys disappeared. They should fight with dwarves, but i can't meet them near kalkstein's laboratory... i stuck.. i can't find that fisstech anywhere..
Top Bottom