Search results

+
  1. R

    PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM GRY - na NOTEBOOK'ach

    możesz spróbować odpalić grę przez plik .exe i zobaczyć czy cokolwiek to da...jeśli nie to posprawdzaj w trybach laptopa (w zainstalowanym oprogramowaniu sonego) i zobaczy czy da się ustawić trym "super preformance" czy cokolwiek w tym stylu i czy to ma jakiś związek z wykrywaniem grafiki...
  2. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    hmmm... spróbuj odpalać w trybach zgodności :Dostatecznie powyłączaj wszytko łącznie z kablem do netu... i explorer.exe ;] dodaje kilka fpsów jeśli wywalisz wszystko z traya a na koniec kabel od netu, firewall i explorer.exe z menedżera zadań ;]
  3. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    re instalacja to pierwszy krok, drugi krok to forum ;]masz dysk ata/ide i nie masz płyty z pata?(parell ata) wytłumacz bo się pogubiłem xDD oczywiście re instaluj zobaczymy czy pomoże
  4. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    nie napisałeś że masz dysk w RAIDzie.... poza tym poczytaj
  5. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    wg. mnie to jest vista w 100% ;] topic z problemami z vistą jest tylko o wywalaniu ;] więc zainstaluj nawet XP home bez updateów i graj na XP ;] :P
  6. R

    odinstalowałem wszystko deamon'o'podobne

    w moich dokumentach masz folder wiedźmina ;] jeśli moje dokumenty masz na C:\ to je stracisz ;]
  7. R

    Problemy z grą - inne

    albo z konsloi odzyskiwania (link podałem wcześniej z instrukcją)
  8. R

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Q6600Patriot 2x1GB (synchronicznie) 800MHz cl4 Płyta: GA-P35-ds3r ;] nie instalowałem programu do fpsów bo nie widziałem potrzeby ;]
  9. R

    odinstalowałem wszystko deamon'o'podobne

    heh ;] jeśli ci sie winda nie włącza to wirusa ściągnąłeś ;] poza tym jeśli masz taką kaszane to zalecam format ;]
  10. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    WHQL drivery do grafy... odblokuj w programach zabezpieczających... (windefender itp...) wg.mnie twój problem to vista :P i spróbuj odpalić w trybie zgodności z XP...
  11. R

    Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

    jeśli masz firewalla monitującego pliki to odblokuj wiedźmina (to samo z zaporą windy), spróbuj odpalić w trybie zgodności z starszymi OS;ami (wątpię żeby pomogło) i poczytaj na forum czy na sepmronach chodzi wiedźmak... a tak to ie mam pomysłu
  12. R

    Problemy z grą - inne

    oj człowieku... z 512 ci winda chodzi :P 1. miałeś wirusa jakiegoś ostatnio2. jeśli nie to przeskanuj kilkakrotnie (przed virami, robakami, trojanami, rootkitami - ważne)(gdata.pl masz szczepionki do zassania)3. jaki masz system 98, 98SE, XP czy może Me (kernel32.dll jest na płytce instalacyjnej...
  13. R

    Uroda pań w grze

    3.triss (co z tymi piersiami??) abigail i vesna :] 2.Shanii1.Driada :]zróbcie ankietęHeadshunter edytuj temat i dodaj ankietę :] tylko jakąś sensowną ;]
  14. R

    Wywerny i Fledery

    a quest z winem w piwnicy? 4 fledery tam są ;] - greavirySPOILER(quest "niezwykłe wino" u konrada w nocy w karczmie do wzięcia)ok już poprawione ;]
  15. R

    Dziwne,śmieszne texty ;)

    uwaga w dzienniczku (mój kumpel ją dostał od legendy szkoły - matematyczki):"Samuel przeszkadza w prowadzeniu lekcji i uniemożliwia jej prowadzenie" :]tekst tej samej nauczycielki-Maciek!-słucham.-nie mów słucham bo wiesz co...Pani od geografii (alias mysia):-jakie usługi dostępne są w staniach...
  16. R

    Problemy z grą - Windows Vista

    a powiedz mi zaxon czy normalny człowiek ma włączoną zaporę w XP ;] i jesteś kolejną osoba z kartą nvidii na liście kłopotów z Vistą ;]
  17. R

    odinstalowałem wszystko deamon'o'podobne

    to może ściągneloście złą wersje daemona? bo ja mam 4.10 normalnie zainstalowanego i wszystko mi chodzi, łączne z wiedźminem ;]
  18. R

    odinstalowałem wszystko deamon'o'podobne

    albo kolega ma źle wytłoczoną płytę... ale w to wątpię. spróbuj od kumpla pożyczyć nagrywarkę/czytnik i sprawdzić czy jest ok
  19. R

    Problemy z grą - Windows Vista

    z tego co widzę to większość z Was działa na kartach nVidia... no to mi sie sama odpowiedź nasuwa... :D sterowniki :D ale to tylko moje przemyśleniejest ktoś kto ma kartę ATI i ma viste? albo ma viste i ma bugi :D
  20. R

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    anizo x 16 to powazny błąd :D przynajmniej ja tak to widze... a co do ramów polecam Patrioty 2x1GB 800MHz cl4 LLK ;] śmiga jak poezja(btw moja konfiguracja:Core 2 Quad - Q6600 niekręconyMSI X1950Pro 256 GDDR3 ga-p35-ds3rPatrioty 2x1GB 800MHz cl4 LLKna 1024x768 anizo 5 AA2 lub 4 reszta średnie...
Top Bottom