Rozwiązanie problemów ze zwałką do Windows'a ! ! !

+
WitamOstatnio chcialem sobie uruchomic wiedzmina wszytsko sie wczytuje ale gdy juz ma mnie przeniesc do gry wyskakuje taki komunikat Wystapil blad a aplikacja i zostanie ona zamknietaNie wiecie co mozna z tym zrobic ????Pomocy!! i pozdrawiam
 
Napisz może jaki posiadasz sprzęt i spróbuj wyłączyć raportowanie w systemie w niektórych grach mi to pomagało , jeżeli nie masz patcha 1.1a to zainstaluj.Mój komputer-->Właściwości-->Zaawansowane-->Raportowanie błędów-->Wyłącz raportowanie błędów ;)
 
U mnie 8 na 10 razy mam ten komunikat jak już wychodzę z gry. W czasie gry się to nie zdarza.
 
Mam to za kazdym razem kiedy wychodze z gry.Moj sprzet to AMD X2 4600+3Gb ramu Nvidia 7800GTSound Blaster Live
 
Czasami tez to mam. Generalnie mi pomaga wyciagniecie plyty z napedu zaraz po nacisnieciu wyjdz. Ale dlaczego to pomaga to nie wiem.
 
Siemka mam taki problem (poniżej zamontowałem linka) w czasie gry wywala mi taki błąd nie moge sobie z nim poradzic ten błąd nie wywala w takim samym miejscu w grze zawsze gdzie indziej. prosze o pomoc
Aplikacja powodująca błąd witcher.EXE, wersja 1.1.0.1119, sygnatura czasowa 0x47231f47, moduł powodujący błąd witcher.EXE, wersja 1.1.0.1119, sygnatura czasowa 0x47231f47, kod wyjątku 0xc000001d, przesunięcie błędu 0x000f474c, identyfikator procesu 0xc38, godzina rozpoczęcia aplikacji 0x01c8304fac174430.
 
nie spotkałem, ale jeśli to jest błąd cały czas w tym samym miejscu może być spowodowany, źle zainstalowaną grą, piratem (wikar20 zarejestrował), albo antywirus blokuje pliki gry. nic więcej do głowy mi nie przychodzi, ewentualnie stery do grafiki ale raczej obowiązek zainstalować nowe przy zakupie wiedźmina ;]
 
Mam ten sam problem, ale żaden z podanych sposobów nie pomaga. Nie mam inta (wienc antywira tez nie ma), nie korzystam z emulatorow napedu, komp mialem robiony w serwisie u kolegi ze mi smiga az miło, ale to i tak nie pomaga bo gra czasem sei wywla na 1 na 8-10 godzin. Przypuszczam ze jest jakis błąd w kodzie, albo windows XP wymaga poprawki. UWAGA! Nowe steryn pomagaja na jakiś czas, a po 2-3 dniach znowy bład występuje.
 
Witam mam nastepujacy problem caly czas w tym samym miejscu robilem juz reinstalke gry na inna partycje i nic a mianowicie chodzi o blad aplikacji w raporcie pisze mi takie cos " C:\DOCUME`1\Snejku\USTAWI`1\Temp\86d8_appcompat.txt i dzieje sie to w momecie gdy plyne na bagna szukalem tego pliku wszedzie lecz nawet w swoim profilu nie mam folderu Temp zainstalowalem Patch 1.1a i dalej tak samo gralem tez bez niego i tez nic nie pomoglo moj komp to AMD Sempron 3100+ 1.5 Gb ATI X1950PRO Win XP jesli ktos wie laczego ten blad wyskakuje i jak mu zaradzic lub pomoc w czesciowym rozwiazaniu byl bym wdzieczny z gory dziekuje
 
Ścieżka do pliku to:C:\Documents and Settings\[nazwa_konta]\Ustawienia lokalne\Temp\Plik wygląda na jakiś xml, ale za co odpowiada to pytanie do RED'ów.
 
A gdzie mozna do nich napisac jestem nowy na tym forum i nie za bardzo sie orientuje gdzie co i jak z gory dzieki
 
Pisalem juz wszedzie w pomocy tego nie ma pisalem do CDP i nic na forum tam tez nie wiedza wiec zglosilem sie na forum RED'ow z mysla ze ktos moze mi tu pomoc
 
Witam,W sumie od początku mojej przygody z Wiedźminem czasem zawieszała mi się gra. Ale ostatnio jest to już strasznie uciążliwe. Wczoraj w ciagu godziny chyba z piec razy mi sie wylozylo :(Najczesciej to wystepuje przy wczytywaniu nowej lokacji - wchodzenie lub wychodzenie. Wtedy gra sie zatrzymuje i muzyka sie zacina, ale kursor myszki nadal dziala. Co moze byc przyczyna? Czy mozliwe, ze nosnik? Bo jest ciut porysowany, ale z kolei chyba nie tak czesto powinno sie cos z niego czytac?Moj sprzet: GF 8600GT, 2x1GB, C2D e6750OS: Vista Home Premium 64-bit.Pozdrawiam,Tucz
 
HI! moj 1 post :)Mam taki sam problem, mam wrazenie ze zaczelo sie to po wgraniu najnowszych sterowikow do kartysciagam teraz jakies starsze, moze bedzie lepiejmoj configP4 3.2 HT1gb ramgf 6600gtpozdrawiam
 
Solar, a zainstalowałeś najnowsze z WHQL'em czy bety? Bo to może mieć znaczenie...Myślę, że po patchu będzie już ok...
 
Instalowalem z WHQL, teraz zainstalowalem XTreme-G 163.76 zaraz zrobie testy ;)Acha dodam ze mam winde XP Home
 
jeśli masz firewalla monitującego pliki to odblokuj wiedźmina (to samo z zaporą windy), spróbuj odpalić w trybie zgodności z starszymi OS;ami (wątpię żeby pomogło) i poczytaj na forum czy na sepmronach chodzi wiedźmak... a tak to ie mam pomysłu
 
Top Bottom