Search results

+
  1. R

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    jako osoba posiadająca edycję kolekcjonerską z pewnością ni kupię tego. muzykę inspirowaną grą mam, patch 1.3 i edytor przygod tez juz dawno mam, wiec nie bardzo widze sens wydawania 20zł (toż to 10 piw :P ) na coś, co mi nie jest potrzebne. czekam z niecierpliwoscią na widźmina 2, ale...
  2. R

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    zaraz bedzie rewanz ;)zuwazylem błędy: po pierwsze paski życia w trakcie walki zaczeły mi latać jak głupie! skrajnie w każdą stronę. po drugie ciosy NIE BYŁY w takiej kolejności jak wcześniej zaplanowałem >:( że nie wspomnę, że gdyby były, to bym walkę wygrał >:( >:(
  3. R

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    zapraszam do walki osobę, która jeszcze ani razu się nie biła w przeglądarkowym wiedźminie :)mój poziom to 1, walk rozegranych 0czekam na debiutantów! ;)poza tym z uwag technicznych: kilka razy miałem problemy z wejściem do sklepu, no i gra chodzi przeraźliwie wolno.. (a łącze mam raczej szybkie...
  4. R

    Ważne – patch 1.1a

    lol, a co ma reinstalacja windy do gwarancji? :Dspbóuj ściągnąć najnowsze sterowniki do grafy
  5. R

    Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

    zamówiłem wiedźmaka 30 października, po tym jak znowu pojawiły się EK w gram.pl i właśnie dzisiaj kurier przywiózł mi moją wersję numer 1544 ! :)moje odczucia: czarne pudełko, w które włożone są bajery z EK strasznie brudzi.. Mam w jakimś dziwnym czarnym ple obie książki. Mapa - szkoda, że była...
  6. R

    Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

    ciekawe... kilka dni tamu na gram.pl zamówiłem wersję kolekcjonerską wiedźmina... przez jakiś czas status zamówienia był: oczekuje na pojawienie się produktu (czy jakoś tak) a dzisiaj dostałem maila, że jest w fazie pakowania i niedługo mi wyślą :) dodam, że w sklepie status wersji...
Top Bottom