Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
wlasnie wogole ssytem listy graczy jest troche z pu.py ja proponuje chociaz zalozyc gdzies tu podpiety temat aktywynych graczy w DM bo tak jak kogos wyzwe to nie wiem nawet czy jest przed monitorem czy nie ... po prostu troche zal :S
 
Wbiłem 5 poziom przerazą i ludzie boja sie już mnie wyzywać :( A tak btw: Czy jest jakiś sposób aby wyzwac kogoś, kto nie znajduje się na liście(niezbyt działajacej zresztą) jesli zna sie jego nick?EDIT: Lame me juz widzę:p
 
nie bardzo ranking jest boski, no widze ze ci co graja daja mi troche łupnia XD jestem otwarty na jakiekolwiek lvle :D wiec biiiic XD
 
mam problem z zalogowaniem się, wychodzi mi taki komunikat: trwa aktualizacja serwera gry, spróbuj później ktoś też tak ma??
 
Hmm pod Firefoxem mam problem z odtworzeniem walki, bo próba wejścia kończy się totalną zwiechą przeglądarki, ale może to wina mojego złoma z Win98 jeszcze. Pod IE nie mam problemów.
 
zapraszam do walki osobę, która jeszcze ani razu się nie biła w przeglądarkowym wiedźminie :)mój poziom to 1, walk rozegranych 0czekam na debiutantów! ;)poza tym z uwag technicznych: kilka razy miałem problemy z wejściem do sklepu, no i gra chodzi przeraźliwie wolno.. (a łącze mam raczej szybkie 3Mb/s)
 
hehe no to ciekawe ja jeszcze nie mialem polimopha :D btw ovdza wiesz ze ja odpowiem ;> nie ma litosci :D ŁUBUDU !! :D heh nawet fajnie sie tnie ;>
 
sirVir said:
Trochę toto niedorobione - wybrałem czarodziejkę, a ostatnią walkę grałem jako przeraza o_O...
To jest wersja BETA, więc cudów po niej nie oczekuj...
 
hehe cieciu jak poinwestowales pkt ? jakos z rosadkiem to nie bardzo dobrze se posutawiaj ataki w zaleznosci z kim grasz analizuj walki itp .. men pomysl poczytaj poobserwuj nie ma recepty na zwyciestwo ja tez dostaje czasem bencki :< do siedmiu bram piekielnych niech pieklo pochlonie tych co ze mna wygrywaja :D
 
Przecież wszystko czego potrzeba to szczęście! Przecież nie potrzeba tu żadnej taktyki, pomysłu nic! Tylko szczęście przy doborze ataków i obron. :(
 
@upPff, a inwestujesz w ogóle w umiejętności walki? Kupujesz nowe rzeczy? Jak myślisz, że dojdziesz do wysokiego poziomu jadąc na szczęsciu to się mylisz :p
 
kaz07ik said:
Przecież wszystko czego potrzeba to szczęście! Przecież nie potrzeba tu żadnej taktyki, pomysłu nic! Tylko szczęście przy doborze ataków i obron. :(
żebyś się nie zdziwił jak na 15 poziomie wszyscy będą na tobie farmić, bo będziesz polegał tylko na szczęściu :D
 

jiti

Forum veteran
kaz07ik said:
Przecież wszystko czego potrzeba to szczęście! Przecież nie potrzeba tu żadnej taktyki, pomysłu nic! Tylko szczęście przy doborze ataków i obron. :(
Mylisz się i dlatego przegrywasz - wiele umiejętności się dopełnia, niektóre lepiej używać prze innymi , niektóre po - czytaj opisy. To jak ustawisz umiejętności ataku jest bardzo ważne i zależy od tego czy wygrasz czy nie. Oczywiście nadal jest element szczęścia - ale z poziomu na poziom on maleje (ja mam poziom 6).
 
Top Bottom