Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

+
ja mam dwa problemy :( 1. nie mogę zarejestrować gry a co za tym idzie 4 dychy w plecy 2. w moim pudle EK nie było obiecanego plakatu :(
 
O plakat pytaj kuriera czy czegos nie urwali - moje plakaty były w tubie doklejonej do pudeł. Zapytaj tez obsługe czy wysłano plakat.Gre rejestruj do bólu ew. pytaj kogos z góry.
 
Nareszcie MAM. Moją EK oczywiście ;D A trzeba Wam wiedzieć, że nie było łatwo i przyjemnie. Na początku września (kiedy już EK była wysprzedana) dopisałem się do listy oczekujących w kolejce na ewentualne zwroty/pozostałości. Po trzech tygodniach nie wytrzymałem i zamówiłem sobie wersję podstawową. Wpłaciłem nawet stówkę i oczekiwałem. Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy otrzymałem maila od gram.pl, w którym poinformowano mnie o możliwości zakupu EK. Oczywiście zastanawiałem się tylko kilka sekund, wszedłem w link i zamówiłem! Najwyżej odsprzedam kumplowi wersję podstawową z jakimś rabatem. Później mnie oświeciło i skontaktowałem się z działem obsługi CDPR. I tu drugie miłe zaskoczenie, anulowano mi zamówienie na EP a wpłacone pieniądze potraktowano jako przedpłatę na rzecz EK. Po otrzymaniu drugiego maila potwierdzającego realizację zamówienia dopłaciłem brakującą kwotę i od 8 godzin jestem szczęśliwym posiadaczem najlepszego wydania kolekcjonerskiego jakie widziały moje oczy (a przez te kilkadziesiąt lat już niejedno widziały :p)Zachwyty nad jakością zostawię sobie na inny wątek :pWielki szacunek i podziękowania dla profesjonalizmu i rzetelności całego zespołu CDPR!
 
zamówiłem wiedźmaka 30 października, po tym jak znowu pojawiły się EK w gram.pl i właśnie dzisiaj kurier przywiózł mi moją wersję numer 1544 ! :)moje odczucia: czarne pudełko, w które włożone są bajery z EK strasznie brudzi.. Mam w jakimś dziwnym czarnym ple obie książki. Mapa - szkoda, że była złożona, bo po rozłożeniu jest strasznie pozaginana i raczej nie będzie się ładnie prezentować na ścianie. poza tym mapa zrobione przez fanów Sagi są o wiele lepsze (w wersji elektronicznej). Chodzi mi o dokładność odwzorowania całego świata, szczegóły itp. Ale nie ma co się czepiaćSzkoda, że gram.pl nie zapytało mnie jaki rozmiar koszulki chciałbym dostać i zamiast L dostalem XL (btw. oferta: może ktoś chce się wymienić na koszulki?? chętnie przyjmę rozmiar mniejszą i oddam w zamian swoją!).poza tym jak ktoś wcześniej wspomniał bestiariusz jest strasznie biedny... żeby 1/4 to były puste kartki?!?!?! Można to by było lepiej zagospodarowaćbreloczek konkretny choć... kluczy na nim nie będę nosić bo za duży i za cieżki (nie żeby to była jego wada ;) ) - bardziej jako ozdba bądź wisiorek na czyje tych młodszych fanów :)co do gry - czekam na nowego kompa :p na razie za nic w świecie mi nie pójdzie :( mam nadzieję, że będę miał lepszy humor niż po tym jak zobaczyłem film na podstawie Mojej Ukochanej Książki... Sugestia co do wiedźmina II: zróbcie go na podstawie przygód dziecka niespodzianki, kiedy to wylądowała na pustyni nilfgardu - można o wiele ciekawszą fabułe do teo ułożyć i co więcej bazować w ogrmnej mierze na treści książki (a nie jak tutaj kilka lat po zakończeniu sagi na końcu której.... Geralt ZGINĄ - to takie info dla tych, którzy nie czytali ;) )
 
Jak wsadzisz mapke pomiedzy np. dwie dechy lub dwie szyby bardzo szybko zrobi sie płaska jak naleśnik i nie będzie śladu po zagięciach.Ja sobie plakat chyba w antyrame wpakuję...
 
Było nie tak dawno temu info na gram.pl, że EK jest ponownie dostępna w sklepie gram.pl. Jaki nakład dokładnie nie wiem, ale chyba nie jest zbyt duży ;)
 
Jagged said:
Jagged said:
Na gram.pl jest status 1-5 dni...
czyli jest dostepna, nieprawda ? wiec mozna ja spokojnie i oficjalnie kupic w sklepie gram.pl :)
nie rozśmieszaj mnie... z gram.pl nic ne jest pewne, takie wysuwam wnioski
Jagged said:
Było nie tak dawno temu info na gram.pl, że EK jest ponownie dostępna w sklepie gram.pl. Jaki nakład dokładnie nie wiem, ale chyba nie jest zbyt duży ;)
200 sztuk chyba
 
ech... szkoda gadać...Jak chcieli robić takie ilości od razu mogli dać 10 000 sztuk i nie byłoby sprawy.A tak - pomimo zapewnień, że nie będzie więcej (poza tą 200) - niesmak jest. I pewności brak.
 
Halo halo - nie było żadnych dodruków - te 200 sztuk jest dostępne bo wycofały się osoby z pre orderów.
 
Jeżeli dodruk jest na 200 egzemplarzy to ostateczna liczba wynosic powinna 3199 a wynosi 3200Jak to wytłumaczyć?Generalnie chodzi o to, że tak bardzo zaklinali się a i tak nie wyszło. Że szczytny cel? A zamiast dodruku EK nie mogli więcej skórzanych podkładek dać? ja bym sobie takową kupił, nie ma co.
 
no tak.... szkoda że nie załapałem się na pierwszy rzut EK. Chciałem. Bardzo chciałem. Mam wersję normal. Trochę nieprzemyślana decyzja z tą małą liczbą egzemplarzy EK w pierwszym wydaniu. Tak myślę. Kolekcjonerska powinna być dostępna dłużej. Najwyżej powinno się zrobić jakąś pulę GOLD VERSION czy cos w tym rodzaju i wtedy ponumerować sztuki. Nie zależało mi na znalezieniu sie w ściśle ponumerowanym gronie tylko na dodatkach i ....dobrym samopoczuciu fana Geralta, za jakiego się uważam. No cóż zawiniłem, nie da się ukryć ...za późno zacząłem się interesować grą. Jesli będąc w jakims Empiku zobaczę wersję kolekcjonerską....do ręki jej nie wezmę....dla zasady. Nawet jeśli uczestniczy ona w jakimś zbożnym celu, jest to tak naprawdę usprawiedliwienie dodruku, którego miało nie być. Drugiej gry nie będę kupował.Wypowiedziałem się krytycznie na ten temat, lecz całą "resztę" odbieram nad wyraz pozytywnie.... Wersja normal spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.
 
Zapoznałem się z karcianką z EK i różni się ona całkowicie od tej pełnej niby wersji.Hmm... Dobrze - mam dwie karcianki ;D
 
HI~^^is there Anybody who can speak english ??I'm korean. I want to buy " the wiedzmin Edycja kolekcjonerska "(only new one!!, original sealed, packed)I can pay 400 zl for EK and 300 zl for shipping cost to SOUTH,KOREA,SEOUL.(total 700zl)ANYONE who would sell the one, please mail to me. :)aoboco615@yahoo.com
 
Top Bottom