Search results

+
  1. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Czy tylko ja nie widzę, czy nie ma opcji przejścia z listy wątków bezpośrednio do ostatniej strony/wątku? Jeśli nie ma, to uważam, że należałoby dodać. Edit: O! Znalazłem... Ale IMHO te cyfereczki powinny być ciut większe, niewygodnie jest celować, żeby trafić ostatnią a nie pierwszą stronę.
  2. A

    FanFiction Bonhart

    A nie łaska wstawić na forum? A przynajmniej fragment, jeśli długie, żeby ocenić, czy warto. Nie chce mi się ściągać w ciemno jakiegoś pliku ;)
  3. A

    "Premiera [Wiedźmina 2] będzie największym wydarzeniem w całej historii spółki"

    Ameryki nie odkryłeś. Z resztą, REDzi powiedzieli, że będzie w pierwszym kwartale 2011 roku. A przecież mogą być jeszcze opóźnienia.
  4. A

    Wyszperane w sieci

    1. Było2. Już gdzieś czytałem, że to "fotomontaż", o ile można tak mówić o filmie.
  5. A

    W2 - system walki i mechanika gry

    Tutaj się nie zgodzę. Wszystko to są rodzaje BRONI BIAŁEJ, ale nie mieczy. Co innego miecze, co innego szabla,a co innego rapier.A tak poza tym, to REDzi mówili coś o pochwie na zakrzywiony miecz, więc takowy się zapewne w grze pojawi.
  6. A

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Zgadzam się. Pewnego razu przełączyłem się z forum na Facebooka i choć go (Face'a) nie cierpię, stwierdziłem, że patrzy mi się na niego dużo lepiej ze względu na białe tło niż na forum.
  7. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Też to mam, nie jestem w stanie dobić się do tematu "Złodzieje i kradzieże" w Społeczności graczy, ani dodać do obserwowanych tematu "Historia..." z VSa, a także zobaczyć samego działu VSa.
  8. A

    Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

    Z resztą się zgadzam, ale nie myl VSa z forum.
  9. A

    Galeria JIMPa - Nowe wydanie . [ANKIETA]

    Mało się na tym znam,a le o ile mi wiadomo, brushe to po prostu pędzle.
  10. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Już jest lepiej, temat ładnie się skraca. Pytanie, czy to wcześniej był bug u mnie, czy jest to szybka interwencja REDów?E: I jeszcze jedno: na stronie głównej forum jest ta sama grafika, co w Versusie. A także w paru innych miejscach. Czy to nie przesada? zaczyna mnie złościć, że wszędzie widzę...
  11. A

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Piraci z karaibów?
  12. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ja ją widzę. Znika tylko po wejściu na stronę główną forum.
  13. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Bzdura. Włącza się w każdym dłuższym poście, w twoim również.Ed: w moim też ;)
  14. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    A teraz zauważyłem, że przy nieco dłuższych nazwach tematów nie jestem wstanie przejść do ostatniego postu, bo odpowiedni znaczek jest zasłaniany pojawiającym się... czymś.
  15. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ja bym chciał, aby powstała dokładna instrukcja obsługi nowego forum, opisująca nowe znaczki i opcje. No chyba, że już coś takiego jest, a przez nieczytelność forum tego nie znalazłem.
  16. A

    Gry komputerowe

    Muszę w to zagrać :D
  17. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ale teraz super wygląda lista moderatorów działu! Niech tak zostanie!
  18. A

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    REDzi mówili, że kucyk nie ma jeszcze podpiętej fizyki, w grze będzie się ruszał, opadał etc.
  19. A

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Zadajcie za mnie.
  20. A

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Sins of solar empire
Top Bottom