Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Oreny przyznane sobie zostaną usunięte. Proszę nie dodawać niepotrzebnie pracy moderatorom. Wam to nic nie da a my mamy wystarczająco problemów.
 
Correl said:
Correl said:
Correl said:
Hahahaha, zmieniłem zdanie, uwielbiam to nowe forum! :D Dałem sam sobie orena... xD xD xD
No , zawsze chciałem dać sobie samemu orena . W końcu to osiągnąłem :D
Po co to pisaliście? Red-zi to naprawią... usunąć posty!!!!
E tam, i tak by naprawili. A tak to ja tego orena sobie zatrzymam jako rekompensatę za szok spowodowany zmianą wygladu forum i inne poniesione straty... :p xD Nie usuwać mi go tu!
 
Czy to tylko u mnie ? Po wyłączeniu przeglądarki automatycznie włącza mi się forum International zamiast naszego ...
 
flash said:
oreny przyznane sobie zostaną usunięte. Proszę nie dodawać niepotrzebnie pracy moderatorom. Wam to nic nie da a my mamy wystarczająco problemów.
ale prawo nie dziaŁa wstecz wara od mojego orena!!!!
 
Ja bym chciał, aby powstała dokładna instrukcja obsługi nowego forum, opisująca nowe znaczki i opcje. No chyba, że już coś takiego jest, a przez nieczytelność forum tego nie znalazłem.
 
Mnie forum się nie podoba. Przed zmianą wyglądu było czytelniejsze.Forum nie wyświetla sygnaturek. Gdybym nie pamiętał ze Flash jest moderatorem, to teraz bym go nie rozpoznał...Nie najlepiej to wygląda.
 
NIeczytelne i poprzez design sam w sobie i poprzez te tandetne arty w tle, niepotrzebnie bajeranckie, zupełnie nieergonomiczne, żeby objąć wzrokiem więcej niż jeden tytuł działu trzeba mieć gigantyczna rozdzielczość. W dodatku w ogóle nie pasuje do klimatów szeroko pojętego fantasy, które dzieje się w świecie podobnym nieco do wieków średnich, a nie kosmicznej odysei. Zamiast "oreny", powinniście to teraz nazwać "gwiezdne pulsary mocy", bo tak to wygląda :p. Mam nadzieję, że Wiedźmin 2 nie pójdzie w tę samą stronę ;).Sposób działania i kolory (prócz tych artów) nie są najgorsze, ale powinniście to dopracować *klask!* *klask!*bo to wygląda bardziej na popis informatyków, niż przemyślane forum dla społeczności.EDIT:I kurczy mi avatar.
 
Sukces!Najpierw udało mi się zobaczyć swój profil, co było trudnym zadaniem.Korzystając z wyszukiwarki ostatnich postów znalazłem ten tematA teraz udało mi się znaleźć opcję jak na niego odpowiedzieć. To wszystko zajęło mi jedyne 10 minut. Ale urwał!Generalnie to forum jest tak koszmarnie paskudne że odechciewa mi się na nim cokolwiek pisać i je przeglądać...panowie, jeśli to ma tak wyglądać to tylko zniechęcicie ludzi.
 
A teraz zauważyłem, że przy nieco dłuższych nazwach tematów nie jestem wstanie przejść do ostatniego postu, bo odpowiedni znaczek jest zasłaniany pojawiającym się... czymś.
 
bez wątpienia najbardziej niefunkcjonalne forum jakie widziałembardzo ładne, owszem tak - ale chyba nie o to chodzi. beznadzieja, koszmar, dno. zmiany potrzebny od zaraz - prpobuję na czas dopieszczania tego cudeńka przywrócić którąś starszą wersję - poprzednia była brzydka, ale fantastycznie się sprawdzała. podobnie jak beżowa i zdecydowanie lepiej niż pierwsze, obrzydliwe forum (które oczywiście coś w sobie miało)najbardziej kuriozalne jest o 'read more', które włącza się przy każdym poście, który zawiera cytat : )no ale pany, idzie nowe, moja krytyka nie jest tu potrzebna bo jednak wolałbym żeby czasem była brana na poważnie, poza tym, raz, widzę że i beze mnie wszyscy przeklinają, dwa, podejrzewam, nic się nie zmieni
 
Socchi said:
najbardziej kuriozalne jest o 'read more', które włącza się przy każdym poście, który zawiera cytat : )
Bzdura. Włącza się w każdym dłuższym poście, w twoim również.Ed: w moim też ;)
 
Heap said:
Heap said:
najbardziej kuriozalne jest o 'read more', które włącza się przy każdym poście, który zawiera cytat : )
Bzdura. Włącza się w każdym dłuższym poście, w twoim również.Ed: w moim też ;)
nono, chodzi mi po rpstu o to, zę wystarczy wstawić jakikowliek cytat i juz trzeba sie brać za klikanie'dłuższy' - synonim dwulinijkowca, komedia, prawda?witajcie w naszych czasach
 
bardzo ładnie wygląda nowa hm 'tablica' ostrzeżeń (co prawda potrzebuję teraz kilka razy przejechać rolką żeby zjechać na dół, ale niech tam), ogólnie wszystko jest naprawdę śliczne i z klasą.tylko, cholera (mam nadzieję że to nie przekleństwo), TO JEST FORUM a nie reklama ;(
 
Socchi said:
bardzo ładnie wygląda nowa hm 'tablica' ostrzeżeń (co prawda potrzebuję teraz kilka razy przejechać rolką żeby zjechać na dół, ale niech tam), ogólnie wszystko jest naprawdę śliczne i z klasą.tylko, cholera (mam nadzieję że to nie przekleństwo), TO JEST FORUM a nie reklama ;(
Masz rację, fajnie mi się czytało warny i oreny. W zasadzie taki jednodniowy event z nowym forum jest fajny - można potrolować, ponarzekać, wszyscy się ze sobą zgadzają, a więc i jedność forum jest. A jutro wróci stare forum, bo przecież REDzi nie zanegują wyniku ankiety i nie odwrócą się od community, prawda? :DA teraz powróć do temacie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom