Search results

+
  1. U

    nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll

    nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll Mam problem. Po zainstalowaniu gry chcę ją uruchomić i wyskakuje mi komunikat " nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointner w bibliotece KERNEL32.dll." Co mam zrobić by działało? Jestem świeżo po formacie...
  2. U

    Repliki mieczy

    Repliki mieczy Potrzebuję replikę miecza którą mogę dostać w 2 tygodnie (woj. śląskie). POMOCY!
  3. U

    Czym walczy azar?

    Czym walczy azar? Czy Azar walczy dwoma d'yaebl-ami? Czy są to inne miecze?
  4. U

    Problem z kryptą

    Problem z kryptą Mam problem z kryptą ponieważ gdy wchodzę podczas zadania "pogrzebane wspomnienia" w krypcie nie ma ghuli. Co mam zrobic?
  5. U

    Finał

    Finał Mam problem nie grałem dosyc długo i nie wiem jak dojśc do WM. Aktualnie stanąłem w momęcie po zawaleniu się mostu i odejściu triss.
  6. U

    Biała Róża z Shaerrawedd

    Biała Róża z Shaerrawedd Zauważyłem żę Yaevinn podczas rozmowy w banku mówi że elfy walczą z imieniem Białej róży z Shaerrawedd na ustach, a przecież zakonnicy też walczą z symbolem Białej róży i ich zakon nazywa sie zakonem białej róży.Czy ktoś zauważył to wcześniej?
  7. U

    magister

    magister Zabiłem magistra w prologuDołączam screenaNiestety nie mam wiekszej wersji
  8. U

    Pomocy

    Pomocy Podczas walki ze strygą użyłem znaku Quen i zauwarzyłem że trwa trochę zbyt długa , ateraz jestem w Epilogu a znak się nie wyłacza.
Top Bottom