Search results

+
  1. A

    Muzyka Ma

    Na prawdę bardzo fajnie Ci to wyszło. Jeśli to jest nagrane rok temu, to co dziś umiesz? Naprawdę kawał dobrej roboty ;)btw minęły i święta i sylwek a o nowych nagraniach ani widu, ani słychu :hmmm: :P
  2. A

    Wiedźmin - build (beta/alfa)

    Wiśnia podobna w smaku do czereśni? Jadłeś kiedyś te owoce? :P:P No ale prawie robi wielką różnicę, także wybaczam Ci. :D
  3. A

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Oszalałeś? Jeśli ma być Wiedźmin 2, to tylko z Geraltem.
  4. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Niezłe :D Fajnie to zrobili :D
  5. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Patrzcie co qmpel mi wysłał. Pierwszy raz to słyszę, a nawet fajnie wpada w ucho. Coś jak Rise Against. A wam jak się podoba?http://www.youtube.com/watch?v=fRxHHZEqwpw
  6. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dzięki. Utworek genialny, wgniata w podłogę
  7. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Czy to nie Maideni grają w tle? Jak ta piosenka się nazywa?http://www.youtube.com/watch?v=qtAZiKVTwL8&feature=related
  8. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Oj też się kiedyś Maidenów słuchało. Do dzisiaj sobie puszczam Fear of the dark, 2 minutes to midnight, aces high, phantom of the opera (dla mnie rozwałka), wasting love, Blood Brothers i oczywiście moją pierwszą piosenkę ironów, po której nie mogłem wstać z ziemi przez trzy dni. Mowa o Afraid...
  9. A

    Gry komputerowe

    O rzesz, ciężko mieli xD. Dzięki. Ale to już chyba nie będzie ta sama gra, jeśli ma nie być tak brutalna.
  10. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    I jeszcze bardzo mi się podoba muzyka z menu Wiedźmina po zastosowaniu moda FCR. Początek może nie jest ciekawy, ale za to jak się rozkręci, masakra. Zawsze po włączeniu Wieśka wstrzymuje się z wczytaniem gry po to, aby usłyszeć to fantastyczne brzmienie.
  11. A

    Gry komputerowe

    Przynajmniej można odreagować codzienny stres ;) A dwójka już wyszła?
  12. A

    Gry komputerowe

    Czaicie taką grę jak Manhunt? Jak wam się podoba?
  13. A

    Gry komputerowe

    No przejawy skutków wieku średniego widać na filmach. Ależ się ten Sam Fisher postarzał. Pamiętacie go z jedynki? Albo z dwójki. W ogóle nie podobny. No ale z chęcią kupię tą grę, lecz najpierw sprawdzę wymagania :)
  14. A

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    Obrazek wyżej i wszystko jasne ;D. To prawda, do Morrowinda jest potężne narzędzie do modyfikowania tejże gry. Największą zaletą jest to, że jest bardzo prosty w obsłudze. Wydaje mi się, że nawet łatwiejszy od Dżina.
  15. A

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    No też prawda. Zmierzch Bogów, to prawdziwy zmierzch bugów :)
  16. A

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    Jak możecie tak pisać o Morku? Przecież ta gra jest świetna. Co do grafiki. Nie jest ona najważniejsza, ale jest taki modpack, nazywa się chyba Morrowind Expanded. Podmienia ok 80% tekstur i dodaje jeszcze jakieś usprawnienia. Przecież w TES3 masz taką swobodę, że możesz zostać kim chcesz, no...
  17. A

    cRPG czy Hack'n'Slash? O grach fabularnych słów kilka.

    Ale lepsza jest wyjątkowa, wielowątkowa fabuła, niż duży gameplay. Choć oczywiste jest to, co napisał Mik@'el
  18. A

    Najbardziej irytujące drobiazgi

    No ale co to za skakanie i wspinanie, skoro nie można przejść przeszkody, jaką jest najmniejszy murek, bądź płot. Ale nie mam za złe Redom, że tego nie zrobili. I tak już wystarczająco zmodyfikowali silnik Nevera. No a poza tym gra stoi na najwyższym światowym poziomie. A jak się jeszcze doda...
  19. A

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    No, Płotka by się przydała. Ogólnie jakiś środek transportu, ale najbardziej bym widział w tym miejscu byle jakiego konia. Geralt i tak nazwałby go "płotką".
  20. A

    Wiedźmin - build (beta/alfa)

    Ja się tam nie wkurzam, to była ironia :D Ale szczerze mówiąc (pisząc) już się nie mogę doczekać odpowiedzi, i każdego dnia się modlę, aby była pozytywna
Top Bottom