Search results

+
  1. I

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Czy istnieje jakiś mod lub sposób na zwiększenie odległości rysowania obiektów?
  2. I

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Mam problem na PC po zaktualizowaniu gry do 1.08.3, nie mogę zacząć nowej gry. Odpala się ten filmik z poszukiwaniem Yen, gdy kamera zbliża się do twarzy śpiącego Geralta gra wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu.
  3. I

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Oczywiście, bez tego nie mogłem Nowej Gry zainstalować. EDIT: Załączam zapis: https://drive.google.com/file/d/0B63qMlJ3dvsqSXg0WVlNLTY5VWM/view
  4. I

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    HuntMocy skypan Mój problem polega na tym, że nie mogę wczytać starego save'a, ponieważ gra wywala mi wtedy do pulpitu. Przez to nie mogę go nadpisać do pustego slotu.
  5. I

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Trochę się zawiodłem, myślałem, że zagram sobie ponownie z bajerami, a tu wyskakuje mi "Gra nie została ukończona". Wchodzę na forum, znalazłem rozwiązanie z ręcznym zapisem, jednak co mi z tego, jak gra nie wczyta tego save'a bo jest on z wersji 1.02. I nagle, niby za dotknięciem magicznej...
  6. I

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Hej, mam problem z grami, albo raczej ze sprzętem bądź sterownikami. Obecnie gram w W3 i GTA V. Mój kłopot polega na dość częstym wywalaniu tych gier do pulpitu z komunikatem, że "program przestał działać". W przypadku W3 myślałem, że tak musi być, bo gram na dosyć starej wersji 1.02. Gdy...
  7. I

    Cena gry - reality check

    Dobra, tę sprawę mam wyjaśnioną. To teraz pytanie, które padło parę postów wcześniej. Jak to jest z rzekomą "darmową wysyłką" na Cdp.pl? Bo ja chcąc wykonać przelew to muszę za nią zapłacić...
  8. I

    Cena gry - reality check

    Mam pytanie odnośnie anulowania pre-odera na Gram.pl. Zamawiając grę już w czerwcu nie miałem konta na ich serwisie. W dziale Pomoc pisze, że aby anulować zamówienie trzeba mieć konto i z jego poziomu wykonać operację. Teraz je założyłem, ale nie mam opcji dodania zamówienia W3, by móc je...
  9. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Powiem tak, nie wiem co się stało, ale w końcu muzyka ruszyła. Dzięki za pomoc.
  10. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Odinstalowałem, lecz to nic nie pomogło. Doszedłem do wniosku, że muszę wykonać format dysku. Także zainstalowałem na nowo Windowsa, problem pozostał.
  11. I

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Niewiele mam zainstalowanych, bo FCR potrzebny mi był głównie tylko do widoczności w ciemnościach. Ale takie elementy jak "Minimalistyczny interfejs" czy "Kocie źrenice u wszystkich Wiedźminów" działają.
  12. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Wykonane.
  13. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Nadal nic nie pomogło.
  14. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Zero rezultatów. Choć dziwi mnie sytuacja, że w programie Aimp muzyka ze słuchawek działa prawidłowo, a w Windows Media Player nie. W innymi grami mam jak z Wiedźminem, chodzą dialogi i efekty jak np. wystrzały z broni a muzyki brak.
  15. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Innego niż zintegrowany nie. Gra zaktualizowana do 1.5.
  16. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Nie, suwak jest ustawiony na 10.
  17. I

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    (Changelog)FCR v1.5 ======== - Geralt zawsze dobrze widzi w ciemnoś›ci, nawet bez pomocy eliksirów. To umiejętność‡ typowa dla wiedźminów. (...) Poza tym, kiedyś ten efekt działał prawidłowo.
  18. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Mam niecodzienny problem na słuchawkach, nie działa mi muzyka. Dialogi, środowisko i inne efekty dźwiękowe chodzą normalnie, lecz w całej grze nie ma soundtracka. Jest to denerwujące, bo zżyłem się z tą klimatyczną ścieżką dźwiękową i bez niej odechciewa mi się grać.
  19. I

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Jestem wyposażony w wersję 1.5 oraz posiadam FCR 1.6a, spróbowałem reinstalacji ale nie pomogła.
Top Bottom