Search results

+
  1. T

    Patch 1.10 Changelog

    Only mods I have are Turbo lightning and Shoulder camera. Doubt they have anything to do with it. EDIT : Deleted them, it works now. Thank you :)
  2. T

    Patch 1.10 Changelog

    Just downloaded the patch and this list of errors shows up. Any clue whats going on? The game worked fine until today.
  3. T

    Now playing [music]

    Bloody Baron, Balkan style :P https://www.youtube.com/watch?v=-wLzYgbyTiQ
  4. T

    Vešci sa Balkana

    Zanima me koliko je lako makar "titlovati" igru. Verujem da bi tako zainteresovali blizu rodbinu za Witchera. :D I da, pozdrav svim novopridoslim vescima :)
  5. T

    Vešci sa Balkana

    Izvini na kasnom odgovoru, dugo nisam bio na forumu. Na zalost, arhiva SK postaje javna tek 3 meseca po izdavanju novog broja, tako da za sada mozes procitati samo Kuzmin uvod u recenziju. http://www.sk.rs/2015/06/siop01.html Trebalo je da puste Dinica da pise recenziju trojke, kao i svakog...
  6. T

    How's patch 1.07 working for you?

    This is a weird bug I got a couple of days after installing the 1.07. I cannot proceed with any monster contract that I get. The quest line gets stuck after I talk to the quest giver without showing me the location of the next objective, while the objective marker is stuck with him/her. Also, in...
  7. T

    Vešci sa Balkana

    Veliki umovi slično razmišljaju :D
  8. T

    Vešci sa Balkana

    Aj mi samo reci da si bio na FPN-u, da polako batalim ovih par ispita i igram Witchera, a onda pravac istočna Srbija da kod Vlaha čuvam ovce. Mada sudeći po količini čudnih zajebancija povezanih sa istima, Witcher mi nije ni potreban, sve ću doživeti uživo :D
  9. T

    Vešci sa Balkana

    No, no, only belo meso, it has more protein and less fat. Filthy non lifters :P zvucnjak Znam kako ti je :(
  10. T

    Vešci sa Balkana

    There's a lot of foreigners here these days, I bet they came here to take our jerbs :D Because we are some multicultural motherfuckers :D Totalimmortal Dobro otkriće! Nisam neki poznavalac hrvatske pank scene (i bilo čije, al ajde :D), ali mi se čini kvalitetnom Ovo sam našao tek pre...
  11. T

    Vešci sa Balkana

  12. T

    Vešci sa Balkana

    E, video sam. Isto se osećam kao ti. Nekako je bledunjavo opisao igru, akcenat je stavio na to kako igra radi na 3 različita sistema i na grafiku, nije preterano pominjao ni priču ni atmosferu igre, što bi svaki recezent morao da uradi. Pretpostavljam da si u pravu i da nije stigao dobru...
  13. T

    Vešci sa Balkana

    Oh shit, a foreigner has entered our krčma. This needs to be said immediately - kurva is spelled without the "w" in these parts of the forum. You may proceed.
  14. T

    Vešci sa Balkana

    Philomena Dobro nam došla nazad! :D Lepo je ponovo imati stručnjaka u krčmi :D Dona.794 Zvuči zanimljivo, moraću da probam kad budem imao vremena. Sad mi je palo jedno pitanje na pamet - jeste li vi modovi zaposleni u CD projektu? Ako jeste, cenio bih neke insajderske informacije o CP2077 :D...
  15. T

    Vešci sa Balkana

    Ja ću se igrati tek za 8 vikenda. Tačno 8 vikenda. Nego, kakav je Life is strange, u poređenju sa, recimo, GoT epizodnom avanturicom? Nadam se da si ozdravila :) ---------- Updated at 07:08 PM ---------- E, da. Načuo sam jedan deo pesma i koliko sam shvatio, radi se tome da su našli devojku...
  16. T

    Vešci sa Balkana

    Ceo jedan album Percivala se zove "Pesme južnih Slovena", dobar deo pesama sa njega je završio u igri. Ovo je iz Bugarske :)
  17. T

    Vešci sa Balkana

    Ne zaskužuješ da plačeš sa mnom :D
  18. T

    ...what?

  19. T

    Vešci sa Balkana

    @Dona.794 Nisam znao da ima ovoliko devojaka među moderatorima, you go girls!!! :D Totalimmortal, uspeo sam da naručim igru pre nego što sam video Nvidijinu akciju, sada sedim i plačem. Inače, igra mi je stigla kući, u Kragujevac 15 minuta pošto sam se našao na putu za BG, tako da i zbog...
  20. T

    Vešci sa Balkana

    Je l neko nabavio igru? Kakvi su utisci? Moja kopija stiže u subotu, ali je neću igrati sve do kraja juna kada konačno nabavim novu mašinu. Inače, ono što me je iznenadilo je da Witcher ima visoke ocene korisnika na Metacriticu. :D
Top Bottom