Search results

+
  1. M

    Wesołych Świąt!

    Wesołych!
  2. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    A gdzie będą te Elfie Ruiny ?
  3. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    Nagrajcie jakieś sceny walki i wstawcie to może więcej osób w was uwierzy.
  4. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    No dużo lepiej niż w serialu!
  5. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    A może spróbujecie kickstartera? Edit: Przecież on nie działa w Polsce... Przepraszam za pomyłkę. Ale może są inne strony na których można zbierać fundusze.
  6. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    Przecież już w sadze Wiedźmini nosili miecze na plecach. Można by też spróbować np. półpochew, żeby się łatwiej wyciągało.
  7. M

    Project Wiedźmin-Fan Film

    Jeśli chcecie uzyskać więcej głosów to może napiszcie do rożnych stron o wiedźminie np. kaermorhen.ru, czy witchersite.pl żeby o was wspomnieli. Możecie też założyć np. stronę na Facebooku. Wasz pomysł jest super i mam nadzieję że uda się wam go ukończyć. Pozdrawiam.
  8. M

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

    Ja już się z kolegą umówiłem, że ściągnę i mu też przegram na pendriva. Wiadomo, ten wiejski net radiowy...
  9. M

    Nowy film: "52 i pół"

    Jak się dali ubłagać o wydłużenie aktu III, to i może w kolejnej części też posłuchają użytkowników i dadzą konie:)
  10. M

    'Wiedźmin' oczami fanów na świecie

    http://ozone48.deviantart.com/art/Ponified-Geralt-212273439?q=boost%3Apopular%20geralt&qo=19 To jest "mhrooczne" :D
  11. M

    Kóry system ? 32 czy 64 bitowy ?

    Na 64 bitowym.
  12. M

    Czy jest jakiś mod na złoto?

    Jest też Save Editor - http://witchervault.ign.com/View.php?view=ToolsandUtilities.Detail&id=3 W nim zmienisz wszystko :)
  13. M

    Zbroja i broń z trailera

    Może DarkMode przywróci nieco klimat z jedynki...
  14. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie wiem czemu, ale większość finisherów jakie się u mnie odpalają jest z użyciem znaków. Sama walka jest rzeczywiście świetna. Lecz mogliby np. zamiast rollowania dać piruety. Moim zdaniem by wyglądałoby to lepiej i byłoby bardziej realistyczne. No i fajnie by było jakby rozbudowali walkę o...
  15. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Przydałaby się jazda konna, jeszcze bardziej rozwinięta walka (Więcej efektownych animacji, jak pchnięcie z wyskoku), więcej finisherów z użyciem miecza ,a nie znaków, co mnie w W2 bardzo denerwuje. I właśnie zlecenia wyglądające jak w książce, tzn. przyjmowanie zleceń od różnych osób, nie...
  16. M

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    jest coś lepszego...
  17. M

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy w cut-scenkach też są animacje motion-capture?
  18. M

    Nowa twarz Geralta

    Nie wygląda na starca, ale też nie na nowicjusza. Wreszcie widać, że dużo przeszedł.Na początku mi się średnio podobała, ale DOBRA ROBOTA!
  19. M

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    O, tera to chyba tylko 15 :PMam nadzieję, że to nie jest spóźniony prima aprilis...
Top Bottom