Search results

+
  1. U

    Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

    W przypadku Wieśków co chwilę były jakieś nowe materiały, a tu jest trochę inna sytuacja, ponieważ po teaserze nie było praktycznie żadnych zajawek; Mike Pondsmith opowiadał o swoich inspiracjach w krótkim filmiku, parę tapet z CP2077, parę zdjęć z making of teasera, kilka wywiadów z Redami i to...
  2. U

    Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

    Drobne pytanie (nie wiem gdzie je dać, ten temat wydał się najbardziej odpowiedni) - teaser CP2077 pojawił się 10 stycznia 2013r.; czy jest szansa, że w jego rocznicę pojawi się kolejny teaser lub jakieś materiały związane z grą lub samym gameplayem (np. screenshot)?
  3. U

    Cyberpunk 2077 - z czym do ludzi, czyli wszelkiej maści bronie w grze

    Nie wiem, czy to się nada do takiej gry, ale ostatnio mam w głowie granaty implozyjne... Implozja to przeciwieństwo eksplozji - czyli granaty "wsysałyby" przedmioty/osoby ze swojego bliskiego otoczenia, zupełnie jak Czarne Dziury i zostawałaby sprasowana kupka złomu/gruzu. Mogłoby to być...
  4. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    Te szklanki to średnio udany pomysł, nie żeby były złe czy coś, ale przypomnijcie sobie akcję z figurką Geralta, blisko 50% była uszkodzona w mniejszym lub większym stopniu i na prawdę wiele wróciło do firmy z żądaniem zwrotu albo całkowitym zrezygnowaniem z EK. Myślicie, że szklanki wytrzymają...
  5. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    Wiem, że tanieją, ale serio, na co komu kolejny nośnik pamięci, a szczególnie za 2 lata, gdzie jak wspomniałem - tablety, smartony, Chmura, przenośne HDD mogą powoli zacząć wypierać Pendrivy (tj komórki wyparły odtwarzacze mp3). Zamiast się kłócić o to, proponuję poczekać na jakieś konkrety z...
  6. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    Weźcie nie przesadzajcie, pendrivy są za drogie jak na kolekcjonerkę, zakup takowych podniesie cenę całości i zmniejszy ilość innych gadżetów. Poza tym będzie jęczenie, że za mało pamięci, że USB 2.0 a nie 3.0 itp. Ludzie, gra wyjdzie w 2015, każdy będzie miał albo swój własny pendrive...
  7. U

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    A co byście powiedzieli na bullet time? Możnaby to podpiąć pod jakiś implant wyostrzający zmysł słuchu i czas rekacji, dzięki czemu bohater mógłby "widzieć" wszystko w zwolnionym tempie.
  8. U

    Cyberpunk 2077 - z czym do ludzi, czyli wszelkiej maści bronie w grze

    @kpt wlodzimierz: Dokładnie o coś takiego mi chodziło :) podobnie jest z tą elektryczną ręką w BioShock'ach i łukiem z Crysis 3. @mike_: Aż wstyd przyznać, nie znam uniwersum CP i raczej przed wakacjami nie będę miał czasu ich poznać, także sorki za wymienianie istniejących rzeczy.
  9. U

    Cyberpunk 2077 - z czym do ludzi, czyli wszelkiej maści bronie w grze

    Mi się marzy coś w stylu elektrycznego bicza, ewentualnie broni strzelającej elektrycznymi nabojami (piorunami) - mogłaby chwilowo spowodować zwarcie w jakimś atakującym nas androidzie czy uszkodzić tymczasowo jakąś cyber-kończynę przeciwnika, co by dało czas np na regenerację, przeładownie bądź...
  10. U

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Wiem, że kosztuje majątek. Wydaje mi się, że my tylko w tym temacie wskazujemy kierunki muzyczne, jakie naszym zdaniem powinny się znaleźć w grze, a konkretne utwory mają być inspiracjami, a nie zakupionymi utworami. Nie wiem co REDzi zrobią, nagranie orkiestry jak w Wiedźminach nie było...
  11. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    ja mam szafkę w pokoju, całą obklejoną, cały czas coś dodaje, także możesz spróbować iść tą drogą :) Jak naklejka dobrej jakości (a ta z W1 np była), to będzie trzymać latami.
  12. U

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    - Wybór płci gracza + jakieś małe modyfikacje wyglądu, - drzewko rozwoju w różnych kierunkach (np broń biała - ostrza VS broń palna VS skradanie się / snajperstwo), - mini gierki, cyber poker, może nawet cyber wyścigi?, - pojazdy, a przynajmniej jakiś plecak rakietowy, - dużo easter eggów...
  13. U

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Ja bym stawiał na klasyki Punk'a z lat 70-80 XX wieku (w końcu podtytuł 2077 to referencja do 1977, czyli złotych lat punku) Zespoły typu Black Flag, Poison Idea, Rage Against The Machine, The Ramones mogłyby się świetnie sprawdzić. A żeby wszystkich pogodzić - jeżeli będą pojazdy (używane...
  14. U

    Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

    Tak ostatnio modne się też robią DLC w kolekcjonerkach, więc może unikatowe DLC ze skórką Cyber-Geralta i Cyber-Triss? Tylko dla kolekcjonerów/preorderów. Fajne by też były świecące w nocy naklejki, ewentualnie koszulka lub kubek z gry - standard w sumie, ale zawsze sprawia najwięcej radości...
  15. U

    Modding Tools - REDkit support?

    Hard to say at this stadium of the game... But chill out man, this is CDProjekt RED, the best developer ever :) They'll support any game they'll create, so I'd be sure that there will be a CP developer kit. The only thing is, it can be later than the game itself. Like with The Witcher 2. But...
  16. U

    In game character Perspective!

    I think it's pretty much sure, there will be a TPP view, at least as the main one. I just wonder, will the shooting be more like run and shoot like in old shooters, or more like Gears Of War - eternal sticking to the wall. The second one would be more probable if there was a posibility of...
  17. U

    Cyberpunk Soundtrack

    I know it's a cyberpunk game, but some classic 70s punk bands - Black Flag, Poison Idea, Patti Smith, The Ramones etc would be cool. Just not techno remixes, the original ones :)
  18. U

    What do you want in a Collector's Edition?

    - A DLC with CyberPunk version of Geralt (and Triss?) as a playable character :) only for Collectors / pre-orders :) - some classic CP T-Shirt - few styles too choose. - a sound track, art book, making-of (just please, let it be something diffrent than all the trailers and dev-diarys on a...
  19. U

    Cyberpunk 2077 - Your Ideas For A Dream RPG

    About the game - I'd really love to choose the sex of the character, with a little face / body modifying, not too much thou, it ain't The Sims:o. - mini games :) Cyber-dice poker, Cyber-boxing, maybe cyber-racing? - maybe some vechicles or atleast a jet pack? - it can be assumed, there will be...
  20. U

    Tajemnicze odliczanie.

    Strzelam na powrót marki Versus i uaktualnienie jej o grafiki, lokacje z Wiedźmina 2. Podejrzewam, że to może mieć też związek z ostatnią wypowiedzią pana Kicińskiego o Wiedźminie na iOS. Te 9 ikonek jest pogrupowane w 3 kolumny - iOS, Android, PC? :D Wiem, że za wcześnie na to, dlatego...
Top Bottom