Search results

+
  1. Tares

    Wyszperane w sieci

    Chce ktoś kupić figurkę z litego węża? xD
  2. Tares

    Śmieszne teksty Cyberpunk 2077 Najlepsze teksty i dialogi

    Mnie najbardziej śmieszy I ain’t your “San”
  3. Tares

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    A można gdzieś podpisać petycję przeciwko tej petycji? :facepalm: To byłaby iście copperfieldzka sztuczka gdyby przywrócili coś czego nie ma (lub istnieje co najwyżej w formie koncepcji lub prototypów, które nie trafiły nawet do etapu finalizacji czy testów)
  4. Tares

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    Nie wiem czy chodzi o ten moment, o którym myślę, ale spróbuj wsiąść do samochodu.
  5. Tares

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Żal tylko, że "hejt" w social mediach wylewa się na deweloperów, którzy ciężko pracowali nad grą i ludzi od marketingu. Tymczasem winę i odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi tylko i wyłącznie zarząd, który naciskał na premierę w tym roku na wszystkich platformach
  6. Tares

    ATLETYKA- PROBLEM Z XP!!

    U mnie wzrasta przy sprincie, skokach i ślizgach (chociaż ślizgi mogą być też przypisane do sprintu, ale informacja o XP pojawiła się dokładnie w momencie, któregoś z rzędu wślizgu)
  7. Tares

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Może było zimno
  8. Tares

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Nie wszyscy, ja też czekam :giveup:
  9. Tares

    2

    Tutaj się toczy dyskusja na ten temat. Nie wygląda to za dobrze na chwilę obecną.
  10. Tares

    Godzina premiery gry

    Ja tam kupowałem w preorderze pudełkową wersję Wiedźmin 3: Dziki Gon i nie było żadnych problemów. Widocznie obniżyli poprzeczkę przez te 6 lat
  11. Tares

    Godzina premiery gry

    Ogólnie się zgadzam, dlatego pudełkowe wydania kupuje tylko od REDów, ale niestety widocznie "przyszła kryska na matyska"
  12. Tares

    Godzina premiery gry

    Ja też zamawiałem na CDP.pl w czerwcu 2019 i coraz bardziej się obawiam, że będzie kicha. Komentarze pod produktem Cyberpunk 2077 PC w tym sklepie nie napawają optymizmem:
  13. Tares

    Przedstawiamy oryginalny serial anime — CYBERPUNK: EDGERUNNERS

    Yoshinari był chyba też głównym animatorem Neon Genesis Evangelion, ale wtedy pracował w studiu Gainax
  14. Tares

    Cyberpunk 2077 na Poznań Game Arena

    Gdyby ktoś się zastanawiał. To będzie dotychczasowy gameplay:
  15. Tares

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Przedstawienie Driad również wywołuje kontrowersje. Moim zdaniem wygląd samych postaci można by jeszcze przeboleć, ale te masajskie DZIDY zamiast łuków....
  16. Tares

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Chyba za wcześnie na ocenę wyglądu Geralta, to dopiero pierwsze przymiarki kostiumowe. Być może celowo pokazano to na takim etapie, żeby sprawdzić reakcje potencjalnych widzów. Moim zdaniem jak na testy kostiumowe nie wygląda to źle. Mogło być znacznie gorzej ;)
  17. Tares

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    :LOL: Mówiąc poważnie, wstrzymał bym się z komentarzami do momentu potwierdzenia obsady. Sam jestem ciekaw kto wcieli się w rolę Ciri, ale na chwilę obecną poza tym ogłoszeniem wiemy niewiele.. Poza tym, jak sądzę, kandydatki zgłaszające akces do roli nie muszą spełniać WSZYSTKICH wymagań z...
  18. Tares

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Poprzedni odtwórca roli Geralta skomentował wybór ;)
Top Bottom