Search results

+
  1. V

    Gry komputerowe

    Jutro startuje open beta nowej karcianki Legends of Runetera oraz nowy sezon Path of Diablo :p czekał ktoś?
  2. V

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Z balansu plus za wzmocnienia dla archetypu elfów (niewielki ale zawsze coś) Potraktowaliście Leo Bonharta jak PZPN potraktował Leo Beenhakera xD z czym wam biedak zawinił, nonsens. "Nerf" dla syndykatu w ogóle nie trafiony, szkoda.
  3. V

    [TALIA] bardzo mocne KP

    No, no jak narazie gra talią wygląda zacnie, 3 gry na randze 1 i 3 zwycięstwa. Vernon z Ves przy blidowaniu w R2 robią miazgę z oponenta. Redańscy rycerze są mocni, najsłabszą kartą jest chyba mgr inż obl :D
  4. V

    [TALIA] bardzo mocne KP

    ja dopiero będę to testował w Poniedziałek, w weekend moja neostrada nie pozwoli mi grać w gwinta bez rozłączeń:ROFLMAO:
  5. V

    [TALIA] bardzo mocne KP

    Witam, Talia którą przedstawiłeś na pewno może być myląca dla przeciwnika, co jest jej atutem, wiadomo z czym się manewr kojarzy ;). Skoro już grasz jednostki które dają zapał (2x inż mgr oblężniczy) bo wiadomo może być potrzebny pod Vernona, ja bym zrobił tak: Anseis i Sheala out, w ich miejsce...
  6. V

    Savolla o co tu chodzi?

    a jak się przejmie Luizę 'Ardalem' to jej umiejętność będzie aktywna dla syndykatu czy nie? bo to rozmieszczenie.
  7. V

    Niech się dzieje Żelazna Wola!

    to fakt, graficzny upgrade/update wyszedł Bardzo dobrze (y)
  8. V

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    KONIECZNY nerf dla umiejętności oczyszczenie, żeby nie usuwała założonego locka bo to jest zbyt mocne i zbyt uniwersalne.
  9. V

    Żelazna Wola — premiera najnowszego dodatku GWINTA już 2 października

    Jestem ciekaw jak to będzie na arenie, pewnie będzie się wybierać jeden z 3 skillów tylko co z dowódcą? Chyba że na arenie zostanie tak jak jest teraz...
  10. V

    Wasze trzy najważniejsze spostrzezenia dotyczace obecnego sezonu

    Karty: Jaskier poeta i Triss Telekineza znów są grywalne karta Magiczny wstrząs posiada zbyt niski koszt prowizji potwory nie są już takie słabe, wampiry co najmniej tier 2 raczej nie ma wyraźnie najsłabszej frakcji
  11. V

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Witam, czy tylko mi nie działa duplikacja talii czy ktoś też ma ten problem, ewentualnie wie jak go rozwiązać?
  12. V

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Mówta co chceta ale ja gram Meve. Powód? - najładniejszy w grze dodatkowy skin ;> - niezłe teksty - chyba aż tak słaba nie będzie
  13. V

    Karty neutralne a talie metowe

    Apropo neutralnych kart: Geralt Yrden często robi kolosalne punkty i odwraca losy meczu (a grany w talii skellige to już w ogóle jest totalnym terminatorem - konkretnie uniwersalnym żołnierzem) a kosztuje TYLKO 11 prowizji. nie sądzicie że ta karta jest OP?
  14. V

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Bran i Adda mają za mało punktów werbunku.
  15. V

    [AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

    jest Nowy Rok pewnie niektórzy jeszcze się kurują po sylwestrze ;) CDPR chyba już boi się żelaznych terminów stąd zmiękczające określenia typu "bliżej", dalej, nalej...
  16. V

    Gry na konsole

    apropo Quantic Dream - jak ktoś nie grał w Beyond: two souls to gorąco polecam, kapitalna gra jedna z moich ulubionych w ogóle. (nie sugerujcie się oceną na miernym portalu gry-online.pl gdzie gra ma skandalicznie zaniżona ocenę, na takim gamespot ma 9/10)
  17. V

    Omówienie Aktualizacji Grudniowej 2018

    ja tam gram zemstę, wcale nie jest słabsza od gigantów jak się odpowiednie karty da:P
  18. V

    Omówienie Aktualizacji Grudniowej 2018

    "Naprawiono błąd, wskutek którego karty na liście kart w talii mogły zawierać niewłaściwe ilustracje." Niestety nie naprawiono, już 3 razy miałem ten błąd w ciągu 15 minut. Nie rozumiem po co piszecie nieprawdę, ciekawe ile jeszcze takich "kwiatków" jest. Po drugie jak już ktoś wspomniał...
  19. V

    Problem z logowaniem

    mnie wpuściło za 5 próbą ale poznikały moje talie =) a jak chcę stworzyć nową to wczytuje się 5 minut a potem "błąd sieci". Tsunami graczy zalało biedny serwer czy jak?:D
  20. V

    Pytania do twórców GWINTA

    Wymieniłem wczoraj monitor, głównym bodźcem był gwint a konkretnie jego nowa nadchodząca wersja która wygląda naprawdę obiecująco. Dziś grając już na nowym sprzęcie chciałem nieco "przycisnąć" i wbić 18 rangę. Rozegrałem 6 gier, zaliczyłem 3 crashe na pulpit i już mi się odechciało grać... dziś...
Top Bottom