Search results

+
  1. F

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    https://www.youtube.com/watch?v=OjUZx2VTaJA Gościu na tej samej karcie ma na ustawieniach wysokich w fHD ok 27-30 fps. Może gra Ci się włączyła na integrze od intela?
  2. F

    Jak zrobić czystego screen'a?

    W opcjach gry możesz wyłączyć elementy interfejsu. Nie wiem czy wszystkie, ale na pewno większość.
  3. F

    Problemy z włączeniem gry.

    Spróbuj ściągnąć ten brakujący plik i wrzucić go do folderu z grą. http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp120
  4. F

    Bugi, bugi i jeszcze raz bugi

    Pierwszy rzeczywiście występuje dosyć często, ale u mnie wystarczy medytacja, jak nie raz, to dwa i jest git. Co do drugiego, to musisz być wystarczająco blisko balwierza, żeby pojawił się na mapie. Sprawdź czy to pomaga. Trzeci wyjaśniony powyżej. Gra ma kilka bugów, ale ogólnie nie jest...
  5. F

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Jak obiecywałem wcześniej, test na laptopie z podpiętym GTX 660. Troszkę nietypowa konfiguracja, ale może komuś się przyda :) Konfiguracja ASUS K53SV+MSI GTX660: CPU: Intel Core i7-2630QM eGPU: MSI GTX 660 GAMING OC 2GB DDR5 RAM: 2x4GB 1333 MHz RESOLUTION: 1366 x 768 PRESET: User Wersja...
  6. F

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Troszkę zbaczacie z tematu chłopaki :D
  7. F

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Plusy: +solidna, długa fabuła z naprawdę dobrymi questami +przeogromny świat +dobry, dynamiczny sytem walki +przepiękne plenery +fantastyczna muzyka +świetnie emuluje klimat książek +Ciri! +Yennefer! Minusy: -kilka głupotek fabularnych -trudność z lockowaniem się na wrogach -miejscowe spadki...
  8. F

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Różnice mają być na Keplerach czyli seriach 6xx, 7xx właśnie :) skellig Akurat karty GTX 745, 750 oraz 750 Ti są oparte na technologii Maxwell, więc nie powinno być na nich widać poprawy dzięki nowym sterownikom. Podobnie kilka kart z rodziny 6xx jest oparte na technologii Fermi.
  9. F

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeżeli zadowoli Was 10-15 fps to pogracie, na więcej raczej nie ma co liczyć, moim zdaniem niegrywalne na tej karcie.
  10. F

    Okrutny problem z wydajnością.

    https://www.futuremark.com/hardware/gpu/NVIDIA+Quadro+4000/review Na podobnym poziomie co GTS 450, więc niezbyt ciekawie... Zjedź jeszcze bardziej rozdzielczość i może jakoś pograsz, jeżeli bardzo Ci zależy ;) Ja gram w okienku przy rozdzielczości 890x500(nie pytać czemu) przy ~18 FPS i jakoś...
  11. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Tak, ustawiłem. Nie przywraca mi do domyślnych, tylko ignoruje. No właśnie nie wiem o co chodzi :/ Nie ma różnicy czy włączam przez Galaxy czy normalnie.
  12. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Chodak tak, próbowałem zmieniać na 0 i 1, ale nic to nie daje. W ogóle mam wrażenie, że mój Wiesiek ignoruje całkowicie ten plik...
  13. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Próbowałem i to nie działa u mnie, o to mi się rozchodziło cały czas... Ale już sobie poradziłem, skorzystałem z rozwiązania również z tamtego wątku. Edytowałem post wyżej, jakby komuś było to potrzebne.
  14. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Mógłbyś mi, proszę, na pw wysłać zawartość pliku "user.settings.bak" i daj znać czy zmieniałeś coś we właściwościach pliku/gry, jak odpalasz grę. U mnie dalej 1024x768... Pomogło rozwiązanie z innego wątku: Rzeczywiście FPS w okolicach 16-20, więc jest lepiej, ale ciężko nazwy przedmiotów...
  15. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    yomisiekyo daj znać jak dokładnie ustawiłeś tą niską rozdzielczość. Mam taką samą kartę, ale przy wpisaniu do pliku "user.settings" rozdzielczości niższej niż 1024x768 nic się nie zmienia. Plik ustawiłem "tylko do odczytu", bo jak tego nie ma to przywraca do domyślnych, ale i tak nic :/
  16. F

    Gra wyłącza się podczas uruchamiania

    U mnie pomogło zaktualizowanie sterowników NV do najnowszej wersji.
  17. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Nie potrafię takiej opcji znaleźć... Poczekam, może yomisiekyo się odezwie :)
  18. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Nie, a da się ustawić wersję DX? Jeśli tak, to daj znać gdzie.
  19. F

    Rozdzielczość 800x600 lub 640x480

    Kurcze, u mnie to nie działa:/ próbowałem z tylko do odczytu i bez... Cały czas jest 1024x768 Karta ta sama co u Ciebie
  20. F

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jestem z Tobą :D również czekam na jakieś ustawienia, które pozwolą na grę w przynajmniej 20 FPS ;) Vortaluuu Jaką masz kartę?
Top Bottom